Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem,

Zapytam profilaktycznie - czy nie będzie problemu ze zmieszczeniem hamulca 320 pod felgę 17, et 45, 8H0 601 025F.

732454309_2_1000x700_alufelgi-audi-17-a4-a6-b7-b8-dodaj-zdjecia.jpg

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylny zacisk 288. Dłuższa śruba mocująca jarzmo do zwrotnicy idzie na dół czy do góry?

Opublikowano
6 minut temu, jaras99 napisał:

Tylny zacisk 288. Dłuższa śruba mocująca jarzmo do zwrotnicy idzie na dół czy do góry?

A nie są tej samej długości?

Opublikowano
2 minuty temu, greg2505 napisał:

A nie są tej samej długości?

Nie no, chyba nie. Montuje przy okazji swapa Quattro zaciski 288. No i mam śrubę dłuższa i krótszą. Która gdzie ma być?

Opublikowano
21 minut temu, jaras99 napisał:

Nie no, chyba nie. Montuje przy okazji swapa Quattro zaciski 288. No i mam śrubę dłuższa i krótszą. Która gdzie ma być?

Edit:

Dłuższa na dole

Opublikowano
Godzinę temu, jaras99 napisał:

Nie no, chyba nie. Montuje przy okazji swapa Quattro zaciski 288. No i mam śrubę dłuższa i krótszą. Która gdzie ma być?

Zorientujesz się przy montażu :polew:

Opublikowano
W dniu 25.04.2021 o 21:13, romekkk napisał:

Czołem,

Zapytam profilaktycznie - czy nie będzie problemu ze zmieszczeniem hamulca 320 pod felgę 17, et 45, 8H0 601 025F.

U mnie 16 z zimowymi wchodzą...

 

 

Opublikowano

To że 16 wchodzi ,to nie znaczy że każda 17 wejdzie ,tu ważne jest et i szerokość felgi,przymierzałem felgi 16 6,5j z et48 i ok 0.5 cm wadzą o zacisk,z dystansem wejdą bez problemu

Opublikowano

Czy zestaw 320/288 z a4 będzie pasował do Seata Exeo?

Edytowane przez XSzymX

Opublikowano
2 godziny temu, XSzymX napisał:

Czy zestaw 320/288 z a4 będzie pasował do Seata Exeo?

Tarcze kotwiczne exeo ma nieco inne bo bez Q. Reszta taka sama.

Opublikowano

U mnie zrobione 320/288mm. Obyło się bez większych niespodzianek, ale z odkręceniem tylnych jarzm i śrub przy giętkich przewodach trochę walki było.

Śruby, które wrzucałem wcześniej do tylnych zacisków pasowały. Dwie skróciłem. Do tego klej na końcówki gwintów.

IMG_20210430_233635.jpg

Opublikowano

Macie jakieś zamienniki tarcz kotwicznych na tył pod tarczę 300? Aktualnie mam chyba z S4 (pasuje na 2 śruby tylko) i nie jestem w stanie ich ogarnąć. Jak je wyprostuje, powyginam tak, aby nie tłukły sie o nic to po kilku dniach problem wraca. W aucie co prawda nie słychać ale jak jadę z uchylonymi szybami to słyszę, jak moje tarcze kotwiczne grają przy nierównościach.

Opublikowano
36 minut temu, Langista napisał:

Macie jakieś zamienniki tarcz kotwicznych na tył pod tarczę 300? Aktualnie mam chyba z S4 (pasuje na 2 śruby tylko) i nie jestem w stanie ich ogarnąć. Jak je wyprostuje, powyginam tak, aby nie tłukły sie o nic to po kilku dniach problem wraca. W aucie co prawda nie słychać ale jak jadę z uchylonymi szybami to słyszę, jak moje tarcze kotwiczne grają przy nierównościach.

Pod tarcze 300 pasują te od B7 288. W ASO sztuka kosztuje 150 zł, numery 8E0615611Q 8E0615612Q .

Z pierwszego postu;

W dniu 8.04.2008 o 19:41, H4mm3R napisał:

X > 288 – Potrzeba: Zacisk, jarzmo, tarcza i osłony (Dla quattro – 8E0615611Q/8E0615612Q; dla FWD – 8E0615611P/8E0615612P)
X > 300 – Potrzeba: Zaciski, jarzmo, tarcze i osłony (Idealnie pasują osłony z 1KW, w przypadku osłon z S4 trzeba wiercić nowe otwory montażowe)

Edytowane przez george

Opublikowano

Czyli mam z S4, Już zamówione z ASO, dzięki :D Najlepsze jest to, że we wcześniejszej pracy tysiące takich blaszek mi przez ręce przeszły, a ile poszło na złom, bo 'nie spełniały wymogów lakierniczych'. gdybym to w tedy wiedział, zawinąłbym dwie i byłbym bogatszy o 300 zł :grin:

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Czy ktoś zajmuje się składaniem zestawów do B6?

Opublikowano
4 godziny temu, przeCinek19 napisał:

Czy ktoś zajmuje się składaniem zestawów do B6?

@rs dziadek Pisz do niego i będziesz zadowolony:thumbup1:

Opublikowano
9 godzin temu, przeCinek19 napisał:

Czy ktoś zajmuje się składaniem zestawów do B6?

Mam całe kpl setupy 

Opublikowano
W dniu 5.05.2021 o 19:10, Dev napisał:

Mam całe kpl setupy 

Jakie ceny 320 na front ?  Nie umiem napisać do ciebie PW

Opublikowano
39 minut temu, speedster2000 napisał:

Jakie ceny 320 na front ?  Nie umiem napisać do ciebie PW

Dev ma wyłączone PW. W podpisie jest numer. @rs dziadek też ogarnia zestawy.

Opublikowano
3 minuty temu, george napisał:

Dev ma wyłączone PW. W podpisie jest numer. @rs dziadek też ogarnia zestawy.

Dzięki, zerknę. Można jeszcze prosić od czego / jakich numerów jarzm szukać pod przod 312? Chce sobie porównać koszty ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.