Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Co prawda nie czytałem wszystkich 100 stron, ale smiało mogę powiedzieć, że...

zostałem zainspirowany juz po pierszym poscie :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb mozesz mi wrzucić fotki z bliska montażu wskaźników w kratkach ?? takie z góry i z boku , chciałbym zobaczyć jak to wykończyłeś.u siebie zastanawiam sie nad osadzeniem wskaźnika i zaszpachlowaniem na maxa kratki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel , jak tam robótki przy aucie ?

coś ostatnio podrezałeś ... czy nadal seria ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde brak czasu na rezanie :( Tajle leza , kasa jest na nowe a nawet nie ma kiedy kupic ze nie wspomne o zamontowaniu. Aktualnie zmagam sie z malym problemem z silnikiem mysle ze na dniach uda sie rozwiazac go, czekaja w garazu zaciski tylnie z S4 po lifcie + adaptery + tarcze 300 mm na montaz , lezy rowniez FMIC + kolanka i rura do rzezbienia , redukcje i laczniki silikonowe w drodze beda pewnie kolo srody. Do tego zaczal mi sie trzasc chyba wal mocno po meczeniu auta ... Wiec plan zaklada najpierw FMIC i wal , potem hamulce ... Jesli uda sie zamowic w tym tygodniu z jakims rabatem moze z ASO to dojda plastiki poliftowe podszybia nad akumulator + lewy prog z S4 ( prawy mam ) + plastik z passata VR5 nad pompe :) Dorezac musze tez jakis airbox lub cos w ten desen pod stozek ... We wnetrzu to kurcze musze wywalic na moment deche zmienic jedna rzecz :) Listwy wykonczyc + ramke do radyjka w koncu i moze skoncze te panele drzwiowe pod 2x16cm... Generalnie plany dosc sprecyzowane tylko strasznie malo czasu bo od cholery roboty :(

moskal musisz mi uwierzyc ze wyszlo tak ze dlugo bys nawet na zywo sie przygladal czy to nie fabrycznie tak ;)

Co do wydechu :) Jest glosny , zaczalem sie chyba przyzwyczajac... Pozatym nie ma nic fajniejszego niz otwarta szyba , spiaca miescina nocą i ryk silnika przy pelnym bucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde brak czasu na rezanie :( Tajle leza , kasa jest na nowe a nawet nie ma kiedy kupic ze nie wspomne o zamontowaniu.

podzielam Twój ból :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak myślałem .... nic nowego ... nadal seria :wink4:

Wał ? Myslałem ze nowa podpora od Transita całkowicie takie rzeczy wyeliminuje . Pozostaje tylko życzyć powodzenia i z niecierpliwością czekam na jakieś zdjęcia i dalsze postępy prac :decayed:

PS: Przejebane na tej wiosce mają z tym twoim nowym wydechem :naughty:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Przejebane na tej wiosce mają z tym twoim nowym wydechem :naughty:

Daniel to tak lubi jak jest głośno jak nie przelot w 2.7 to jazda z samymi kolektorami 2.8 :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiocha spac nie bedzie :) A czerwona kupa robi troche halasu :)

Plast zostawiles 13 u mnie w garazu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plast zostawiles 13 u mnie w garazu :wink4:

Fakin szit :decayed: Ja to nie wiem jak Ty się połapałeś gdzie co leży w tej stercie kluczy, śrubek i części po tym swapie 2.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu dolne nie podłączone ?? bedziesz miał nieszczelność :decayed:

BTW slicznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...