Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach


Raf_kk

Rekomendowane odpowiedzi

Między czasie wpadło foto by majkel:naughty::jerk:

http://imageshack.us/a/img689/8541/ir4x.jpg

kalendarz:whistling:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

ile przejechałeś od strojenia do wydmuchanej uszczelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 15000. Nie nadążałem dolewać G12- kompresja szła w układ. Silnik był już mocno zmęczony i gdyby nie pilna potrzeba auta byłby wałek od SDI, a tak jedynym modem będzie zmiana oliwy z 10W na 5W:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ostatnio probowalem obkleic wsteczny na czarno ale zrezygnowalem i dam czerwona folie :wink: 170ps nie jest Ci juz mało ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klops za 2400:thumbdown:

tez ostatnio probowalem obkleic wsteczny na czarno ale zrezygnowalem i dam czerwona folie :wink: 170ps nie jest Ci juz mało ? :decayed:

Już od dawna mam wrażenie że coś słabo idzie:decayed: A czasy te same:wink:

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

Motul 8100 5W40 na miejscu. Zamówione u dzika o 16-30 wczoraj i dostawa dzisiaj o 10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziku ma na maxa szybki czas dostawy:jerk: ja najszybciej jak miałem to zamówienie o 20, i z samego rana u mnie, poprostu musi mieć dystrybucje w większych miastach, daje telefon do oddziału w twoim regionie i paczka leci:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziku ma na maxa szybki czas dostawy:jerk: ja najszybciej jak miałem to zamówienie o 20, i z samego rana u mnie, poprostu musi mieć dystrybucje w większych miastach, daje telefon do oddziału w twoim regionie i paczka leci:naughty:

I na takich można liczyć:wink:

---------- Post dopisany 14-10-2013 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 16:25 ----------

Czarnulka dalej ma kaprysy- tym razem aku:grin:

Wybór padł na Boscha S5 77ah/780A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorownia pracuje bardziej miękko, wydaje mi się że minimalnie ciszej, ale narazie mam docierać przez 1000km.

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 12:01 ----------

Wrzucam bo zapewne gdzieś się zapodzieje, a może komuś odpowie na pytanie ile kosztuje w miarę przyzwoity remont AFN-a:wink: Taniej nie będzie:grin:

Pierwszy olej jak widać, za 1000km będzie zalany x-cess.

ylmd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...