Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba bo tarcza obciera o jarzmo

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 13.06.2021 o 19:01, Dev napisał:

Trzeba bo tarcza obciera o jarzmo

to moze na innym zestawie zlozone niz u mnie, ja mam jarzmo z C6 330mm, zacisk T5 i tarcza (nie toczona) z s4b8 i wszystko siedzi bez problemu, tyle, ze nie zbiera calej tarczy tak jak wspomnialem

Opublikowano

Pytanie do osób które wkładały 320mm zamiast 288 na przód, jak cenowo to u was wyglądało jakie tarcze i klocki polecacie do takiego swapu? 

Opublikowano

Tarcze około 600-700 zł np. Zimmerman, ATE, klocki 200 zł Ferodo.

Opublikowano
31 minut temu, arekx123 napisał:

Pytanie do osób które wkładały 320mm zamiast 288 na przód, jak cenowo to u was wyglądało jakie tarcze i klocki polecacie do takiego swapu? 

pażdziernik 2019 wkładałem, tarcze rotinger gt + klocki textar pro, cały set 650zł z dostawą do domu

Opublikowano
1 minutę temu, Ivanek napisał:

pażdziernik 2019 wkładałem, tarcze rotinger gt + klocki textar pro, cały set 650zł z dostawą do domu

Za 500+ mam b.dobre tarcze 320/30mm  i do tego klocki Ferodo Premier

Edytowane przez Dev

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

Za 500+ mam b.dobre tarcze 320/30mm  i do tego klocki Ferodo Premier

Nic tylko brać kto chęnty :hi:

Opublikowano

Witam panowie przymierzam się do wymiany całego układu hamulcowego tarcze przód tył z klockami moje auto audi a4 b7 2006 1.9 tdi avant jakie rozmiary tarcz oraz jakiej firmy polecacie podaje vin  w razie czego WAUZZZ8E47A052640 budżet nie wchodzi w rolę od 600 w górę za komplet z góry dzięki za odpowiedz 

Opublikowano
7 godzin temu, Przemas0612 napisał:

Witam panowie przymierzam się do wymiany całego układu hamulcowego tarcze przód tył z klockami moje auto audi a4 b7 2006 1.9 tdi avant jakie rozmiary tarcz oraz jakiej firmy polecacie podaje vin  w razie czego WAUZZZ8E47A052640 budżet nie wchodzi w rolę od 600 w górę za komplet z góry dzięki za odpowiedz 

288/245mm

Za 600zl to będzie bieda

Opublikowano
33 minuty temu, Dev napisał:

288/245mm

Za 600zl to będzie bieda

Kolega z forum podpowiedział mi żebym wymienil zaciski w włożył 320 i 288 tarcze zimermanna a klocki ferodo premier

Opublikowano
58 minut temu, Przemas0612 napisał:

Kolega z forum podpowiedział mi żebym wymienil zaciski w włożył 320 i 288 tarcze zimermanna a klocki ferodo premier

Możesz włożyć ale do tych 600zł musisz dorzucić ze 2tysie

Opublikowano

IMG-20210619-WA0000.jpg

Opublikowano

witam, jakieś 2 lata temu zamontowalem zaciski z s4 b7 przód + tył.
taki mały problem mam otóż pojawił mi się dźwięk pracujących przednich zacisków przy wciskaniu/odpuszczaniu hamulca, takie jakby skrzypienie. Jestem przekonany że dzwiek pochodzi z prowadnic, przy montazu złożyłem je na sucho, a gumki wyczyściłem. powtórny demontaz i czyszczenie prowadnic pomoże czy trzeba nowe gumki kupić? jest taki zestaw gumek w internecie w ogole do kupienia? zacisk 345mm z s4 b7

Opublikowano

Ile muszę mieć na swapa 312-320 przód i tył 255-288mm

Czy warto zainwestować w ogóle, będzie duża różnica?

Pozdrawiam

Opublikowano
2 godziny temu, JeJu napisał:

witam, jakieś 2 lata temu zamontowalem zaciski z s4 b7 przód + tył.
taki mały problem mam otóż pojawił mi się dźwięk pracujących przednich zacisków przy wciskaniu/odpuszczaniu hamulca, takie jakby skrzypienie. Jestem przekonany że dzwiek pochodzi z prowadnic, przy montazu złożyłem je na sucho, a gumki wyczyściłem. powtórny demontaz i czyszczenie prowadnic pomoże czy trzeba nowe gumki kupić? jest taki zestaw gumek w internecie w ogole do kupienia? zacisk 345mm z s4 b7

Pewny jesteś że to nie sworznie wahaczy?

Opublikowano
Godzinę temu, Wandej napisał:

Pewny jesteś że to nie sworznie wahaczy?

tylko że ten dźwięk występuje także jak stoję w miejscu :D 

Opublikowano
3 minuty temu, JeJu napisał:

tylko że ten dźwięk występuje także jak stoję w miejscu :D 

jaki dałes płyn hamul;cowy ?

Opublikowano
3 godziny temu, Hubcio099 napisał:

Ile muszę mieć na swapa 312-320 przód i tył 255-288mm

Czy warto zainwestować w ogóle, będzie duża różnica?

Pozdrawiam

minimum 320/288 mm

mniej nie ma sensu

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

minimum 320/288 mm

mniej nie ma sensu

A więcej jeszcze? Czy to już za duże koszta i raczej przy tej mocy nie pyli się 

Opublikowano
Godzinę temu, Hubcio099 napisał:

A więcej jeszcze? Czy to już za duże koszta i raczej przy tej mocy nie pyli się 

Jak chcesz to mam 4-tłok Brembo w dobrej kasie na tarczy 320mm:wink:

Edytowane przez Wandej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.