Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platforma cyfrowa NC+


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj dostalem oferte pakiet platinum w cenie 69zl i 10zl za multiroom. Oferta wydaje mi sie dobra tylko nie chcieli mi na email podeslac oferty i boje sie ze kurier przyjedzie z czyms innym a mnie nie bedzie i mama odbierze to co przywiezie bo juz podobno zdarzaly sie takie historie.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi dekoder NC+ który miałem od miesiąca, wymiana na nowy bez większych problemów, jedynym problemem było dostanie owego dekodera gdyż często się sypie :decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponownie do mnie dzwoniła konsultantka.Powiedziałem że nie chce przechodzić do NC+ tylko pozostać na platformie N na obecnych warunkach gdzie płacę 69zł/mieś,na co ona że tak mogę ale wtedy umowa jest na czas nieokreślony i abonament wzrośnie( o ile?-nie potrafiła sprecyzować,ale ok 100zł:facepalm: ).Gdy powiedziałem,że wypowiem im umowę,zaproponowała umowę na 18mieś-9/69zł i 9/79zł gdzie po 15 miesiącach już:grin:będę miał możliwość podpisania nowej umowy.Zero jakichkolwiek gratisów.Była tak natarczywa i próbowała wcisnąć pakiet,że ja *ebie.Ciekaw jestem czy zadzwonią jeszcze z lepszą ofertą czy będę zmuszony wysłać wypowiedzenie:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi dekoder NC+ który miałem od miesiąca, wymiana na nowy bez większych problemów, jedynym problemem było dostanie owego dekodera gdyż często się sypie :decayed::facepalm:

który to dekoder ten najnowszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi dekoder NC+ który miałem od miesiąca, wymiana na nowy bez większych problemów, jedynym problemem było dostanie owego dekodera gdyż często się sypie :decayed::facepalm:

który to dekoder ten najnowszy ?

500 GB, czarny (obudowa stara z naklajką NC+:grin::facepalm:) ale jest na nowym sofcie i ma nowy pilot, podobno sypią się bardzo często

PS. Ale są jeszcze nowsze, całkiem inne niż te które były dotychczas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co istne cyrki z nowa platforma.... wala taki oferty poza standat i dzwonia jak natretni

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnóstwo ludzi pouciekało to robią co mogą żeby zatrzymać tych co jeszcze nie zrezygnowali, ale trzeba uważać i prosić o warunki na maila żeby była podkładka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przedłużyłem umowę o rok- pakiet platynowy za 59 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przedłużyłem umowę o rok- pakiet platynowy za 59 zł :wink:

za***ista cena az nie do uwierzenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam byłem w szoku, wypowiedzenie wysłałem dawno, dzisiaj zaszedłem do salonu i powiedziałem że jak nie będzie dobrej oferty to rezygnuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam byłem w szoku, wypowiedzenie wysłałem dawno, dzisiaj zaszedłem do salonu i powiedziałem że jak nie będzie dobrej oferty to rezygnuje :decayed:

a tak dokładnie to co dostałeś bo ja niby mam też platinium ale taka niepełną bo mam wpt + 6xC+ bez tych VOD Seriali i TVP ale tak na serio to moja nazywa się Universe+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko oprócz HBO:wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

wszystkie kanały canal+ mają być, vod też, od jutra ma być aktywne to zobaczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zalogujesz się do ICA to będziesz miał tam nazwę pakietu jaki posiadasz

jak platinium to za tą kasę super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam teraz przy sobie numeru klienta ale jutro sobie sprawdzę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzisiaj wybralem oferte silver z uprawnieniami na calosc canal + i multiroom. Zobaczymy co przyjdzie na umowie... Calosc za 69zl

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzisiaj wybralem oferte silver z uprawnieniami na calosc canal + i multiroom. Zobaczymy co przyjdzie na umowie... Calosc za 69zl

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

mam to samo + dekoder za free :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,chcialem zapytac kogos obeznanego w temacie telewizji cyfrowej , a mianowicie

jak nagrac cos z polsatu cyfrowego na pc abym potem mogl to wypalic na plytke dvd lub archiwizowac na dysku twardym ?

czytalem o dysku polsatu 320 gb ale tego niemozna zgrac na pc bo jest jakos szyfrowany ale chyba sa inne sposoby , i tu bym sie chcial dowiedziec jakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o ofercie nc+ za 39 zł comfort +?

Nie ma tam jakiś ukrytych kosztów, bo szczerze mówiąc nie ufam im po ostatnich przejściach.

Jak to jest teraz z dekoderami w nc+ (interesuje mnie ten zwykły za 49 zł) ta opłata za dekoder jest jednocześnie aktywacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...