Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, mravel napisał:

Kto u nas jezdzi na secie z Benteya? Wydaje mi sie ze ktos mial przod na zaciskach Bentleya z tarczami 380 czy 400mm Mam kilka pytan

@Trewor87 miał lub ma...

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miał, 400 tam było.

Opublikowano

Mam zestaw 320mm tlok 57mm z b8 polift, pytanie czy podejdzie to do b5?
Pytam, bo set warty 100zł a mam od 2 tyg b5 na dojazdy do pracy i może bym sobie to zmienił :D

Opublikowano
Godzinę temu, Osiollekk napisał:

Mam zestaw 320mm tlok 57mm z b8 polift, pytanie czy podejdzie to do b5?
Pytam, bo set warty 100zł a mam od 2 tyg b5 na dojazdy do pracy i może bym sobie to zmienił :D

podejdzie jak dasz zwrotnice od S4

Opublikowano

Krótkie pytanie : zaczęły piszczeć tarcze kilka tygodni po trzecim odpowietrzeniu z przodu przy niskich prędkościach (od 40 w dół). Jakimś cudem po dotarciu przegrałem tarcze, czy co? Kolor mają normalny, szczerze mówiąc po dotarciu to tylne wyglądały bardziej jakby lekko przegrzane były, nie przednie.. nawet jeżeli nie sądzę abym gdziekolwiek moją dziadkową jazda tarcze przegrzał o.o

Opublikowano

Przy swapie samego przodu, trzeba zrobić całą operacje odpowietrzania na wszystkie 4koła czy wystarczy sam przód?

Opublikowano
19 minut temu, M@rcin napisał:

Przy swapie samego przodu, trzeba zrobić całą operacje odpowietrzania na wszystkie 4koła czy wystarczy sam przód?

płyn wymien w całym układzie

Opublikowano
40 minut temu, Dev napisał:

płyn wymien w całym układzie

Wymieniałem go we wrześniu przy zmianie przewodów elastycznych

Opublikowano
6 godzin temu, M@rcin napisał:

Wymieniałem go we wrześniu przy zmianie przewodów elastycznych

Przełoż najpierw jeden zacisk potem drugi. Zostaw przepięcie przewodu na koniec tak żeby płyn nie wyciekał. Jak podepniesz ,poluzuj odpowietrzniki i same zaciski się odpowietrzą.

Opublikowano
7 godzin temu, M@rcin napisał:

Wymieniałem go we wrześniu przy zmianie przewodów elastycznych

ogarnij 4 koła

Opublikowano

mravel u mnie jest na 400mm 

Opublikowano

Kolega dorobił mi miedziaki do zacisków 320 i wyglądają jak na zdjęciach. Grzybek jest mniejszy, ale przy dokręcaniu jeszcze się podda tylko zastanawia mnie średnica dziurki w grzybku czy to nie będzie problemem. Na próbę zakładam 320 z A6 C5 i tam jarzma nie mają numerów 716. Dlatego, że tam, siedzi inny klocek zgadza się? Bo zestaw z C6 mam, ale wrzucam go po zimie.

20191203_214005.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, buzek17 napisał:

Kolega dorobił mi miedziaki do zacisków 320 i wyglądają jak na zdjęciach. Grzybek jest mniejszy, ale przy dokręcaniu jeszcze się podda tylko zastanawia mnie średnica dziurki w grzybku czy to nie będzie problemem. Na próbę zakładam 320 z A6 C5 i tam jarzma nie mają numerów 716. Dlatego, że tam, siedzi inny klocek zgadza się? Bo zestaw z C6 mam, ale wrzucam go po zimie.

20191203_214005.jpg

Rozwierc sobie otworek

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Rozwierc sobie otworek

Przeszło mi to przez myśl, ale lepiej jak spec się wypowie :) Dzięki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś ma numer zestawu prowadnic w tylnych zaciskach 288mm ??
Coś dostałem, ale jednak to nie to co siedzi :/

53e548894f36b0b04db2446b42a7.jpg

Opublikowano

Hej, jak sprawa wygląda z pompą servo podczas wymiany hamulców np. na 345/300? czy w s4 jest jakaś wydajniejsza czy to samo...

Opublikowano

@MAT1000

D7-196C, a jak to zostaje ci BDA914 :wink:

Opublikowano
51 minut temu, mariuszz708 napisał:

Hej, jak sprawa wygląda z pompą servo podczas wymiany hamulców np. na 345/300? czy w s4 jest jakaś wydajniejsza czy to samo...

Zostawiasz w serii

Opublikowano
Godzinę temu, MAT1000 napisał:

Czy ktoś ma numer zestawu prowadnic w tylnych zaciskach 288mm ??
Coś dostałem, ale jednak to nie to co siedzi :/

53e548894f36b0b04db2446b42a7.jpg

Skróć sobie jak za długie 

Opublikowano

Panowie,

Pompy hamulcowe serv'a na RS-owe modzą dopiero przy konwersjach na 6-tłok itp. tam już seria nie wyrabia ...

Ale to Dev będzie lepiej wiedział ?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.