Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przygotowania na Ostrów in progress :whistling:

h61i.jpg

Jaki człowiek był głupi że nie rolował tych nadkoli :doh:

Opublikowano

Wiesz co :decayed:

ładną masz tą szafę

Opublikowano

b4daaf7f180d.gif

:decayed:

Opublikowano
Przygotowania na Ostrów in progress :whistling:

http://imageshack.us/a/img708/728/h61i.jpg

Jaki człowiek był głupi że nie rolował tych nadkoli :doh:

kur.......wa ta Twoja fura robi robote:kox::kox::kox::kox::kox::slina::slina::slina::slina::slina::thumbup1:
Opublikowano
Przygotowania na Ostrów in progress :whistling:

http://imageshack.us/a/img708/728/h61i.jpg

Jaki człowiek był głupi że nie rolował tych nadkoli :doh:

a mówiłem, i prosiłem:decayed:, teraz byś śmigał jak pan na tym setupie:wink:

Opublikowano

NO Mefju jakos te padło teraz wyglada:decayed:

:grin: jest kox na tym setupie a myslalem ze nic z tego nie bedzie jak te zdjecia pierwsze zobaczylem 0015goo.jpg

Opublikowano

No tutaj to pasuje idealnie:

b4daaf7f180d.gif

Opublikowano

Ale jaka oszczędność na paliwie :naughty:

Opublikowano
Ale jaka oszczędność na paliwie :naughty:

Tam, gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia :guma:

Opublikowano
Ale jaka oszczędność na paliwie :naughty:

Tam, gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia :guma:

Tam gdzie zaczyna sie pasja kończą sie obroty w dieslu:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ale jaka oszczędność na paliwie :naughty:

Tam, gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia :guma:

Tam gdzie zaczyna sie pasja kończą sie obroty w dieslu:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

E-e-e synek!!! :bicz:

:decayed:

Opublikowano
Ale jaka oszczędność na paliwie :naughty:

Tam, gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia :guma:

Tam gdzie zaczyna sie pasja kończą sie obroty w dieslu:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A pudziesz stunt pierunie jedyn! :ranting::rant:

Opublikowano

E-e-e synek!!! :bicz:

:decayed:

Ale osiemnastka jest:polew:
Opublikowano
  • Autor
Przygotowania na Ostrów in progress :whistling:

http://imageshack.us/a/img708/728/h61i.jpg

Jaki człowiek był głupi że nie rolował tych nadkoli :doh:

a mówiłem, i prosiłem:decayed:, teraz byś śmigał jak pan na tym setupie:wink:

Człowiek czasem dostrzega po fakcie :doh:

NO Mefju jakos te padło teraz wyglada:decayed:

:wink:

Ale jaka oszczędność na paliwie :naughty:

Tam, gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia :guma:

Dokładnie majster :kox:

Opublikowano
Przygotowania na Ostrów in progress :whistling:

http://imageshack.us/a/img708/728/h61i.jpg

Jaki człowiek był głupi że nie rolował tych nadkoli :doh:

a mówiłem, i prosiłem:decayed:, teraz byś śmigał jak pan na tym setupie:wink:

+1

tez mówiłem to nie, po co :wink:

Wysłane japkiem kaja

Opublikowano
  • Autor

Jakub przyjmę chłostę w piątek u Kaja za nie wyrolowane nadkola :zyzol:

Opublikowano
Jakub przyjmę chłostę w piątek u Kaja za nie wyrolowane nadkola :zyzol:

chłosta to jest mało powiedziana, na groch i do częstochowy:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jakub przyjmę chłostę w piątek u Kaja za nie wyrolowane nadkola :zyzol:

chłosta to jest mało powiedziana, na groch i do częstochowy:decayed:

Tylko nie do Częstochowy :facepalm: Jeszcze Magica gdzieś spotkam i przypadkowo go objadę i co to będzie :grin:

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 15:26 ----------

Małe sprzątanie pod maską :wink:

9b53.jpg

Opublikowano

więcej plaku nie weszło?

Opublikowano
  • Autor
więcej plaku nie weszło?

Cała puszka :lol1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.