Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
54 minuty temu, H4mm3R napisał:

Kwestia doboru tarczy i wykonania adaptera...

54435269_481130549089689_7101759571038830592_n.jpg

No rozumiem tylko chodzi mi czy ktos to przerabial i podpowie od czego tarcza np. Żeby nie szukać po omacku 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, Robero321 napisał:

Dev pamiętasz może jaki ma mieć rozmiar podkładka miedziana pod przewód hamulcowy na zacisk 288 a druga rzecz rozmiar pierścienia  segera w zacisku 288

Fi12 na fi17 gruby na 1.8mm A seger nie jest taki zwykły typowy który kupisz w sklepie z tego typu czesciami 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Fi12 na fi17 gruby na 1.8mm A seger nie jest taki zwykły typowy który kupisz w sklepie z tego typu czesciami 

Ten seger kupiłem w twoich okolicach, ale tak jak mi mówiłeś był za gruby i trzeba na magnesówce było przyszlifować

Opublikowano
12 godzin temu, Dev napisał:

A seger nie jest taki zwykły typowy który kupisz w sklepie z tego typu czesciami 

Faktycznie trochę inne są

Może to coś takiego ?

Tylko czy rozmiar ten co potrzeba ?

500_500_productGfx_b5b560fad7c8c77aecab4
ZACISKI.COM

Pierścień segera do korpusu zacisku hamulcowego mocujący samo-regulator Systemu TRW LUCAS GIRLING

 

Edytowane przez Robero321

Opublikowano
Godzinę temu, Robero321 napisał:

Faktycznie trochę inne są

Może to coś takiego ?

Tylko czy rozmiar ten co potrzeba ?

500_500_productGfx_b5b560fad7c8c77aecab4
ZACISKI.COM

Pierścień segera do korpusu zacisku hamulcowego...

 

Dokładnie te od tego gościa brałem,tylko tak jak napisałem są za grube i trzeba je trochę zebrać 

Opublikowano

Edytowane przez wafel135

Opublikowano

Zapytam tak z ciekawości. Warto się bawić tak w ogóle w swap 312/255 na 320/288? Jeśli tak to czy w podobnej kasie coś lepszego można uzyskać?

Opublikowano

O ile tył warto, tak przód nie ma sensu.

Opublikowano
7 minut temu, Damianq napisał:

Zapytam tak z ciekawości. Warto się bawić tak w ogóle w swap 312/255 na 320/288? Jeśli tak to czy w podobnej kasie coś lepszego można uzyskać?

 Warto. B)

Opublikowano
46 minut temu, Langista napisał:

O ile tył warto, tak przód nie ma sensu.

Późna pora już i chyba zmęczenie Cię dopadło 

Opublikowano
42 minuty temu, Dev napisał:

Późna pora już i chyba zmęczenie Cię dopadło 

Przecież zwiększenie średnicy tarczy o 8 mm nie zrobi żadnej różnicy w hamowaniu, a i tak musi wymienić cały zacisk z jarzmem..

Opublikowano
11 minut temu, Langista napisał:

Przecież zwiększenie średnicy tarczy o 8 mm nie zrobi żadnej różnicy w hamowaniu, a i tak musi wymienić cały zacisk z jarzmem..

Miałeś te dwie tarcze w łapach ? Bo chyba nie. 320tka to nie tylko 8mm na średnicy a także 5 mm na grubości. Co za tym idzie ? Pojemność cieplna tarczy jest o 50% wieksza, czyli hamujesz z wiekszej predkosci i caly czas masz hamulce. Przy 312tkach hamowanie że 150 kończy się przy 80ciu, potem to już tylko pozostaje żałobna piesn: "Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie..."

Opublikowano

Dochodzi jeszcze większy zacisk, który robi swoje. 

Opublikowano

Ok to już wiek ze warto ;) Teraz pytanie czy szukać zestawu 320/288 czy w tej samej kasie można coś ciekawszego wrzucić. Oczywiście mówię tutaj o P&P :)

Opublikowano
8 minut temu, Damianq napisał:

Ok to już wiek ze warto ;) Teraz pytanie czy szukać zestawu 320/288 czy w tej samej kasie można coś ciekawszego wrzucić. Oczywiście mówię tutaj o P&P :)

W tej samej kasie nic lepszego nie znajdziesz raczej 

Opublikowano
2 godziny temu, Damianq napisał:

Ok to już wiek ze warto ;) Teraz pytanie czy szukać zestawu 320/288 czy w tej samej kasie można coś ciekawszego wrzucić. Oczywiście mówię tutaj o P&P :)

Jakby to było możliwe to 345/300 montowali by wszyscy.

Opublikowano

Można wrzucić tył 288 a przód zostawić 312 na 2-3 miesiące? 

Opublikowano
13 minut temu, wafel135 napisał:

Można wrzucić tył 288 a przód zostawić 312 na 2-3 miesiące? 

312/288 to jest właściwa proporcja dla Twojego auta, tak jak 320/300 i 345/330mm

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, u was też tarcze tak wyglądają, czy mnie trafiły się tak słabo odlane sztuki?

IMG_20200123_130801_HDR.jpg

Tył wygląda nieco lepiej, ale przód obie takie same po całości praktycznie.

Opublikowano

normalka, mało jezdzisz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.