Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Cię denerwuje w audi A4


genero

Rekomendowane odpowiedzi

komputer - jest malo uzyteczny...

srednie spalanie od czapy (w trasie zaniza, w miescie zawyza)... droga na baku do przejechania - skacze w obie strony jak glupia... prawie nigdy nie pokazuje realnie...

przesiadlem sie z astry GSI, tam komputer mylil sie o 0,2l na spalaniu i bardzo ladnie pokazywal dystans na baku, takze audi sie tu nie popisalo...

troche wkurza tez obsluga klimy... ale to obleci:)

pewnie mnie jeszcze wkurzy kiedys wspaniale przednie zawieszenie:) ale narazie nowka sztuka:)

poza tym auto malina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimbo22, zaczną Cię też denerwować przeguby na przodzie jeśli po programie zaczniesz częściej latać bokami ;) Moje się właśnie skończyły. Jednocześnie z obu stron.

To ciekawe, bo łożyska też parami wymieniałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Dlacego dźwignia kierunkowskazów jest za dzwignia właczenia swiateł, to nie wiem, często zamiast właczyć kierunek wyłaczam swiatła, a żeby zmienić z krutkich na długie to muszę ćwiczyc całe palce.

:shock: mi to w ogóle nie przeszkadza i ani razu nie zaczepiłem o tą dźwignię przy zmienianiu kierunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlacego dźwignia kierunkowskazów jest za dzwignia właczenia swiateł, to nie wiem, często zamiast właczyć kierunek wyłaczam swiatła, a żeby zmienić z krutkich na długie to muszę ćwiczyc całe palce.

Kolega, chyba nie jeżdził starszymi Audi (chodzi mi o B3, B4), bo dodatkowo zamiast wycieraczek, włączałby awaryjne :razz: (bez obrazy oczywiście). W moim denerwuje mnie, że to nie jest B6 Avant, żakardowa tapicerka i samoczynnie uchylające się tylne szyby (nie mam ich w elektryce) - zawsze orientuję się podczas mycia samochodu, kiedy zamoknie, zostają ochydne plamy na tylnej kanapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... samoczynnie uchylające się tylne szyby (nie mam ich w elektryce) - zawsze orientuję się podczas mycia samochodu, kiedy zamoknie, zostają ochydne plamy na tylnej kanapie.

no to jest kolejna sprawa która mnie dobija :evil:

po myciu mam na tylnej kanapie piękne dwie plamki :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam takie cos sie nie zdarza, chyba ze jakis pasazer kulasem zachaczy i uchyli. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam takie cos sie nie zdarza, chyba ze jakis pasazer kulasem zachaczy i uchyli. :lol:

Ja tam blokuje z tylu szyby, co mi maja pasazerowie sie bawic... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje:

- plastiki na boczkach dzrzwi te przy elektrycznym sterowaniu szyb - poddatne na rysowanie

- ten sam plestik jest podpopielniczką, pozatym śliski i półka kompletnie nie przydatna.

- przeciekanie wody jak wycieraczki zgarniają ją na bok a szyba uchylona

- spadanie wody po uniesieniu tylniej klapy w okolicach lamp.

- rozklekotana ramka tylniej tablicy (KIEDY BęDA NOWE KLUBOWE?)

- brak przestrzeni na kolana z tyłu (ale mnie to niedotyczy)

- dolna oslona silnika (niedopracowane mocowanie)

- brak wyczucia co do przodu auta - tzn zderzak jest łukowy i przy tym schowany za schodzącą w dół maską

- slaby spryskiwacz tylniej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze slysze o samoczynnym uchylaniu sie tylnych szyb :shock: u mnie nic takiego sie nie dzialo, a szybki byly na korbke.

Być może winni u mnie są pasażerowie, bo często zdarza mi się kogoś wieźć na tylnym siedzeniu. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam blokuje z tylu szyby, co mi maja pasazerowie sie bawic...

Nie kazdy ma 4 x el.szyby. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcus napisał/a:

... samoczynnie uchylające się tylne szyby (nie mam ich w elektryce) - zawsze orientuję się podczas mycia samochodu, kiedy zamoknie, zostają ochydne plamy na tylnej kanapie.

no to jest kolejna sprawa która mnie dobija

po myciu mam na tylnej kanapie piękne dwie plamki

Mam to samo i się zastanawiałem czy to wada konstrukcyjna czy wina pasażerów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się nauczyłem, że przed myciem trzeba domknąć tylne szybki. Niby są one zamknięte, ale.............. później kanapki do suszenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam blokuje z tylu szyby, co mi maja pasazerowie sie bawic...

Nie kazdy ma 4 x el.szyby. :razz:

no kulasem to raczej ciezko byloby elektryczne uchylic.

zle zrozumiany post przeze mnie...

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH macie racje z tą konsolą środkową ze prawa noga boli,ale chyba trzeba sie oddalic na maxa i bedzie git, pociesze was jechalem OOOO B6 ponad 500km i jest to samo a moze nawet gorzej, noga boli puchnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...