Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
46 minut temu, daami_lu napisał:

Witam Pytanko , czy zaciski i tarcze 320 podejdą z audi a6 c5 ? 

tak.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam. Sugerując się wpisami kolegów ja już w swoim aucie jestem po wymianie wszystkiego co było na ośkach. Wcześniejsze hamowały badziewnie. Teraz jest baja. Było 312 przód a tyl 255. Obecnie jest 345 przód a tyl 300. Chcę podziękować naszemu koledze (rs dziadek) za pomoc w doborze całego zestawu.

20210327_103609.jpg

20210327_103616.jpg

Opublikowano

Fajniej by bylo 345/324 :wink4:

Opublikowano
17 minut temu, Ozyrys X napisał:

Witam. Sugerując się wpisami kolegów ja już w swoim aucie jestem po wymianie wszystkiego co było na ośkach. Wcześniejsze hamowały badziewnie. Teraz jest baja. Było 312 przód a tyl 255. Obecnie jest 345 przód a tyl 300. Chcę podziękować naszemu koledze (rs dziadek) za pomoc w doborze całego zestawu.

Masz gdzieś zdjęcia auta z tymi felgami tylko w srebrnym kolorze? To jest 17"?

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Fajniej by bylo 345/324 :wink4:

Toczenie tarczy z 330 na 324? 

Opublikowano
18 minut temu, george napisał:

Toczenie tarczy z 330 na 324? 

Teraz się robi już 328:decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, Wandej napisał:

Teraz się robi już 328:decayed:

Teoretycznie .

Nawet patrząc na 330 w S4, C7 czy innym Q5 to klocek nie pracuje całkowicie na zewnętrznym okręgu tarczy. Ostatnio jak sprawdzałem to wychodzi 327

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Teoretycznie .

Nawet patrząc na 330 w S4, C7 czy innym Q5 to klocek nie pracuje całkowicie na zewnętrznym okręgu tarczy. Ostatnio jak sprawdzałem to wychodzi 327

Dokładnie. Do tego robiąc to w B5/6/7 tarcza po obwodzie jest na styk z jarzmem. Trzeba więc dla pewności zdjąć trochę:wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, pelonek1 napisał:

Masz gdzieś zdjęcia auta z tymi felgami tylko w srebrnym kolorze? To jest 17"?

Niestety ale nie. Kupiłem te felgi w tym kolorze. Kolega ma w srebrnym i są fajniejsze. I to jest 17" inaczej 345 tarcza by nie weszła 

Opublikowano
5 minut temu, Ozyrys X napisał:

Niestety ale nie. Kupiłem te felgi w tym kolorze. Kolega ma w srebrnym i są fajniejsze. I to jest 17" inaczej 345 tarcza by nie weszła 

Mam takie w C6 i chcę do B7 założyć. Jakbyś zorganizował zdjęcie od kolego (może być PW) to będę wdzięczny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zaciski pod tarcze 288mm występowały w a4 b7 i seat exeo pasujące do b6 ? 

czy jest jakaś różnica miedzy zaciskiem z quatro a ośka ?

Zaciski występowały w silnikach 2.0 tfsi i 3.0 tdi ?

 

Opublikowano
14 minut temu, tipmaniak napisał:

Zaciski pod tarcze 288mm występowały w a4 b7 i seat exeo pasujące do b6 ? 

czy jest jakaś różnica miedzy zaciskiem z quatro a ośka ?

Zaciski występowały w silnikach 2.0 tfsi i 3.0 tdi ?

 

W a4 b7 2.0tfsi i 3.0tdi ,w exeo niewiem, quattro, ośka tylko osłony blaszane inne

Edytowane przez greg2505

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 29.03.2021 o 21:23, Wandej napisał:

Dokładnie. Do tego robiąc to w B5/6/7 tarcza po obwodzie jest na styk z jarzmem. Trzeba więc dla pewności zdjąć trochę:wink:

Ten zestawik pod 327mm z czego pasuje? Chciałem ogarnąć zestaw 300 na tył ale zainteresowałem się tym co pisaliście tutaj.

Opublikowano
2 godziny temu, Patryk14 napisał:

Ten zestawik pod 327mm z czego pasuje? Chciałem ogarnąć zestaw 300 na tył ale zainteresowałem się tym co pisaliście tutaj.

Zacisk i klocki od T5, jarzmo A6 C6 i tarcza S4  B8 o ile nie mylę się.

Opublikowano
6 godzin temu, Patryk14 napisał:

Ten zestawik pod 327mm z czego pasuje? Chciałem ogarnąć zestaw 300 na tył ale zainteresowałem się tym co pisaliście tutaj.

zacisk s4 b6/7 lub T5 (i przerobic reczny), jarzmo C6 polift 330mm, tarcze kotwiczne s4 b6/7 i tarcza z s4b8(lub s5b8) i klocek oczywiscie pod zacisk

IMG_20190623_193708.jpg

Opublikowano

W błędzie jesteście co do jarzma. RS6 C5 jarzmo:hi:

Opublikowano
7 godzin temu, Patryk14 napisał:

Ten zestawik pod 327mm z czego pasuje? Chciałem ogarnąć zestaw 300 na tył ale zainteresowałem się tym co pisaliście tutaj.

Mam takie zestawy jeśli potrzebujesz:hi:

Opublikowano
13 minut temu, Wandej napisał:

W błędzie jesteście co do jarzma. RS6 C5 jarzmo:hi:

A to ciekawe bo u mnie też jarzmo z C6 :whistling:

Opublikowano
21 minut temu, afroo. napisał:

A to ciekawe bo u mnie też jarzmo z C6 :whistling:

Być może ale na jarzmo z C6 jest o tyle problematyczne ze musisz zakladac heilcoil + tarcza na 324mm. W jarzmie z C5 masz gwint M10 wiec nic nie trzeba rzeźbić + tarcza 1mm do zdjęcia tylko maks 2.

 

B5365520-065F-4778-8ADF-AA00B415CDB6.jpeg

Opublikowano
33 minuty temu, Wandej napisał:

na jarzmo z C6 jest o tyle problematyczne ze musisz zakladac heilcoil + tarcza na 324mm

A owszem, to to się zgadza :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.