Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Obniżenie zawieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[/color]

Wrzuc springi od 1be albo inne -20 -30 i bedzie lepiej

głupie pytanie:P -30 to na tył??:) i czy dadzą radę na tym zestawieniu ori amorki? ma koś fotkę na takim zawieszeniu -20 -30?

Opublikowano

faktycznie wysoko stoi (czy to moze byc wina ze amortyzatory były zmienianie na zamienniki)?

Opublikowano

Raczej odwrotnie jesli juz mieszac. Mialem na mysli albo -20 albo -30. Ori amorek ogarnie 3cm, jednak mniej to raczej krotszych bym szukal. 15lolo, to nie wina amortyzatorow.

Opublikowano
  • Autor

juz nagralem sobie seryja fele sline 17' czas na opony i szukanie kompromisowej do tego zawiechy :eusathink:

Opublikowano
faktycznie wysoko stoi (czy to moze byc wina ze amortyzatory były zmienianie na zamienniki)?

Nie

poprostu ma taki zestaw sprężyn, też taki miałem

o tak stała zaraz po zakupie

dsc00022g.jpg

Opublikowano

Oponki tylko 205/55/16, na innych będzie przekłamanie licznika, spalanie itd...

Opublikowano
Oponki tylko 205/55/16, na innych będzie przekłamanie licznika, spalanie itd...

średnica koła 195/65/15"=225/45/17" :hi:

nie będzie przekłamań

Opublikowano
Z przodu różowa i zielona kropka

z tyłu 2 białe i szara

takie oznaczenie ma zawieszenie 1BE seryjnie obniżone

takie ja mam do 1,9 AVG sedan na seryjnych amortyzatorach

:hi:

A powiedz mi kolego bo jestem ciekawy, jaki zamiennik byłby dobry żeby auto stało jak u Ciebie? Bo ciężko dostać 1BE, chodzi mi o springi i amory, mam standardowe zawieszenie i chciałbym mieć tak jak u Ciebie. Silnik diesla. Rozumiem że na zawiasie 1BE auto jest -20mm?

Opublikowano

o zamiennikach nie mam pojęcia, ale sporo osób jeździ/ło na MTSach (-30cm).

Ja kupiłem springi od 1BE i niby miało być -20cm w stosunku do serii,

ale...

w realu jest -30cm w stosunku do tego zawieszenia co miałem i ty obecnie masz. :thumbup1:

Opublikowano

kup -35, na alegro tego pełno

Opublikowano
kup -35, na alegro tego pełno

do seryjnych amorów? :eusathink:

Opublikowano

a czego nie, jeśli są sprawne sezon spokojnie pojezdzi, ale najlepiej kupić kompletny kit, tylko nie kazdy lubi zbyt twarde zawieszenie, a takie są mtsy

Opublikowano
tylko nie kazdy lubi zbyt twarde zawieszenie, a takie są mtsy

No właśnie, też się zastanawiam jak to z tym jest, czy nie za twarde, czy nie za miękkie by były te mts bo wtedy będzie o nadkola obcierało na ostrym winklu lub po dziurach... Ale znów jest druga sprawa bo niby na aukcjach pisze że do silników benzynowych i diesla te same są springi, ale jak wiadomo silnik diesla jest cięższy, (mam zeciora) jak to z tym jest? Bo w oryginale są inne od benzynowych i diesla...Tzn rózna twardość.

Opublikowano

prędzej na seryjnych przytrzesz niz na tych mts, ale nie przesadzajmy, -30 czy -40 to gleba gdzie jeszcze ręke wsadzi w nadkole, ja przy -30 miałem szpare na 2 palce to sporo

Opublikowano
Oponki tylko 205/55/16, na innych będzie przekłamanie licznika, spalanie itd...

średnica koła 195/65/15"=225/45/17" :hi:

nie będzie przekłamań

Aj... bo zamotaliście w tym temacie, raz o 16-stkach później o 17-stkach... i w końcu myślałem, że kolega chce włożyć 205/45/16...

Opublikowano

Też się podłącze:

Lepiej inwestować sprężyny 1BE, czy Einbach -30 link?

W sensie komfort/ wygląd?

Opublikowano
Też się podłącze:

Lepiej inwestować sprężyny 1BE, czy Einbach -30 link?

W sensie komfort/ wygląd?

eibach zapewni lepszy komfort i wygląd

Opublikowano

eibach -30 mogę ci polecić. miałem takie u siebie i byłem zadowolony. sprzedałem co prawda niedawno, ale na rzecz gwintu :) komfortowe, dobrze się prowadzi, no i auto wizualnie dużo lepiej się prezentuje.

tak wyglądało moje audi na tych sprężynach:

https://lh5.googleusercontent.com/-xwh6v2-FSoc/TpLkTihMD8I/AAAAAAAAAIA/zqSvUANcctk/s800/2010-10-31%252015.30.20.jpg

Opublikowano

precz z Kozami:dziura:, minimum to MTSy, jeździłem na takich springach (foty w moim wątku), komfort bardzo dobry (nie za twarde), amory miałem czerwone z 1BE

Opublikowano
eibach -30 mogę ci polecić. miałem takie u siebie i byłem zadowolony. sprzedałem co prawda niedawno, ale na rzecz gwintu :) komfortowe, dobrze się prowadzi, no i auto wizualnie dużo lepiej się prezentuje.

tak wyglądało moje audi na tych sprężynach:

https://lh5.googleusercontent.com/-xwh6v2-FSoc/TpLkTihMD8I/AAAAAAAAAIA/zqSvUANcctk/s800/2010-10-31%2015.30.20.jpg

wiem coś o tym miało być moje :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.