Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Bilder napisał:

Dla potomnych, felga  ta z audi et45 16 cali 7j nie wejdzie na zacisk 320 dziś próbowałem
maancoz8.jpg

To zależy od zacisku :wink:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 minut temu, Dev napisał:

To zależy od zacisku :wink:

Mógłbyś rozwinąć? Są różne wielkości zacisków pod 320?

Opublikowano
1 minutę temu, Falcone napisał:

Mógłbyś rozwinąć? Są różne wielkości zacisków pod 320?

Owszem. 

Opublikowano

W kazdym razie ja mam zacisk z a4 b7 2.0 tfsi. 320 I nie podchodzi...

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z C5 jest jakby cieńszy i nie wystaje w takim stopniu w stronę żeber koła jak zaciski B7 czy C6

Opublikowano
To zależy od zacisku :wink:

Obciera o szprychy ? Jak tak to dystans powinien pomóc

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
42 minuty temu, Bilder napisał:

W kazdym razie ja mam zacisk z a4 b7 2.0 tfsi. 320 I nie podchodzi...

Podchodzi, trzeba go odpowiednio przerobic

Opublikowano

Moze i tak. Jak da sie dystans do felgi bo zacisk zaczepia o szprychy. Albo spiluje sie zacisk. Ale to nie dlamnie gra nie warta swieczki poczekam na przerzucenie na letnie i wrzuce swapa. [emoji16]

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dev czy przy zmianie tyłu z 245 na 288 coś nie pasi z wężykami lub linkami czy wszystko gra? Mam guattro. Pozdr.

Opublikowano
2 godziny temu, sebamol napisał:

Dev czy przy zmianie tyłu z 245 na 288 coś nie pasi z wężykami lub linkami czy wszystko gra? Mam guattro. Pozdr.

Oslony tarcz

Opublikowano
14 godzin temu, Wandej napisał:

Oslony tarcz

To wiem:) osłony już zakupione...czyli reszta ok???:) Spoko.

Opublikowano
3 godziny temu, sebamol napisał:

To wiem:) osłony już zakupione...czyli reszta ok???:) Spoko.

Muszą być z Q 

Opublikowano

Potrzebuje dwa przednie zaciski z do B6/7 na tarcze 288/25mm. Gołe skorupy bez tloczkow i gum. Ważne aby wszystkie gwinty były zdrowe. Ma ktoś ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano
51 minut temu, Dev napisał:

Potrzebuje dwa przednie zaciski z do B6/7 na tarcze 288/25mm. Gołe skorupy bez tloczkow i gum. Ważne aby wszystkie gwinty były zdrowe. Ma ktoś ?

Hej, zerknij na alledrogo na zdjęcia mojej aukcji nr 6730726032. Gwinty eleganckie. Jeśli o te chodzi to mam w garażu :hi: dzwoń lub pisz pw

Edytowane przez Lastk

Opublikowano

Ja jestem już po swap'ie na 320mm z C5, z konieczności do montażu wybrałem tarcze TRW i klocki ATE. Nie wiem czy problemem jest akurat to połączenie ale d*py nie urywa w porównaniu do 312mm. Hamuje sprawnie ale w szybę to to na pewno nie wciska. Dodatkowo wydaje mi się, że przy mocnym depnięciu początek hamowania jest ostry potem słabnie. 

Opublikowano

a zmieniłeś sam przód czy tył też?

 

Opublikowano
7 minut temu, Falcone napisał:

a zmieniłeś sam przód czy tył też?

 

Nawet jakby zmienił sam przód to było by nie logiczne że gorzej hamuje :) Jakąś zmianę w układzie hamulcowym poczynił

Opublikowano

Zrobiłem sam przód ale i tak uważam, że powinno pójść to w stronę lepszego hamowania nie gorszego. No chyba, że 312 -> 320 to aż tak mała zmiana

Opublikowano

Dotrzyj te hamulce i sprawdź je po kilkukrotnym hamowaniu ale mowie o hamowaniu a nie zwalnianiu...

Powiem tyle:

przed swapem zony iska miała super hamulce,nie moglem wyjsc z podziwu jak ona fajnie hamuje,po swapie wsiadam do tego samego auta i czuje ze hamulec jest słaby,jak hamowanie zaraz po myciu samochodu..

Logika jest i fizyka tez,większa,grubsza tarcza równa sie mniejsza temp a ta akurat ma dużo do powiedzenia...

 

Może źle odpowietrzyleś dlatego takie uczucie???

 

Opublikowano

Dotrą  się  będzie git 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.