Opublikowano 25 Kwietnia 20215 l Czołem, Zapytam profilaktycznie - czy nie będzie problemu ze zmieszczeniem hamulca 320 pod felgę 17, et 45, 8H0 601 025F.
Opublikowano 29 Kwietnia 20215 l Tylny zacisk 288. Dłuższa śruba mocująca jarzmo do zwrotnicy idzie na dół czy do góry?
Opublikowano 29 Kwietnia 20215 l 6 minut temu, jaras99 napisał: Tylny zacisk 288. Dłuższa śruba mocująca jarzmo do zwrotnicy idzie na dół czy do góry? A nie są tej samej długości?
Opublikowano 29 Kwietnia 20215 l 2 minuty temu, greg2505 napisał: A nie są tej samej długości? Nie no, chyba nie. Montuje przy okazji swapa Quattro zaciski 288. No i mam śrubę dłuższa i krótszą. Która gdzie ma być?
Opublikowano 29 Kwietnia 20215 l 21 minut temu, jaras99 napisał: Nie no, chyba nie. Montuje przy okazji swapa Quattro zaciski 288. No i mam śrubę dłuższa i krótszą. Która gdzie ma być? Edit: Dłuższa na dole
Opublikowano 29 Kwietnia 20215 l Godzinę temu, jaras99 napisał: Nie no, chyba nie. Montuje przy okazji swapa Quattro zaciski 288. No i mam śrubę dłuższa i krótszą. Która gdzie ma być? Zorientujesz się przy montażu
Opublikowano 1 Maja 20215 l W dniu 25.04.2021 o 21:13, romekkk napisał: Czołem, Zapytam profilaktycznie - czy nie będzie problemu ze zmieszczeniem hamulca 320 pod felgę 17, et 45, 8H0 601 025F. U mnie 16 z zimowymi wchodzą...
Opublikowano 1 Maja 20215 l To że 16 wchodzi ,to nie znaczy że każda 17 wejdzie ,tu ważne jest et i szerokość felgi,przymierzałem felgi 16 6,5j z et48 i ok 0.5 cm wadzą o zacisk,z dystansem wejdą bez problemu
Opublikowano 3 Maja 20215 l Czy zestaw 320/288 z a4 będzie pasował do Seata Exeo? Edytowane 3 Maja 20215 l przez XSzymX
Opublikowano 3 Maja 20215 l 2 godziny temu, XSzymX napisał: Czy zestaw 320/288 z a4 będzie pasował do Seata Exeo? Tarcze kotwiczne exeo ma nieco inne bo bez Q. Reszta taka sama.
Opublikowano 5 Maja 20215 l U mnie zrobione 320/288mm. Obyło się bez większych niespodzianek, ale z odkręceniem tylnych jarzm i śrub przy giętkich przewodach trochę walki było. Śruby, które wrzucałem wcześniej do tylnych zacisków pasowały. Dwie skróciłem. Do tego klej na końcówki gwintów.
Opublikowano 5 Maja 20215 l Macie jakieś zamienniki tarcz kotwicznych na tył pod tarczę 300? Aktualnie mam chyba z S4 (pasuje na 2 śruby tylko) i nie jestem w stanie ich ogarnąć. Jak je wyprostuje, powyginam tak, aby nie tłukły sie o nic to po kilku dniach problem wraca. W aucie co prawda nie słychać ale jak jadę z uchylonymi szybami to słyszę, jak moje tarcze kotwiczne grają przy nierównościach.
Opublikowano 5 Maja 20215 l 36 minut temu, Langista napisał: Macie jakieś zamienniki tarcz kotwicznych na tył pod tarczę 300? Aktualnie mam chyba z S4 (pasuje na 2 śruby tylko) i nie jestem w stanie ich ogarnąć. Jak je wyprostuje, powyginam tak, aby nie tłukły sie o nic to po kilku dniach problem wraca. W aucie co prawda nie słychać ale jak jadę z uchylonymi szybami to słyszę, jak moje tarcze kotwiczne grają przy nierównościach. Pod tarcze 300 pasują te od B7 288. W ASO sztuka kosztuje 150 zł, numery 8E0615611Q 8E0615612Q . Z pierwszego postu; W dniu 8.04.2008 o 19:41, H4mm3R napisał: X > 288 – Potrzeba: Zacisk, jarzmo, tarcza i osłony (Dla quattro – 8E0615611Q/8E0615612Q; dla FWD – 8E0615611P/8E0615612P) X > 300 – Potrzeba: Zaciski, jarzmo, tarcze i osłony (Idealnie pasują osłony z 1KW, w przypadku osłon z S4 trzeba wiercić nowe otwory montażowe) Edytowane 5 Maja 20215 l przez george
Opublikowano 5 Maja 20215 l Czyli mam z S4, Już zamówione z ASO, dzięki Najlepsze jest to, że we wcześniejszej pracy tysiące takich blaszek mi przez ręce przeszły, a ile poszło na złom, bo 'nie spełniały wymogów lakierniczych'. gdybym to w tedy wiedział, zawinąłbym dwie i byłbym bogatszy o 300 zł Edytowane 5 Maja 20215 l przez Langista
Opublikowano 5 Maja 20215 l 4 godziny temu, przeCinek19 napisał: Czy ktoś zajmuje się składaniem zestawów do B6? @rs dziadek Pisz do niego i będziesz zadowolony
Opublikowano 5 Maja 20215 l 9 godzin temu, przeCinek19 napisał: Czy ktoś zajmuje się składaniem zestawów do B6? Mam całe kpl setupy
Opublikowano 12 Maja 20215 l W dniu 5.05.2021 o 19:10, Dev napisał: Mam całe kpl setupy Jakie ceny 320 na front ? Nie umiem napisać do ciebie PW
Opublikowano 12 Maja 20215 l 39 minut temu, speedster2000 napisał: Jakie ceny 320 na front ? Nie umiem napisać do ciebie PW Dev ma wyłączone PW. W podpisie jest numer. @rs dziadek też ogarnia zestawy.
Opublikowano 12 Maja 20215 l 3 minuty temu, george napisał: Dev ma wyłączone PW. W podpisie jest numer. @rs dziadek też ogarnia zestawy. Dzięki, zerknę. Można jeszcze prosić od czego / jakich numerów jarzm szukać pod przod 312? Chce sobie porównać koszty
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto