Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: Banda swirow :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:42_________________________________________________Doszly doszly :kox:

dscf4164g.jpg

dscf4167.jpg

Ide dzialac gwint , heble i moze cos jeszcze :)

dekielki prze-c**je :kox: :gwizdanie: :notworthy:

a z tymi wentylkami to nie bardzo kumam co wymodziles, widzialem fotki ale nie kumam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tymi wentylkami to nie bardzo kumam co wymodziles, widzialem fotki ale nie kumam :polew:

dorośniesz to zrozumiesz :wink4:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie modzisz. :good:

Tylko kiedy będą te fotki całego ukończonego auta.??

:mysli:

tak jak i u mnie domyślam się :mysli:

nie kończąca się historia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wy chłopy za dużo modzicie :naughty:

Modyfikacje przewyższają wartość seryjnego auta z tego roku. I jak to później sprzedać?? :mysli:

rozbić :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wy chłopy za dużo modzicie :naughty:

Modyfikacje przewyższają wartość seryjnego auta z tego roku. I jak to później sprzedać?? :mysli:

a kto na to patrzy? :wink4: nie to się przecież liczy...

rozbić :lol1:

a już miałem pisać że na żyletki :sarcastic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wy chłopy za dużo modzicie :naughty:

Modyfikacje przewyższają wartość seryjnego auta z tego roku. I jak to później sprzedać?? :mysli:

liczy sie czysty fun:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puki co to jeszcze nie poskładane auto więc Nosb pewnie o sprzedaży nie mysli :cool1: a zreszta czy chodzby kupił 2000r to raczej leprzy nie będzie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem z boju :D Zalozylem gwint na tyl i kola z dystansikami :) Dla mnie fela bomba :slina: Mialem mieszane uczucia wczesniej :)

Wstepnie zamontowalem tez lewa strone zacisk nowy.jutro je skoncze.gwint na front oraz powinienem miec jutro znow zderzak :)

320 vs 345 :

dscf4177f.jpg

Na miejscu wstepnie :

dscf4180.jpg

dscf4179.jpg

No i felun

dscf4078j.jpg

dscf4169e.jpg

dscf4176ij.jpg

Dekielki bardzo ladne myslalem ze beda duzo brzydsze a te wszystkie z alle plastikowe do piet im nie dorastaja :)

marcin ja na razie to mam tak zapchane dni ze szok :/ Z pracy o 15 wybiegam i prosto do garazu :) W sobote weselicho a potem czeka na mnie jedna wielka czerwona kupa za domem do zrobienia :D Ale jak sie przewinie wsio troche moze wpadne :)

mrogal patrz zeby zobaczyc o co chodzilo bo to czaaaary :naughty:

Szczepan fotki calego auta sa na pierwszej stronie :wink4: Teraz bedzie mialo inne felgi tylko i grill ma inny :) Wizualnie to samo praktycznie. Bedzie kilka zdjec jak bedzie poskladane.

Co do sprzedazy ? Chyba w czesciach :) Auto zostaje u mnie do jego konca. Jego koniec bedzie niezalezny odemnie (odpukac) albo za jakies 2-3 lata kupie sE b7 i przeloze wiekszosc gratow ( silnik , hamulce itp ). A plany jak plany zawsze w piz*u wezmie.

Generalnie auto ma swoj wiek i troche bylo dolozone jakby nie patrzec ale innego nie chce bo nic lepszego nie znajde z aut na ktore mnie stac :)

baq_didila wypluj to :bicz3: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyl dowale niedlugo 300 bo seria teraz komicznie wyglada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no felga kozak ale w twoim aucie to mozna juz tylko szczegoly zmieniac bo jest juz idelane ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie Daniel, ze na dolnym slasku nie mieszkasz, bo codziennie tarasowalbym Ci wjazd do grazu moja fura, z zapytaniem na mordzie " Pomozesz mi?" :P

P.S. Zrobisz takie heble do mojego? Dogadamy sie na priv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCQ ogarne jakos niedlugo ten temat to pozwole Ci skopiowac :cool1::wink4:

Dawid dzieki kolejna rzecz do listy :kox:

Olaf dzieki za pozytywna opinie :embarrassed:

Michal nie wiem :D Dopiero przesle typowi co ma mi robic naklejki :) Ale juz po weselu na spokojnie.

Krzysiek chyba tak zrobie bo nigdy nie wiadomo :polew:

Ajax a co mam zrobic ? Zamontowac ? :) Montaz jest w sumie prosty nie ma wielkich mecyji ale wiadomo ze jakies nieduze problemy sa :) Moje juz siedza jutro odpowietrzanie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...