Opublikowano 17 Października 20214 l Godzinę temu, Dev napisał: Żeliwny zacisk zaraz po piaskowaniu musi być wygrzany w piecu 200°C / 48h, inaczej zaraz zachodzi korozją bo jest w środku mokry. Po wygrzaniu nakłada się na niego proszkowy podkład cynkowy a potem znowu do pieca. Na koniec nakłada się właściwy kolor. Ło Panie to jest trochę zachodu. A ile później wytrzymuje taka powłoka ?
Opublikowano 17 Października 20214 l Tutaj jest chyba jedyny rzetelny materiał który znalazłem na temat skutecznosci malowanie sprayem i malowanie proszkowe z którego wynika własnie, że samo malowanie proszkowe też nie wystarcza aby osiągnąć długotrwały efekt no ale jak widać można zrobić więcej czyli wygrzać go w piecu następnie dać podkład proszkowy cynkowy i dopiero końcowa powłoka. Dzięki Panie Dev za dzielenie się wiedzą. Edytowane 17 Października 20214 l przez Jaro a4b6
Opublikowano 17 Października 20214 l Jak zacisk jest odpowiednio przygotowany to powłoką wytrzyma kilka lat
Opublikowano 17 Października 20214 l Autor Panowie to jest temat o hamulcach a nie o malowaniu proszkiem.
Opublikowano 27 Października 20214 l Jeśli macie dylemat co do regeneracji zacisków że może sam sobie pomaluje bo kolega ma piaskarke i nie daleko malują proszkowo to polecam odrazu wysłać do Pana Dev'a i macie temat zalatwiony profesjonalnie w przystępnej cenie.
Opublikowano 31 Października 20214 l Czy montował, ktoś tylne hamulce 330 w b6 z takich podzespołów: - zacisk z S4 b6 - jarzma z A6C6 - klocki S4 b6 - tarcze S4 b8 Przeglądając neta natknąłem się na taką kompilację w b6. Zastanawia mnie też czy klocek z tarczy 300 nie jest za mały na tarczy 330.
Opublikowano 31 Października 20214 l 32 minuty temu, r7adek napisał: Czy montował, ktoś tylne hamulce 330 w b6 z takich podzespołów: - zacisk z S4 b6 - jarzma z A6C6 - klocki S4 b6 - tarcze S4 b8 Przeglądając neta natknąłem się na taką kompilację w b6. Zastanawia mnie też czy klocek z tarczy 300 nie jest za mały na tarczy 330. Nie wychodzi 330 tylko 324 mm, trzeba toczyć tarcze. Klocek do tarczy 300 z B6/7 i 330 z B8 jest taki sam.
Opublikowano 4 Listopada 20214 l W dniu 31.10.2021 o 18:34, r7adek napisał: Czy montował, ktoś tylne hamulce 330 w b6 z takich podzespołów: - zacisk z S4 b6 - jarzma z A6C6 - klocki S4 b6 - tarcze S4 b8 Przeglądając neta natknąłem się na taką kompilację w b6. Zastanawia mnie też czy klocek z tarczy 300 nie jest za mały na tarczy 330. Trochę jest rzeźby lepiej to zrobić na jarzmach z RS6 C5. Lepiej to jednak ze spokojną głową 300mm. 100% masz P&P. Jak coś mam takie nowe zestawy w ofercie 322mm też miałem ale poszły wszystkie jarzma już
Opublikowano 22 Listopada 20214 l Witam, mam na oku ten zestaw 320/288, i chciałbym się jeszcze upewnić. Bez problemu podchodzi do B7 1.8t? Tylko przekładka jarzm zacisków i osłon? Zestaw z B7 3.0 więc myślę, że nic nie trzeba więcej ale pytam dla pewności. Edytowane 22 Listopada 20214 l przez Rafka532
Opublikowano 22 Listopada 20214 l 51 minut temu, Rafka532 napisał: Witam, mam na oku ten zestaw 320/288, i chciałbym się jeszcze upewnić. Bez problemu podchodzi do B7 1.8t? Tylko przekładka jarzm zacisków i osłon? Zestaw z B7 3.0 więc myślę, że nic nie trzeba więcej ale pytam dla pewności. Bez problemu wszystko p&p,oczywiście tarcze I klocki inne
Opublikowano 22 Listopada 20214 l 1 godzinę temu, greg2505 napisał: Bez problemu wszystko p&p,oczywiście tarcze I klocki inne I takiej odpowiedzi oczekiwałem, dziękuję. Osłonę polecicie piaskowac i też proszkowo czy samemu wyczyścić i malować wystarczy?
Opublikowano 26 Listopada 20214 l Panowie, a czy na zaciski 320 podejdzie stalowa felga16 ? I jakich osłon tarcz szukać pod nowe zaciski ?
Opublikowano 27 Listopada 20214 l 21 godzin temu, dialog napisał: Panowie, a czy na zaciski 320 podejdzie stalowa felga16 ? I jakich osłon tarcz szukać pod nowe zaciski ? podejda, w najgorszym przypadku bedziesz musial uzyc dystansu. Oslony zostaja seryjne, potrzebujesz tylko tarcze, klocki i zaciski z jarzmami.
Opublikowano 28 Listopada 20214 l W dniu 26.11.2021 o 20:29, dialog napisał: Panowie, a czy na zaciski 320 podejdzie stalowa felga16 ? I jakich osłon tarcz szukać pod nowe zaciski ? Pokaz te felgi I zaciski
Opublikowano 28 Listopada 20214 l Witam, moze ktos zna srednica tloczka w tylnym zacisku 288? potrzebuje kupic zestaw naprawczy. z gory dzieki !
Opublikowano 28 Listopada 20214 l 20 minut temu, Falcone napisał: Witam, moze ktos zna srednica tloczka w tylnym zacisku 288? potrzebuje kupic zestaw naprawczy. z gory dzieki ! 41mm
Opublikowano 28 Listopada 20214 l 20 minut temu, Falcone napisał: Witam, moze ktos zna srednica tloczka w tylnym zacisku 288? potrzebuje kupic zestaw naprawczy. z gory dzieki ! D4656
Opublikowano 30 Listopada 20214 l Siema. Ktoś kojarzy jakie oznaczenie jest na jarzmie pod 312mm? Numer OE znalazłem 4B0615125C Googlując ten numer wychodzi mi jarzmo z nabitym numerem 569 Edytowane 30 Listopada 20214 l przez A4-Tomek
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto