Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja od stycznia do sierpnia po 7/8h. A od sierpnia do grudnia po 15h z sobotami. Taka branza:wink:

Opublikowano

7.5 godziny czasami 6. Kopalnia Węgla Kamiennego Oddział Przygotowawczy :naughty:

Opublikowano
to chu... bo w pracy nie popijesz .pokusa duza.a i jeszcze do domu trzeba wrocic jakos :D

Samochodem:kwasny::tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad:

Opublikowano

mam dwie przerwy o 10 i o 14stej. ale pracujemy tylko we trzech , dachy ocieplenia ,itd

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

oczywiscie przerwy po 15 minut

Opublikowano

Od 12 do 48 :-D

Opublikowano

Kto bogatemu zabroni... :grin:

Buba na dobrą sprawę to musiałbym siedzieć w zakładzie 24h/dobe i tak będzie za mało :facepalm:

Opublikowano

4-5 h max, od pon. do pt., weekendy wolne

Opublikowano

40-48 godzin tygodniowo spawacz:wink:

Opublikowano

8-10 h pn.-pt. często niedziele 5-8h maluje jachty luksusowe :wink:

Opublikowano
Pon-pt 8 godzin dziennie na 3 zmiany . Moja praca to moje hobby - robię to co lubię.:banan:

Czyli co ? :naughty:

Kto to jest montarzysta?

Pewnie ten co cuś mątuje :decayed:

:grin:

produkuję alkohol:polew::polew::polew::polew::polew:

Nie szukacie testerów? :kox::kox::kox:

Opublikowano
Pon-pt 8 godzin dziennie na 3 zmiany . Moja praca to moje hobby - robię to co lubię.:banan:

Czyli co ? :naughty:

Kto to jest montarzysta?

Pewnie ten co cuś mątuje :decayed:

:grin:

produkuję alkohol:polew::polew::polew::polew::polew:

Nie szukacie testerów? :kox::kox::kox:

Mam to w obowiązkach:drinks:
Opublikowano
Kto bogatemu zabroni... :grin:

Buba na dobrą sprawę to musiałbym siedzieć w zakładzie 24h/dobe i tak będzie za mało :facepalm:

No ja siedze w jednym 12, w drugim 12 i pozniej znowu 12 i pozniej czasami jeszcze 12:decayed:

Opublikowano

8 h dziennie, 40 h tygodniowo, 168 miesięcznie, chyba standard.....

Opublikowano

9-17 (pon.-pt.) 9-14 (sob.)

Opublikowano

Trasport sanitarny { woze pacjetów na dializy } ruszam w trase o 5 rano o 7 juz jestem w domu po porannych zakupach i przerwa do 11. Potem kolejne dwie godziny jazdy / powrot do domu , kolejny kurs i o 17 free. ogólnie około 6 h, tyle z e wszystkie soboty i swieta tez sie lata :wink: ale ogólnie luzik mozna duzo spraw załatwic , aukto pod domem itd. a tak poza tym to lubie prowadzic auto i juz

Opublikowano

W biurze 8 godz., później w domu... różnie to bywa

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

8 godz, w tym 15 minut przerwy + 30 min. przerwy na lunch

Przynajmniej w teorii ;)

Opublikowano

Od 5:30 do "mniej więcej" 17;00.

Ale weekendy i wszystkie święta chociaż wolne...;)

Opublikowano

8-17, bo przerwę na lunch trzeba zrobić

Opublikowano

6-14, 14-22, 22-6 takie zmiany co tydzien, 8h + dojazd wychodzi 9h. Przerwa w robocie 20 min jedzenie, 10 min po zaczeciu roboty jest przygotowanie + 20 min przed koncem zmiany tez nic sie nie robi z reguly wiec wychodzi ze samej pracy jest 7h

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.