Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Bukar21 napisał:

Cześć, w najbliższym czasie chciałbym zrobić swapa hamulców do siebie do seata exeo i myślałem nad 345/320 przód a na tył widzę że jest problem z dostępnością 300mm więc jak nie 300mm to ktoś ma jakiś inny pomysł? Myślałem żeby dać coś większego niż 288mm

Do 345 Można zrobić 324 na tyl

Edytowane przez Dev

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć,

Wymieniam hamulce przednie z seryjnego 320mm w 2.0tfsi na 345mm z S4 B7.

I mam pytanie, czy osłona tarczy się czymś różni w tych zestawach?

Oraz czy klocki ferodo fds 1629 będą dobre pod zaciski z S4 bo niby maja pasowac do zacisków 320mm i do 345mm a ponoć te zaciski sie nieco różnią. Pozdrawiam

Opublikowano

Osłony od 345 sa wieksze

Klocki pasują

Opublikowano
W dniu 10.07.2021 o 13:05, Dev napisał:

Do 345 Można zrobić 324 na tyl

Jednak zostaję przy 4 tłoku brembo na 320mm na przodzie teraz pozostaje kwestia co dawać na tył przy takim zestawieniu

Opublikowano
7 minut temu, Bukar21 napisał:

Jednak zostaję przy 4 tłoku brembo na 320mm na przodzie teraz pozostaje kwestia co dawać na tył przy takim zestawieniu

288 z B7. 

Opublikowano
3 minuty temu, george napisał:

288 z B7. 

Myślisz że będzie to dobrze współgrało? Nie będzie zbyt dużej różnicy miedzy przodem a tyłem?

Opublikowano

Tak jest w serii ale lepiej dać 300/22 na tył

Opublikowano

Panowie bede na dniach zakladac 320/288 czy tarcza z linku ponizej bedzie dobra do czyszczenia piast? ponoc najlepiej czolowa na szlifiere zeby nie bawic sie zadnymi druciakami na wiertarce

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

Będzie dobre.

Opublikowano
4 minuty temu, Mukade93 napisał:

Panowie bede na dniach zakladac 320/288 czy tarcza z linku ponizej bedzie dobra do czyszczenia piast? ponoc najlepiej czolowa na szlifiere zeby nie bawic sie zadnymi druciakami na wiertarce

ALLEGRO.PL

 

za mocna 

kup Yato YT-4767

Opublikowano
15 godzin temu, Dev napisał:

Tak jest w serii ale lepiej dać 300/22 na tył

Właśnie tak chciałem zrobić nawet już zamówiłem zaciski z T4 ale nigdzie nie można dostać jarzm do tego

Opublikowano
14 godzin temu, Bukar21 napisał:

Właśnie tak chciałem zrobić nawet już zamówiłem zaciski z T4 ale nigdzie nie można dostać jarzm do tego

z T4 ? chyba z T5.....

Opublikowano
14 godzin temu, Dev napisał:

z T4 ? chyba z T5.....

Tak z T5 mój błąd 

Opublikowano
20 godzin temu, Bukar21 napisał:

Tak z T5 mój błąd 

mam do 330/325 nowe

Opublikowano

@Dev albo któryś z innych forumowiczów macie może osłony tarczy 288 na tył do sprzedania? Najlepiej fwd

I druga sprawa czy ten tłoczek (D025313) będzie pasował do zacisków 973/974

Opublikowano

Osłony mam ale tylko nowe, do FWD i Q

Tłoczek będzie pasować ale moze pojawić się efekt piszczących klockow. Oryginalne są aluminiowe a te są stalowe i inaczej wyprofilowane w środku.

Opublikowano

Po ile u Ciebie te osłony? 

A masz jakiś numer zeby kupić taki jak szedł tam oryginalnie? 

Opublikowano
52 minuty temu, PachasLbn napisał:

Po ile u Ciebie te osłony? 

A masz jakiś numer zeby kupić taki jak szedł tam oryginalnie? 

Jutro sprawdze jedno i drugie

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, PachasLbn napisał:

Po ile u Ciebie te osłony? 

A masz jakiś numer zeby kupić taki jak szedł tam oryginalnie? 

Jest na pierwszej stronie, czytamy a nie tylko pytamy!

Opublikowano

Czy zacisk 320 od caba i sedana/avanta oprócz kształtu różnią się? Czy prowadnice, tłoczki, uszczelnienia oraz klocki są takie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.