Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Granatowy avant z białymi felgami


pucy1

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz mi twoje lampy jakiej sa produkcji ? i jak swieca lepiej czy gorzej ? bo jeden kolega zalozyldo a4 a drugi do paska b5 i ogólnie nie byli zadowoleni jesli chodzi o swiatło ..... ale przeciez ty tez masz dokladke prawda ?????

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

kurcze moja dokładka jest na całej długości prosta a twoja nie prawda ?

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

bo na allegro gość sprzedaje właśnie dokładke projectzwo do przodu i tak sie astanawiam nad nią... bo nie wiem czy okleic oryginalne dokładki na biało te co mam czy jednak inne dokładki kupic i okleic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka jest firmy projectzwo i nie jest równa, szukam fajnego tył ale nie moge nic znalezc. A apropo lam to chyba sonary a swiecą całkiem całkiem jak na chinski produkt napewno lepiej jak ori w moim poprzednim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem na forum temat ktoś pokazal zderzaki firmy regula jak dlamnie urywa dupe :D :D :D :D :D wpisz sobie google ( wujek google wie wszystko :D ) regula tuning ogólnie wyśmiali go co dlamnie jest troszke dziwne poniewaz nie uwazam a4 za jakiegos klasyka który powinien byc tylko i wyłącznie oryginalny ewentualnie stylizowany na s4 albo rs4 znaczy tuning fabryka i nic poza tym przecie a4 to nie np: ford capri albo audi q wrc 500 konne które startowało w rajdach w latach osiemdziesiątych i kiedys czytałem artykół że kierowcy którzy nim jeżdzili bali sie go bo był nieprzewidywalny i bardzo cięzki do okiełznania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Audi A4 B5 Heckschürze, Heckstoßstange, Heckspoiler | eBay na prawde jestem pod wrazeniem bo tyl urywa dupe :)

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

a jesli chodzi o kolor samego auta to tylko albo biały albo niebieski troszke zaluje ze jest wies co to nawet nie jest czerwony to jest ceglasty tylko o ton ciemniejszy jezdzi duzo takich audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Audi A4 B5 Heckschürze, Heckstoßstange, Heckspoiler | eBay na prawde jestem pod wrazeniem bo tyl urywa dupe :)

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

a jesli chodzi o kolor samego auta to tylko albo biały albo niebieski troszke zaluje ze jest wies co to nawet nie jest czerwony to jest ceglasty tylko o ton ciemniejszy jezdzi duzo takich audi

jak byś zobaczył tą kupe na zywo to szybko zmienił byś zdanie, zderzak nie proporcjonalny do klapy, wysokosci mierzy tyle samo co tylna klapa albo lepiej, patrząc z tyłu robi sie taki kwadrat na drodze:decayed: stylistyka do bani ni w pi ni w oko:hi: mod rodem z lat 90tych

dziekuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) zobacz na te dokladke riegera http://www.lltek.com/images/riegertek/A4_B5_RIE0005_TypeR_lowerfrnt_lip_spoiler_Z.jpg co o niej sądzisz ?? coś takiego bym kupił :) jeśli chodzi o przód bo faktycznie z tyłem jest problem ponieważ sprzedają taki wzór który widzisz na więkrzości marek i zobacz sobie kierownice sparco helios chciałem wstawić od s4 ale niestety klin w kolumnie jest u mnie więkrzy i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) zobacz na te dokladke riegera http://www.lltek.com/images/riegertek/A4_B5_RIE0005_TypeR_lowerfrnt_lip_spoiler_Z.jpg co o niej sądzisz ?? coś takiego bym kupił :) jeśli chodzi o przód bo faktycznie z tyłem jest problem ponieważ sprzedają taki wzór który widzisz na więkrzości marek i zobacz sobie kierownice sparco helios chciałem wstawić od s4 ale niestety klin w kolumnie jest u mnie więkrzy i lipa

Sądze o niej to samo co o tym zderzaku tylnim wcześniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ostatnio mijałem A4 kombi z białymi felgami i mi się osobiście mega podobało :naughty:

tu mam zdjecie nie jest ot jakaś super felga ale oddaje to o co ci chodzi

View image: 7

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

kurde ostatnio mijałem A4 kombi z białymi felgami i mi się osobiście mega podobało :naughty:

tu mam zdjecie nie jest ot jakaś super felga ale oddaje to o co ci chodzi

View image: 7

Jej jak jesteś z kk to może widziałeś moja a4... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...