Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chce kupic kierowniczke MF i tempomat (w tej chwili mam normalna bez multi i bez tempo.).

Nie wiem niestety jaki mam teraz modul (vaga nie mam zeby to sprawdzic bez rozkrecania ). Natomiast moge kupic 8E0-953-549-Q. Czy on bedzie pasowac ?? tzn czy ktos moglby sprawdzic jak to jest z tymi modulami w B7 ? Wiemy juz ze ten z "R" dziala i jest ok, a jak bedzie z "Q". Czym sie one w ogole roznia. Czy sa jeszcze jakies inne rodzaje w B7 ?

Bardzo prosze o pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q też pasuje, podawałem przecież link... ! Proszę czytać uważnie.

Nie różnią się niczym z wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już odpowiedni nr. :dance: :dance: :dance:

no to dawaj :tongue4: , pisałeś na pw, ale nic nie znalazłem... ino do A4/A3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy występowała taka kierownica cała perforowana :mysli: a jeśli tak to jaki jest jej nr. :)

Proszę o pomoc :)

a jednak jest, tomeks32 ma taką całą pikowaną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy występowała taka kierownica cała perforowana :mysli: a jeśli tak to jaki jest jej nr. :)

Proszę o pomoc :)

a jednak jest, tomeks32 ma taką całą pikowaną :decayed:

:evil: proszę się pochwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

wlasnie zamontowalem u siebie taka kiere. pozostalo kodowanie vagiem.

to co najwazniejsze juz za mna. tiptronic dziala!!!

dla posiadaczy automatycznej skrzyni moge tylko powiedziec ze modul 8E0-953-549-Q jest odpowiedni.

takze obojetne czy jest to modul z koncowka R czy Q, obydwa sa dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj włożyłem do swojej A4 B6 kierownicę trzyramienną, pikowaną z multifunkcją i wygląda to całkiem przyzwoicie, przy okazji dołożyłem tempomat. Zajeło mi to około 2 godzinki i wszystko działa ok, tylko po naciśnięciu "MODE" wyświetla na Fisie brak funkcji, nie mogę przełączać pomiędzy radiem, kartami pamięci z MP3, mam na razie zamontowanego gołego RNSe.

Poduszkę podłączyłem, tylko zieloną wtyczkę ( w elsie opisane jako N95, tak jak poduszka pojedyńcza orginalna). Nie wiem czy z tym MODE tak ma być, czy mam niewłaściwe podzespoły, ale w poniedziałem wybieram się na urlop i będę drążył temat jak wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Miesiaca Szukam :wallbash: modul z koncowka R Lub Q lecz nigdzie nie mozna to dostac W ASO chac 900zl :naughty: czy ktos ma jakies namiary ??

ja mam chyba moduł q..dam Ci znać w poniedziałek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Panowie mam takie pytanko. W chwili obecnej posiadam zwykla kiere - 4 ramienna (a4 b7) z tempomatem. Zastanawiam sie czy poducha od tej kiery bedzie pasowala do kierownicy z multifunkcja - 4 ramiennej?? a moze bedzie pasowala tez do kierownicy 3 ramiennej

http://allegro.pl/item421539696_multifunkcyjna_kierownica_skorzana_audi_a3_a4_a6.html

Niestety nie mam dostepu do etki...:(

Przy okazji zapytam czy jest ktos moze z okolicy szczecina kto ma vaga i pomoze mi zakodowac modul?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dobrze prawisz....

no ale w takim razie najpierw bede musial troche zainwestowac zeby nie zostac bez kierownicy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować do kiery 4 ramienneh z multifunkcją. Aby pasowała do kiery 3 ramiennej musisz zmienić zaślepkę/obudowę poduszki. Nie wiem jednak czy coś takiego wogóle występuje osobno.

wystepuje:

http://allegro.pl/item414630735_audi_a3_a4_a6_a8_oryg_zaslepki_air_bag_poduszki.html

tez chce kupic nowa bo kupilem poduszke i ma mala skaze na chromie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem "przeszczep"

W B7 jest mniej roboty, jutro małe fotostory więc sami ocenicie.

Gdyby nie opis MALIKA byłoby trudniej.[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 00:12_________________________________________________już

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_wymiana_kierownicy_4ramiennej_multi_na_r8tt_multi_fotostory-t45414.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko. Za co jest odpowiedzialna ta taśma pod kierownicą??

za airbag ,za sterowanie w kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

powiedzcie mi prosze czy:

- kierownice od nowych A3 pasuja do a4 B7? spotkalem sie z opinia ze tam jest minimalnie inne mocowanie i nie da sie tego zamontowac?

- kiera od nowej A4 B8 pasuje do b7? ( 3 ramienna multifunkcja w miejsce 4 ramiennej bez multi), zastanawiam sie takze czy zaslepka air bagu ze starszych 3 ramiennych bedzie pasowala do do tej z B8???

przymierzam sie do zakupow i nie chce wtopic...

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...