Opublikowano 4 Czerwca 20206 l 13 minut temu, Dev napisał: zalezy od ET Mam na myśli te typowo z b6 b7 et42
Opublikowano 4 Czerwca 20206 l 9 godzin temu, cysiek18 napisał: Wymień na nowy miedziany i nie cuduj Z przyjemnością Ale dorobić nie umiem A nie wiem jaki kupić:))
Opublikowano 4 Czerwca 20206 l 2 godziny temu, Żelaznolud napisał: Z przyjemnością Ale dorobić nie umiem A nie wiem jaki kupić:)) Wyślij mi smsem swoje dane to jutro Ci wyśle, nr do mnie masz w podpisie. Edytowane 4 Czerwca 20206 l przez Dev
Opublikowano 5 Czerwca 20206 l Borbet KBA 45810 7x16 ET 38 Mam takie felgi jako zimowe. http://gutachten.bmf-application.com/borbet/ca/ra-000345-v0-015-12b~vw-5-112-57-et38.pdf Letnie zestaw https://www.original-felgen.com/4f0071496666.html Czy podejdzie 320/288 pod te felgi?
Opublikowano 12 Czerwca 20206 l Te łączenia pomiędzy przewodami sztywnymi a elastycznymi powinny się tak ciężko dokręcać czy coś robię źle? Myslalem ze już końcówka prac Ale przewody miedziane przy dokrecaniu zaczynają się wyginac robię coś źle czy tak ma być?
Opublikowano 12 Czerwca 20206 l 8 godzin temu, Żelaznolud napisał: Te łączenia pomiędzy przewodami sztywnymi a elastycznymi powinny się tak ciężko dokręcać czy coś robię źle? Myslalem ze już końcówka prac Ale przewody miedziane przy dokrecaniu zaczynają się wyginac robię coś źle czy tak ma być? zrób foto
Opublikowano 26 Czerwca 20206 l kto mi wysłał do regeneracji przedni zestaw Movi'ta z perforowanymi tarczami ? zgubiłem dane do wysyłki Edytowane 26 Czerwca 20206 l przez Dev
Opublikowano 4 Lipca 20205 l Witam! Ma ktoś może osłony tarcz tył od S4 na sprzedaż? Po tych numerach wyszukuje mi osłony do A6 C6 "Tylne osłony z S4 - 4F0615611 / 4F0615612". Czyżby były takie same do S4 b6? Pozdrawiam Edytowane 4 Lipca 20205 l przez Arek1196
Opublikowano 4 Lipca 20205 l 2 godziny temu, Arek1196 napisał: Witam! Ma ktoś może osłony tarcz tył od S4 na sprzedaż? Po tych numerach wyszukuje mi osłony do A6 C6 "Tylne osłony z S4 - 4F0615611 / 4F0615612". Czyżby były takie same do S4 b6? Pozdrawiam Do czego chcesz to zamontować ?
Opublikowano 4 Lipca 20205 l 2 godziny temu, Arek1196 napisał: Nawet po wywierceniu nowych otworów nie będą pasować? Jakie chcesz dac tarcze ?
Opublikowano 4 Lipca 20205 l 51 minut temu, Arek1196 napisał: 300mm od S4 b6 Załóż od 288, pasuje idealnie
Opublikowano 5 Lipca 20205 l Jako że temat dotyczący przewodów hamlocwych nie jest odwiedzany zbyt często, pozwolę sobie tu zwrócić uwagę na według mnie ogranicznoną żywotność przewodów w oplocie i wrzucić link do historii związanej z pęknięciem takiego przewodu. Piszę o tym dlatego że wydaje się iż wymiana przewodów na oplot załatwia definitywnie temat przewodów hamulowych na długie lata. Warto byście sprawdziali regularnie układ hamulocwy.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto