Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nosb ten wydech wymiata :slina: :slina: Jak uzyskasz podobny efekt to będzie szał pyty :kox: :kox: Nastolatki będą piszczeć :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nosb ten wydech wymiata :slina: :slina: Jak uzyskasz podobny efekt to będzie szał pyty :kox: :kox: Nastolatki będą piszczeć :przebiegly:

Myślę, że nie tylko nastolatki :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb ten wydech wymiata :slina: :slina: Jak uzyskasz podobny efekt to będzie szał pyty :kox: :kox: Nastolatki będą piszczeć :przebiegly:

Myślę, że nie tylko nastolatki :gwizdanie: :kox:

Mohery? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech dniach - max tygodniu takiego wydechu jak na filmiku i będziesz zakładał środkowe - gwarantuję. :kox:

No chyba, że jeździsz co niedzielę do kościoła i z powrotem to może trochę więcej wytrzymasz... :polew:

Mimo, że to pięknie brzmiące V6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam klina :) Zobaczymy :) Wcale nie przecze ze doloze :) Bakus nie szastaj nickami :P Dobrze ze avatar zostawiles :D haha :)

Inna sprawa ze malo jezdze :) Czas pokaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam klina :) Zobaczymy :) Wcale nie przecze ze doloze :) Bakus nie szastaj nickami :P Dobrze ze avatar zostawiles :D haha :)

Taki głośny wydech jest piękny na kilka przejazdów (najlepiej do odcinki :naughty:) - potem staje się nieznośny niestety. :confused4:

Już bez przesady, taki miał być od początku nick i tylko raz zmieniłem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Teram mam dwa tlumiki przelotowe 2,5" i jest przecicho :) ledwo silnik slysze w srodku :) Chociaz jak uchyle szybe jest troche lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie padalo :wallbash: I spawacz mial inne zajecie na dworzu ... Zreszta i tak nie mialem koncowek jeszcze...Jutro go przycisne na poniedzialek moze po pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz wyjeżdzał na tym wydechu od siebie to Cię w Suchedniowie bedzie słychać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie jezdzij blisko drzew i sadów bo bedziesz mial wgniotki na dachu :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ykhym :)

Wymienilem sobie podpore walu przy okazji tlumika :) Pasuje jak w morde strzelil od transita a jest 3 razy tansza :) Stara walila niemilosiernie juz :wallbash:

dscf4365t.jpg

A tyle przerobki :

dscf4358m.jpg

Co do wydechu :) Nie jest to swieacy wydech z polerowanej kwasowki :D Ale nie taki mial byc :)

Pospawane , psikniete spawy , po jednym malym tlumiku na strone :) Drze morde ostro :) Ale sam dzwiek jest bardzo fajny , basik bardzo przyjemny z tym ze deko za glosny :) Pojezdze troche i zobacze najwyzej doloze dwie te male puszki jeszcze na srodek.

Koncowki wlecialy w koncu od Q7.

Tak to wyglada :

dscf4375j.jpg

dscf4366b.jpg

(tak to caly tlumik - wybite precaty i od samego poczatku rury po 2,25" na strone )

dscf4371c.jpg

A tak ryczy :) ( + bonus lekko podniecony moj kolega dzwiekiem :D Chyba troche pod wplywem nie sprawdzalem :D ) . Proponuje jakies sluchaweczki albo dobre kolumny bo dzwiek dosc niski :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie nagrac cos w dzien z przejazdu kamerka a nie aparatem :) Powinno lepiej oddac wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...kurfa jest ogień..." :polew: :polew: :naughty: :naughty: , ...no kurfa jest :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...