Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż tempomatu A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam problem z autkiem. Dokładalem ostatnio tempomat i po aktywacji wyskoczyła literka G w components czyli aktywowany a nie działa.

Do robiłem się w międzyczasie następującej rzeczy wyrzuca błąd 16955 PO571. Domyślam się ze prze awarie tego czujnika tempomat nie dziala. Sprawdzałem w blokach działanie gazu i hamulca i jest ok. Nie wiem w którym bloku można sprawdzić działanie czujnika sprzęgła.

Co jeszcze może być nie tak? Uszkodzona manetka? Jak ja sprawdzić?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dołączyłem do grona posiadaczy magicznej manetki :)

Manetka za piwo ponieważ miała ułamana małą manetkę od świateł. Przełożyłem samą manetkę od tempomatu do mojej części jednym słowem z dwóch zrobiłem jedną. Wiązkę dorobiłem sam owijając ją taśmą serwisową wygląda jak ori :decayed: Dołożyłem bezpiecznik w skrzynkę. Jedyne co sobie odpuściłem to demontaż dolnej białej kostki, wlutowałem się w górną część. Po aktywacji na chwilę obecna uśmiech od ucha do ucha. Wszystko robiłem według pierwszego posta także w polifcie to prosta sprawa :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanko. Czy manetka od s4 będzie pasowała do a4 po lifcie? Raczej żadnych różnic nie powinno być ale chciałbym się upewnić.

Sprawdź jakie ma numery ale raczej powinna pasować tak myślę że na 99 % pasuje

Opublikowano

W poliftowej wersji jest oddzielna wtyczka do kierunkowskazów. Jeżeli masz poliftowe auto a kupisz manetkę do tempomatu od przedlifta to można przełożyć samą manetkę (dźwignię). Nie jest to trudne dla kogoś kto ma choć trochę pojęcia w majsterkowaniu :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wyciągnąć ta Biała kostke to istny koszmar

Opublikowano

Dlatego właśnie lutowałem od góry.

Opublikowano

W które przewody się wlutowales

Opublikowano

Przejdź na pierwszą stronę, jest wszystko ładnie opisane wystarczy trochę chęci.

Opublikowano

Wszystko rozumiem.... Chodziło tylko o numery pinow w kostce.

Opublikowano

Przecież numery pinów są same po jednej i drugiej stronie kostki :)

Opublikowano

Wszystko już pozakladalem jutro się tylko wepne w te piny. Jakoś po prostu ich nie ogarnalem

Co zrobiłem źle po złożeniu kierownicy wywala błąd hamulców abs i esp...

A dokładnie

01044

00778

Opublikowano

zakoduj esp i zaadoptuj czujnik skrętu , może taśmę obkręciłeś?

Opublikowano

Już sobie z tym poradzilem ale dzięki za odpowiedź. Tak jak mówisz musiałem przekręcić taśmę. Zakodowalem ponownie wszystko i działa.

Opublikowano

zawsze żółte kółko musi być w okienku po prawej do góry

P1050257.jpg

free image uploading

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Ale dużo elektroniki tam napakowali, a to tylko czujnik skrętu.

Opublikowano

Wiesz lata 90 :) jeden procesor to czujnik , drugi od sygnałów szyny can itd.

Edytowane przez Banan

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam okazję kupić wiązkę tempomatu od automatu. Pytanie, czy taka wiązka jest taka sama jak w manualu? I układ podłączenia również będzie taki sam?

Opublikowano

Wszystko to samo.

Edytowane przez Banan

Opublikowano

klucz to: Spline 12

klucz to gwiazdka 12 ramienna, a jaki rozmiar? M12?


i jeszcze pytanko odnośnie zasilania, czy oba rozwiązania są prawidłowe? ( na każdej stronie inne ), tzn.: pin nr 8 w pomarańczowej kostce, bezpiecznik nr 32 ( jeśli jest ) czy montaż nowego bezpiecznika nr 11 ( skąd wziąść zasilanie ? kiedy pojawić ma się zasilanie? ).

sory, że odkopuje ale powyższe sprawy zostały niedomówione.

Opublikowano

Zasilanie jest po stacyjce/zapłonie - terminal 15 , z reguły kabel czarny i czarny z paskami ( czerwonym )

Czarno-żółty to terminal 75x - czyli po zapłonie zanikający w czasie kręcenia rozrusznikiem ( na 75x są wszystkie odbiorniki obciążające np. Wentylator kabiny )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.