Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VFIZ on Audi B6/B7


kicoro

Rekomendowane odpowiedzi

Niedobrze...sądząc po zainteresowaniu mógłby to być dobry pomysł na dodatkowy biznes dla autora tematu...ale widocznie ekstra dochód nie jest mu potrzebny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu juz nawet nie tylko chodzi o sam dochod , choc extra pieniazki zawsze mile widziane ale chodzii o sam fakt ze pomyslodawca rzucil temat na forum , duza ilosc zainteresowanych z realna checia zakupu tegoz cuda do autka a tu wyszla lipa konkretna.

Jakis czas temu cos podobnego widzialem na EBAYu ale wszystkie dodatkowe informacje so wyswietlane na tym malym wyswietlaczu gdzie mozemy przegladac dane o spalaniu itp. Cena to okolo 120 Funtow czyli jakies 600zl. Musze pogrzebac na Ebayu , jak mi sie uda to znalesc to podrzuce link dla zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, żeby moderator zamknął temat do czasu, aż kicoro się nie odezwie...

jeszcze padnie niepotrzebnych kilka słów i zrobi się bagno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż....nie napalaj się...pomimo że kolega jest na forum, to jego ostatni wpis... jest z 6 listopada

Obecnie przeglądaPrzegląda wątek [ALL B6] Podgrzewana kierownicaOstatnio aktywnyDzisiaj 20:07

szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i ja...byłem jeden z pierwszych który sie do niego odezwał....

24-03-2012, 22:38

OK, wrzuć mi jeszcze maila na [email protected], bo tam nie zginie..

w skrzynce forumowej czasami gubilem albo zapomnialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, no bez komentarzą, napiszę że pierwsza dostawa 4szt planowana na styczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i minie rok od pierwszego terminu :wink4:

Napisanie w dniu 24.03.2012, 21:29

...Jeszcze tydzień i będę mógł zrobić kilka sztuk jeśli będą chętni

Myślę, że nie ma co się napalać aż nie zobaczycie tego na żywo zamontowanego w samochodzie u któregoś z forumowiczów :wink: Takie moje zdanie i niech kicoro się nie oburza bo ludzie są niecierpliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto dokładnie dostanie, bo jedni zapisywali się na PW inni na forum, może powstanie jedna lista i terminy o niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baszmak7, gregorio, 3sztuka dla znajomego poza forum,

czwarta dla tego co ma Telematik do sprzedania, wypożyczenia do testów...

nie wiem jeszcze kto ma z forum i chce VFIZ, znalazłem że telematik chyba ma paw99, darek, xDiselx, kkam, ktoś jeszcze najlepiej z okolicy śląska ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc lub dwa. Nie na początku nie chcę od razu dać wielu użytkownikom,

gdyż pewno na początku będzie więcej zgłoszeń o poprawki w firmware VFIZ

jak byłoby dużo użytkowników to nie wyrabiałbym się czasowo i bęłoby zbędne niezadowolnie z działąnia.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za wiadomosc , jak juz bedziesz wiedzial jak wszystko dziala , co jest do poprawy itp. i kiedy bedziesz mogl rozdysponowac kolejne gotowe sztuki dla klubowiczow to wal smialo z informacja na forum.

Kazdy z nas bedzie wiedzial na czym stoimy z tym "gadzetem" , mniej ludzi bedzie watpic w Twoje "obietnice" i pewnie duzo mniej osob bedzie rozczarowanych postepem prac jak i sama wiadomoscia na ten temat.

Z calym szacunkiem dla Ciebie "kicioro" ale sam widzisz ile zachety narobiles tym gadzetem w klubie , prawie kazdy chce to miec w swoim autku tak wiec sie nie dziw i nie denerwuj , ze tak dlugi okres bez jakiej kolwiek informacji czy tez wiadomosci i ludziska zaczeli sie troche denerwowac i zaczeli watpic w powodzenie Twojego projektu.

Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne sztuki :banan:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż....od pomysłu do projektu.....od projektu do małej serii produktu.... od małej serii do wielkoseryjnej produkcji w manufakturze na trzy zmiany....:) . Ja cierpliwie poczekam do wyeliminowania chorób wieku dziecięcego więc nie przestaje śledzić wątku i także trzymam kciuki. Tak przy okazji zobacz ile ludzi Cię wspiera w projekcie. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Witam. Pozwolę sobie na pytanie. Jak tam idzie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Dajcie mu żyć. Jak będzie gotowe to na pewno tu wejdzie i napisze. Jak widzę jakiś nowy post to już myślę że coś się zadziało, a tu znowu "kiedy będzie?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Dajcie mu żyć. Jak będzie gotowe to na pewno tu wejdzie i napisze. Jak widzę jakiś nowy post to już myślę że coś się zadziało, a tu znowu "kiedy będzie?"

W pisz sobie w googe "VFIZ " i poczytaj na ilu forach już to obiecywał i poczytaj czy ktoś to kupił i ma zamontowane w aucie. Temat VFIZ śledziłem na kilku forach i niestety nikt tego nie dostał więc chyba pora zejść na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem na wyjeździe przez dwa tygodnie ale sprawy posuwają się do przodu,

wygląda na to że za tydzień lub dwa będą gotowe pierwsze 4szt (w tej chwili już złożyłem i uruchamiam pierwszą sztukę)

pozdrawiam

@klaczek84 jeśli i tak nie jesteś zainteresowany, nie masz do wniesienia nic konstruktywnego,

to ogranicz swoję niskie pobudki oraz nie zaśmiecaj wątku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...