Opublikowano 27 Lutego 20179 l Ma ktoś na sprzedaż jedną zewnętrzną gumkę do 4-tloczkowego zacisku Brembo ??? 320/345mm, gdzieś mi się zapodziala ...
Opublikowano 27 Lutego 20179 l Dnia 24.02.2017 o 20:59, Dev napisał: Potrzebuje dwa przednie zaciski z do B6/7 na tarcze 288/25mm. Gołe skorupy bez tloczkow i gum. Ważne aby wszystkie gwinty były zdrowe. Ma ktoś ? Może nie w porę ale jakby co to mam.
Opublikowano 27 Lutego 20179 l Może jeszcze powietrze siedzi, będę odpowietrzał. A po swap'ie zrobiłem już 1 200km chyba powinno być już wsio dotarte [emoji53]
Opublikowano 28 Lutego 20179 l 7 godzin temu, akro023 napisał: Orientuje sie ktos czy jarzma 312 z a4 b6 wejda do a3 8l? nie, ale wejda z 312 na "małym" jarzmie (451),
Opublikowano 28 Lutego 20179 l 14 minut temu, Dev napisał: nie, ale wejda z 312 na "małym" jarzmie (451), tzn?
Opublikowano 1 Marca 20179 l Posiadam zacisk 320 prawdopodobnie z C5 o oznaczeniach - na aluminium - jedno 973 i drugie 974, a na żeliwnej części jednego 6005 i w prostokącie 5033, drugiego nie zobaczyłem. Możecie potwierdzić, że to z C5??? Pozdr.
Opublikowano 2 Marca 20179 l 8 godzin temu, sebamol napisał: Posiadam zacisk 320 prawdopodobnie z C5 o oznaczeniach - na aluminium - jedno 973 i drugie 974, a na żeliwnej części jednego 6005 i w prostokącie 5033, drugiego nie zobaczyłem. Możecie potwierdzić, że to z C5??? Pozdr. Wrzuć foto od czoła zaciski
Opublikowano 2 Marca 20179 l Dnia 26.02.2017 o 20:34, Falcone napisał: a zmieniłeś sam przód czy tył też? Są jakieś przeciwwskazania by zmienić tylko przód? Edytowane 2 Marca 20179 l przez Onyks
Opublikowano 2 Marca 20179 l 4 minuty temu, Onyks napisał: Są jakieś przeciwwskazania by zmienić tylko przód? Jak zmienisz też tył będziesz mieć jeszcze lepsze hamulce
Opublikowano 2 Marca 20179 l Nie do końca na taką odpowiedź liczyłem ale skoro nie masz zastrzeżeń rozumiem, że w niczym to nie przeszkadza
Opublikowano 3 Marca 20179 l 4 godziny temu, Onyks napisał: Nie do końca na taką odpowiedź liczyłem ale skoro nie masz zastrzeżeń rozumiem, że w niczym to nie przeszkadza Tomek chciał napisać że będzie ok ale z czasem załóż tył
Opublikowano 3 Marca 20179 l Panowie mam takie felgi 16 na zimę i nie wiem czy wejdą hamulce 312mm podpowiedzcie.
Opublikowano 5 Marca 20179 l Witam Zakupiłem zaciski, jazma ATE zeby zrobic swap hamulców w mojej B6. Teraz pytanko: czy zestaw tarcz Zimmerman 100.3318.52 i klocków Ferodo FDS1629 będzie pasował pod ten zacisk?? Teraz mam fabrykę 288mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 5 Marca 20179 l 18 minut temu, -=INDI=- napisał: Witam Zakupiłem zaciski, jazma ATE zeby zrobic swap hamulców w mojej B6. Teraz pytanko: czy zestaw tarcz Zimmerman 100.3318.52 i klocków Ferodo FDS1629 będzie pasował pod ten zacisk?? Teraz mam fabrykę 288mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tarcze nie będą pasowac
Opublikowano 5 Marca 20179 l Tarcze nie będą pasowacDev to co proponujesz??Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zawartość dodana 1 minute later Dev to co proponujesz??Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkDev swap będzie z 288 na 320mmWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 5 Marca 20179 l Jest temat na forum poświęcony klockom i tarczom Do 320 tarcze Zimmermann: 100.1249.20 lub 100.1249.52
Opublikowano 7 Marca 20179 l Witaj Dev. Postanowiłem zmienić hamulce na większe w moim aucie A4 B7 2.0tdi. Kupiłem komplet na przód 320mm bez blach. Masz może na sprzedaż osłony do tych tarcz? I jeszcze jedno pytanie planuję zmienić również tylne hamulce na 288mm. Czy posiadasz taki zestaw na sprzedaż? Pozdrawiam Michał.
Opublikowano 7 Marca 20179 l 20 minut temu, misiek150379 napisał: Witaj Dev. Postanowiłem zmienić hamulce na większe w moim aucie A4 B7 2.0tdi. Kupiłem komplet na przód 320mm bez blach. Masz może na sprzedaż osłony do tych tarcz? I jeszcze jedno pytanie planuję zmienić również tylne hamulce na 288mm. Czy posiadasz taki zestaw na sprzedaż? Pozdrawiam Michał. Przednie osłony zostają stare, tył mam
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto