Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akwarium


honda

Rekomendowane odpowiedzi

co do kubełka własnej roboty to zależy do jakiego akwa to ma być wykorzystane. Ja wcześniej miałem w akwa 500L beczkę jako filtr zewnętrzny 30L zapełniona w całości keramzytem plus pompa atmana. I chodziło wszystko ładnie i nic nie ciekło. Zależy jaką się trafi beczkę bo są różne rodzaje zakręcane, zaciskane itp. Ogólnie jak ktoś ma duże akwarium to polecam takie rozwiązanie. Przecież taki filtr ręcznej roboty a taki ori kubełek to jest to samo. Chodzi tylko o estetykę

Zdjęcie kumpla ja miałem identyczną bo razem robiliśmy później została rozbudowana i dołączone prefiltry aby mniej ingerować w beczkę ja polecam woda po takim czymś krystaliczna cały czas

filtr2.jpg

filtr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kubełka własnej roboty to zależy do jakiego akwa to ma być wykorzystane. Ja wcześniej miałem w akwa 500L beczkę jako filtr zewnętrzny 30L zapełniona w całości keramzytem plus pompa atmana. I chodziło wszystko ładnie i nic nie ciekło. Zależy jaką się trafi beczkę bo są różne rodzaje zakręcane, zaciskane itp. Ogólnie jak ktoś ma duże akwarium to polecam takie rozwiązanie. Przecież taki filtr ręcznej roboty a taki ori kubełek to jest to samo. Chodzi tylko o estetykę

Zdjęcie kumpla ja miałem identyczną bo razem robiliśmy później została rozbudowana i dołączone prefiltry aby mniej ingerować w beczkę ja polecam woda po takim czymś krystaliczna cały czas

http://s14.postimage.org/tt3ag6wul/filtr2.jpg

http://s12.postimage.org/j0qnl15gp/filtr1.jpg

Pieknie i estetycznie:slina: ja niestety mam tylko 112 litra:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wszystko zależy od wielkości akwa wcześniej miałem 500L i beczke ale niestety pękło akwa i niestety już zona niepozwoliła takiego duzego tzn dużego dlamnie to i tak małe było. Teraz niestety tylko stoi 350L ale to mało i beczka nie potrzebna aktualnie to mam unimaxa 500 ale gdyby mnie ochota wzieła to chętnie bym do beczki powrócił bo i tak bije kubełki na głowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisz tu moze ktos potrzebuje... filtr nowka z tej aukcji

Filtr wewnętrzny AQUAEL FAN MINI Plus (3005455282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak by ktos potrzebowal to sprzedam taniej niz na tej aukcji nowka jeszcze nigdy nie uzywany... jak cos to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisz tu moze ktos potrzebuje... filtr nowka z tej aukcji

Filtr wewnętrzny AQUAEL FAN MINI Plus (3005455282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak by ktos potrzebowal to sprzedam taniej niz na tej aukcji nowka jeszcze nigdy nie uzywany... jak cos to pw

mam dokładnie tes sam filtr w akwarium.dałem za niego 4 dychy.mogłes pisac wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić mały kubełek i zainstalować w 112L i będzie ok bo beczka troche duża ja miałem taką i miała 55cm ale idealnie wchodziła w szafkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisz tu moze ktos potrzebuje... filtr nowka z tej aukcji

Filtr wewnętrzny AQUAEL FAN MINI Plus (3005455282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak by ktos potrzebowal to sprzedam taniej niz na tej aukcji nowka jeszcze nigdy nie uzywany... jak cos to pw

mam dokładnie tes sam filtr w akwarium.dałem za niego 4 dychy.mogłes pisac wczesniej.

zawsze tak jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić mały kubełek i zainstalować w 112L i będzie ok bo beczka troche duża ja miałem taką i miała 55cm ale idealnie wchodziła w szafkę

Zgadzam się z kolegom Grippenem. Mam akwarium 65L i miałem już 4 filtry wewnętrzne i bez porównania do zewnętrznego Aquael MiniKani....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 razborek galaxy , od kilku dni wszystkie siedza za kępa mchu w taki sposób , ze patrzac na akwa kompletnie ich nie widac , WTF ??? :kox:

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

Moze kobita nieumalowana podeszła pod szybe.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 razborek galaxy , od kilku dni wszystkie siedza za kępa mchu w taki sposób , ze patrzac na akwa kompletnie ich nie widac , WTF ??? :kox:

moja bocja ma to samo wyjdzie na wieczór opierdoli szame i wraca do domu na cały dzień :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 razborek galaxy , od kilku dni wszystkie siedza za kępa mchu w taki sposób , ze patrzac na akwa kompletnie ich nie widac , WTF ??? :kox:

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

Moze kobita nieumalowana podeszła pod szybe.... :decayed:

Pozbadz sie tej kepy mchu.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem córci akwarium takie 30 L ..i teraz pytanie co tam wpuścić ? Z tematu akwarystyki to jestem zielony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewetki :-P

Serio pytam bo ona chce kolorowe rybki..a większe akwarium nie zmieści się u niej w pokoju..zresztą na c**j 3 letniej dziewczynce większe akwarium :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30litrów trochę mało na ryby :-/ nie wiem może bojownika albo gupiki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewetki :-P

Serio pytam bo ona chce kolorowe rybki..a większe akwarium nie zmieści się u niej w pokoju..zresztą na c**j 3 letniej dziewczynce większe akwarium :wink:

kup jej krolika albo kota. rybki oleje juz w 2 dniu , nie moze ich przytulac , głaskac itp. znam z autopsji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neonki ines i dobrą żarówę żeby się fajnie wybarwiały. Będzie miała radochę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...