Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"


Robertuss

Rekomendowane odpowiedzi

2.8 193KM wgniata w fotel :decayed:

Miałem okazję kilka dni taką jeździć, po przesiadce z 1.6 .. Masakra, jak wsiadłem z powrotem do mojej 1.6 to złapałem deprechę :grin:

Wczoraj odebrałem audi od kuzyna, który porobił mi kilka "pierdółek" przy silniku, on sam jeździ golfem 3 1.9 td no i po przejechaniu się audi chyba do teraz ma banana na twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie pewnie różne zależy jak się zapierdalaaaa :polew:

Otóż to ;)

Przy spokojnej emeryckiej jeździe poza miastem, zgodnie z przepisami i bez szaleńczych wyprzedzań to najmniej wyszło mi 10,5 a jak się czasami trochę człowiek spieszy to od 15 w zwyż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi taki potworek spalił ok 8,5 litra w trasie :decayed: Przy prędkościach do 120km/h

Bo tyle ma palić.

Ja teraz na 16" mam cały czas spalanie w mieście 10,4l (spokojna jazda) a katalogowo niby pali więcej od 2.8 30V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi taki potworek spalił ok 8,5 litra w trasie :decayed: Przy prędkościach do 120km/h

Bo tyle ma palić.

Ja teraz na 16" mam cały czas spalanie w mieście 10,4l (spokojna jazda) a katalogowo niby pali więcej od 2.8 30V.

Ale mówimy o lpg? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na LPG zszedłem ostatnio w okolice 10,5-11 na bieszczadzkich "trasach" nie przekraczając 100km/h, tyle że u mnie jest trochę ciężej przez Q :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na LPG zszedłem ostatnio w okolice 10,5-11 na bieszczadzkich "trasach" nie przekraczając 100km/h, tyle że u mnie jest trochę ciężej przez Q :decayed:

Dobry wynik ;)

Czasami jak ktoś mnie pyta o spalanie to niedowierzają, że taki silnik może do takiego poziomu spalania zejść. Są tacy co mają 1.4 - 1.8 pod maską i tyle samo im chleje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze argumenty za eko-drivingiem? - Żona w ciąży na prawym fotelu + deko twardsze zawieszenie :decayed:

2,8 wcale tak dużo nie palą bo silnik nie męczy się z za ciężką budą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze argumenty za eko-drivingiem? - Żona w ciąży na prawym fotelu + deko twardsze zawieszenie :decayed:

2,8 wcale tak dużo nie palą bo silnik nie męczy się z za ciężką budą :wink:

Ja ostatnio mało jeżdżę, a jak już jadę to często z tyłu siedzi mały 10-miesięczny bobas i wtedy czasami jest eko-driving :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam się spalanie czasami mam blisko 10.5 ale większe mi nie przeszkadza autko lubi wysokie obroty i tak trzymam hehe :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe koło zakupione, mesie 205/40/17 8j et45. Miały być jakieś 18", ale niestety finanse nie pozwoliły...

Oczywiście wpadnie gwint na wiosnę i głowa w nadkole już nie wejdzie ;)

55f1f6be114dd9a3m.jpg d58eb88d15ec0291m.jpg 473ebd5c21b671c4m.jpg 5b896b794f419aaam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne jest te kolo, sam je chcialem kupic :wink: niby 17 cali ale i tak optycznie wydaje sie wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi własnie sie wydaje malutkie , zobaczymy jak wpadnie gwint:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszne koło Robert, chętnie zobaczę na wiosnę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście koło wydaje się trochę małe, ale myślę że chyba aż tak źle nie będzie ;)

0bfe6521.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam powoli działam z felgami. Nie zdecydowałem jeszcze na jaki kolor malować i czy rant polerować ;)

026540e57361e377m.jpg

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 21:58 ----------

Walka z felgami i z gwintem ;)

684303f4af06d41fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie leży, szkoda że nie 18" ale i te 17" dają rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...