Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Pierd... Usuwam subskrypcje - gość się do Kobierzyna nadaje!

Laski to on chyba pod podstawówka wyrywa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś albo sobie szydzi albo jest trollem forumowym

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale zeszliśmy z tematu widzę :naughty:

Ewidentnie jest to temat wielowątkowy :grin: Można go śmiało przenieść do działu "Na każdy temat" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img9501xx2.jpg

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Ciut widzę nudą wieje a i na spota wczorajszego nie dotarłem bo przegub urwałem więc się rekompensuję fotą prawie aktualną :banan:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Ciut widzę nudą wieje a i na spota wczorajszego nie dotarłem bo przegub urwałem więc się rekompensuję fotą prawie aktualną :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnątrz nie jest tak źle jak mówią:decayed: jedynie progi trochę biją po oczach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że masz za nic rady kolegów z forum i lubisz kontrowersję ale co mogę doradzić pomijając dziesiątki postów w kilku twoich tematach, to :

do tych felg koniecznie dekielki

progi i listwy są czarne a zderzaki w kolorze więc boki powinny polecieć w kolor.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiem że progi i dekielki ale na progi kupa roboty i nie mam kiedy się zabrać za to a dekielki pomalowałem tylko zakrętki były skorodowane i kminie jak je wyczyścić i ładnie pomalować ale to jest ciut bardziej skomplikowane niż alu .:kwasny:

Dzięki koledze który w końcu powiedział prawdę anie powtarza po większości która auta nie widziała na oczy że lipa jest bo wcale nie jest tak źle :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze daje alu z bliska bo tez coś słyszałem kolejną nagonkę na mnie że niby chu... to zrobiłem .

img9481xcc.jpg

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Aktualnie brak kasy na lampy chyba że dixon swoje będzie opylał tanio to może się pokuszę :kox:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Aktualnie brak kasy na lampy chyba że dixon swoje będzie opylał tanio to może się pokuszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz lampy poprawią wygląd z pewnoscią:wink: noi progi w kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem? Ja bym ten zderzak na razie ściągnął i założył jakiś ORI- bo to on tu nie pasuje....

No i kompletował graty do całego Body-Kitu, i już jak to byloby kompletne to założył, wraz z gleba i kolami. Bo jak nadal chciałbyś body z RS4 to z tym się wiążą szersze nadkola, a w tych twoje felgi będą wygladac śmiesznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem już pytałem lakiernika i blacharza o malowanie całego auta na to RS4 Sedan ale puki co muszę kasę w co innego inwestować i zostaje tak jak jest a zderzak musiał być ten bo wsadziłem intercooler na poczet przyszłych modów tak przy okazji remontu silnika i IC wystawał niemiłosiernie ze starego zderzaka a w tym się ładnie chował :banan:

Co do lamp zrobiliście smaka i zaczynam powoli się rozglądać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej pomaluj siatkę na czarno. To nie kosztuje wiele a będzie plus.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...