Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ma ktoś z Was na sprzedaż nowe przewody w stalowym oplocie do tarcz 320 na przód i tył 245 w quattro ?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ASO albo cięte z metra.

Opublikowano
38 minut temu, ekonom napisał:

Witam, ma ktoś z Was na sprzedaż nowe przewody w stalowym oplocie do tarcz 320 na przód i tył 245 w quattro ?

Pisz do @Wandej

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, Emejcz napisał:

ASO albo cięte z metra.

ASO nie sprzedaje elastycznych przewodów w stalowym oplocie... 

Opublikowano
1 minutę temu, H4mm3R napisał:

ASO nie sprzedaje elastycznych przewodów w stalowym oplocie... 

Nie było napisane, że chodzi o elastyczne.

Rozumiałem, że o stalowe.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Emejcz napisał:

Nie było napisane, że chodzi o elastyczne.

Rozumiałem, że o stalowe.

"W stalowym w oplocie" ;)

Opublikowano

Mam oplot jak ktoś chce

Edytowane przez Dev

Opublikowano

@Dev @H4mm3R

Polecacie jakieś większe heble od zwykłych z s4 345x300?

Opcja z a8 odpada z góry mówię ;) 

nie chce mi się przewijać 368 stron, aby zobaczyć czy coś było pisane

Edytowane przez niwet

Opublikowano
5 godzin temu, niwet napisał:

@Dev @H4mm3R

Polecacie jakieś większe heble od zwykłych z s4 345x300?

Opcja z a8 odpada z góry mówię ;) 

nie chce mi się przewijać 368 stron, aby zobaczyć czy coś było pisane

360/300

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

360/300

z czego te 360?

Opublikowano
Godzinę temu, niwet napisał:

z czego te 360?

No to jest włąsnie dwutłok z A8, pontona [Phateona ] i reszty...

 

10 godzin temu, niwet napisał:

@Dev @H4mm3R

Polecacie jakieś większe heble od zwykłych z s4 345x300?

Opcja z a8 odpada z góry mówię ;) 

nie chce mi się przewijać 368 stron, aby zobaczyć czy coś było pisane

Pytanie czy chcesz większe czy bardziej skuteczne ;) bo dla jednych liczy się wielkość tarczy dla innych siła hamowania :)

Opublikowano
4 minuty temu, golden87 napisał:

No to jest włąsnie dwutłok z A8, pontona [Phateona ] i reszty...

 

Pytanie czy chcesz większe czy bardziej skuteczne ;) bo dla jednych liczy się wielkość tarczy dla innych siła hamowania :)

Większy zacisk i tarcza, a nie muszą być jakoś super skuteczne, ale żeby były na pewno lepsze niż te od s4 ;) 

Rozmyślałem nad twoją opcją, ale ciągle tarcza jednak dla mnie za mała 

Opublikowano
1 minutę temu, niwet napisał:

Większy zacisk i tarcza, a nie muszą być jakoś super skuteczne, ale żeby były na pewno lepsze niż te od s4 ;) 

Rozmyślałem nad twoją opcją, ale ciągle tarcza jednak dla mnie za mała 

Mi tam wlasnie zalezalo na pozostawieniu tarczy, co by mozna bylo 17 na zime zalozyc.

Jedyna dość tanią i skuteczną opcja bedzie ten dwutłok z a8d3 lub pontonów, potem kolejnym stagem byłby taki set jak mój, a na koniec 370 mm na TTRS ale to już kosmiczna kasa.

Opublikowano
4 minuty temu, golden87 napisał:

Mi tam wlasnie zalezalo na pozostawieniu tarczy, co by mozna bylo 17 na zime zalozyc.

Jedyna dość tanią i skuteczną opcja bedzie ten dwutłok z a8d3 lub pontonów, potem kolejnym stagem byłby taki set jak mój, a na koniec 370 mm na TTRS ale to już kosmiczna kasa.

Mi coś się obiło o prosiakach na tarczy 360mm, wiesz coś na ten temat? 

Opublikowano
2 minuty temu, niwet napisał:

Mi coś się obiło o prosiakach na tarczy 360mm, wiesz coś na ten temat? 

6tłok Zacisk Brembo ZR18 na tarczy od Mercedesa ML, ale mało które felgi wejda w ten zacisk

Edytowane przez golden87

Opublikowano
9 minut temu, golden87 napisał:

6tłok Zacisk Brembo ZR18 na tarczy od Mercedesa ML, ale mało które felgi wejda w ten zacisk

a nie było coś jeszcze z Panamery Turbo? te prosiaki chyba wszystkie mają to do siebie, że potem problem z upchaniem felgi? 

tył tylko 330 czy jest coś lepszego? 

Edytowane przez niwet

Opublikowano
4 minuty temu, niwet napisał:

a nie było coś jeszcze z Panamery Turbo? te prosiaki chyba wszystkie mają to do siebie, że potem problem z upchaniem felgi? 

tył tylko 330 czy jest coś lepszego? 

Gdyby tak było latwo i przyjemnie to wiekszosc forum by ładowała takie zaciski a nie S4, S4...

Na tył ze zwyklym recznym nie ma nic lepszego, mozna by pomyslec o jakis podwojnym zacisku, jeden na reczny i jeden do hamowania ale nie jestem fanem tego typu rozwiazań,

pozatym nie masz na przodzie nic dużego puki co, i moglo by byc nieciekawie na mokrym, jakby tył mocniej hamował niż przód.

Opublikowano
8 minut temu, golden87 napisał:

Gdyby tak było latwo i przyjemnie to wiekszosc forum by ładowała takie zaciski a nie S4, S4...

Na tył ze zwyklym recznym nie ma nic lepszego, mozna by pomyslec o jakis podwojnym zacisku, jeden na reczny i jeden do hamowania ale nie jestem fanem tego typu rozwiazań,

pozatym nie masz na przodzie nic dużego puki co, i moglo by byc nieciekawie na mokrym, jakby tył mocniej hamował niż przód.

To zr18 z tego co widzę raczej odpada jak później mam mieć problemy upchać jakąś fajną felgę, a z dwutłokami z a8 nie jest ponoć nic lepiej i sam zacisk nie jest za ciekawy

Z tego co piszesz to opcja od q5 zostaje jedynie, chyba że ktoś poda jakiś fajny zestawik z którym nie będzie problemów upchać felgi,  mniejszych niż 19 nie będzie na aucie lato i zima :D

Mam te 345/300, ale według mnie szału nie ma... chyba że mam takie odczucie po czasie  :whistling:

Mi się akurat podobają takie opcje na 2 zaciski ;)

Edytowane przez niwet

Opublikowano
2 godziny temu, niwet napisał:

Większy zacisk i tarcza, a nie muszą być jakoś super skuteczne, ale żeby były na pewno lepsze niż te od s4 ;) 

Rozmyślałem nad twoją opcją, ale ciągle tarcza jednak dla mnie za mała 

360mm masz w d3, jest jeszcze 385mm w S8 i W12 (D3), kilku znajomy w klubie a8team zmienialo 360mm na 385mm - wiec moze podejdzie analogicznie, jedynie co to troche wiekszy koszt

Opublikowano
4 godziny temu, Korton555 napisał:

360mm masz w d3, jest jeszcze 385mm w S8 i W12 (D3), kilku znajomy w klubie a8team zmienialo 360mm na 385mm - wiec moze podejdzie analogicznie, jedynie co to troche wiekszy koszt

Tylko im wieksze tarcze i cięższe zaciski damy, tym bardziej fabryczne wspomaganie będzie piszczeć z radości ;-) myśle tu o wadze... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.