Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, speedster2000 napisał:

Dzięki, zerknę. Można jeszcze prosić od czego / jakich numerów jarzm szukać pod przod 312? Chce sobie porównać koszty ;) 

Numer jarzma to BDA 569. Przesiadkę z 288 na 312 odczujesz, podobnie z 312 na 320.

Edytowane przez george

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, george napisał:

Numer jarzma to 569. Przesiadkę z 288 na 312 odczujesz, podobnie z 312 na 320.

Czyli dobrze rozumiem że 288 -> 320 to  2x przesiadka 288 -> 312?  Mówimy o różnicy oczywiście 

Opublikowano
2 minuty temu, speedster2000 napisał:

Czyli dobrze rozumiem że 288 -> 320 to  2x przesiadka 288 -> 312?  Mówimy o różnicy oczywiście 

Trudno mi powiedzieć... dawno temu jeździłem autem z 288. 312 a 320 to jakieś 50% poprawy. 

Opublikowano

Jest sens się przesiadać na większe tarcze niż 312/255?

Furka po modach przekracza 200 koni, ale nie szarżuje nią jakoś bardzo.

Opublikowano
24 minuty temu, george napisał:

Numer jarzma to BDA 569. Przesiadkę z 288 na 312 odczujesz, podobnie z 312 na 320.

 

19 minut temu, george napisał:

Trudno mi powiedzieć... dawno temu jeździłem autem z 288. 312 a 320 to jakieś 50% poprawy. 

Serdecznie podziękował :hi::beer:

Opublikowano
2 godziny temu, Hubcio099 napisał:

Jest sens się przesiadać na większe tarcze niż 312/255?

Furka po modach przekracza 200 koni, ale nie szarżuje nią jakoś bardzo.

tak.

Opublikowano
6 godzin temu, Hubcio099 napisał:

Jest sens się przesiadać na większe tarcze niż 312/255?

Furka po modach przekracza 200 koni, ale nie szarżuje nią jakoś bardzo.

Nawet w serii jadąc po ekspresówce przyda się większy hebel.

Opublikowano
11 godzin temu, Hubcio099 napisał:

Jest sens się przesiadać na większe tarcze niż 312/255?

Furka po modach przekracza 200 koni, ale nie szarżuje nią jakoś bardzo.

Hamulce nie służą do szybkiej jazdy

Opublikowano

Ja u siebie zmieniłem z 312 na 345 przód. Tył z 255 na 300 i nie żałuję ani złotówki. Styl jazdy ten sam ale auto nareszcie hamuje aż się morda sama cieszy. 

Opublikowano

W końcu po prawie roku zabrałem się za montaż 288 z tyłu i teraz mam 2 pytaniea.

1. W zestawie który montuje oba jarzma są identyczne. A nie powinno być prawe i lewe? Bo z jednej strony jest tak by grubsze i wyjdzie tym grubszym od kierowcy na dole a po drugiej stronie odwrotnie. Tak ma być? 

2. Linkę szukać dłuższą czy tą naciągnie? 

Opublikowano

U mnie też były identyczne, wiec jedno musi być na opak.

Linkę wystarczy odczepić z jednego mocowania pod wahaczem i pociągnąć.

Opublikowano
5 godzin temu, dziadekM napisał:

W końcu po prawie roku zabrałem się za montaż 288 z tyłu i teraz mam 2 pytaniea.

1. W zestawie który montuje oba jarzma są identyczne. A nie powinno być prawe i lewe? Bo z jednej strony jest tak by grubsze i wyjdzie tym grubszym od kierowcy na dole a po drugiej stronie odwrotnie. Tak ma być? 

2. Linkę szukać dłuższą czy tą naciągnie? 

1. jarzma jest tylko jeden rodzaj

2. zdejmij linke z jednego mocowania na dolnym wahaczu

Opublikowano

Po 3 latach po zmianie na 320/288 przyszła pora zmienić tylne klocki i założyć nowe linki ręcznego . Niestety zauważyłem że tylne zaciski maja luz po 1cm na boki . Mechanik mówi żeby kupić nowe zaciski . Te co mam były po regeneracji . Miał ktoś taki przypadek ? 

Opublikowano
34 minuty temu, albert224 napisał:

Po 3 latach po zmianie na 320/288 przyszła pora zmienić tylne klocki i założyć nowe linki ręcznego . Niestety zauważyłem że tylne zaciski maja luz po 1cm na boki . Mechanik mówi żeby kupić nowe zaciski . Te co mam były po regeneracji . Miał ktoś taki przypadek ? 

1cm luzu ???? W ktora stronę ???

Wrzuc jakiś filmik

Opublikowano

Luz na prowadnicach ,albo one wytarte albo jarzma

Opublikowano
5 minut temu, greg2505 napisał:

Luz na prowadnicach ,albo one wytarte albo jarzma

luz jest prawidłowy, problem lezy w innej czesci

Opublikowano

Szukać nowych zacisków ?

 

Opublikowano

Ok hamulce wymienione tylko jedno ale... Elastyczne były popękane i chciałem przy okazji wymienić. Lewy poszedł bez problemu, a z prawej tak zgniła końcówka że z 11mm zostało jakieś 9,5mm i nijak nie idzie tego odkręcić bo nie ma sześciokątu prawie w ogóle. Myślałem obciąć kawałek rurki i połączyć z nową takim czymś

ALLEGRO.PL

 Używał ktoś tego? Ewentualnie jakieś pomysły?

Opublikowano
3 godziny temu, albert224 napisał:

Szukać nowych zacisków ?

 

po co ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.