Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No z aso... Tez nie moglem znalesc :wallbash: chyba ponizej 200 :) Nie wiem dokladnie Cristoforo podal mi cene za wszystko razem :wink4:

no, ja czekam na okazję :gwizdanie:, u mnie miały iść dekory w German TAXI, ale zmieniłem koncepcje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja ciagle nie wiem co z nimi zrobie :mysli:

Moze dekory w materiał w kratke :kox:

audi916.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciagle nie wiem co z nimi zrobie :mysli:

Moze dekory w materiał w kratke :kox:

audi916.jpg

nie jest zle :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy poszlo na spontanie :D Ida w taki sam kolor jak plastiki pod maska ;)

dscf4424e.jpg

dscf4425.jpg

Rurki pospawane :) Nie poleruje na razie nie mam czasu. Ide toto skladac bo dawno nie jezdzilem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle wlasnie czy malowac ten boczny z passata na taki sam kolor ? Wydaje mi sie ze lepiej srodkowa rura Y na czarny polysk + plastiku z vr5 i podszybia nie dotykac :)

Co do napisow : zrobic je to tylko recznie i ostroznie. Zastanawiem sie jedynie nad biturbo w czerwien jak bylo w oryginale :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biturbo w czerwieni kusi... sam przed chwilą miałem to napisać ale po chwili zastanowienia myślę że będzie to trochę na siłę... zrobił bym napisy na czarno wszystkie, BITURBO i tak brzmi dumnie, czy to na czerwono czy na czarno :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biturbo w czerwieni kusi... sam przed chwilą miałem to napisać ale po chwili zastanowienia myślę że będzie to trochę na siłę... zrobił bym napisy na czarno wszystkie, BITURBO i tak brzmi dumnie, czy to na czerwono czy na czarno :kox:

dobrze gada ... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer dobrze ze w roz nie poszlo :) hehe ...

No jest jaki jest :) Mialem juz farbe a slepy mi pokazal lepsza opcje :

suc55189.jpg

W sumie ladnie ale jakos tak "Skromnie" :decayed:

Chociaz moje beda łoryginolniejsze :D

Z tym napisem pomysle. Generalnie pod tym lakierkiem jest czarny plastik. Mozna by to zedrzec tylko nie wiem jak by to wyszlo ... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 17:08_________________________________________________dscf4426.jpg

Bez zderzaka bo nie wiem jakto robilem ze wlazil a teraz zawadza prawy spryskiwacz :) nie mialem juz sily dzisiaj z nim walczyc a trzeba czyms do pracy jechac :)

Generalnie roznica mocna na plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer dobrze ze w roz nie poszlo :) hehe ...

No jest jaki jest :) Mialem juz farbe a slepy mi pokazal lepsza opcje :

suc55189.jpg

W sumie ladnie ale jakos tak "Skromnie" :decayed:

Chociaz moje beda łoryginolniejsze :D

Z tym napisem pomysle. Generalnie pod tym lakierkiem jest czarny plastik. Mozna by to zedrzec tylko nie wiem jak by to wyszlo ... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 17:08_________________________________________________dscf4426.jpg

Bez zderzaka bo nie wiem jakto robilem ze wlazil a teraz zawadza prawy spryskiwacz :) nie mialem juz sily dzisiaj z nim walczyc a trzeba czyms do pracy jechac :)

Generalnie roznica mocna na plus ;)

szkoda ze icek nie jest czarny, wtedy wyglada kozaczyna jakby chcial kogos pozrec :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do napisu , wydaje mi się ze lepiej polakierować go w połysk na nowo , niż drapać do starego koloru :)

kozacko wygląda na tym Fmicu z żuka , (ja bym w ogóle nie zakładał zderzaka :> ) :tongue4:

Widziałem że zainteresował cie temat oklejania samochodu folią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie mam do scigania sie a dla wlasnej frajdy :)

Plastiki zawsze moge poprawic na razie zostana takie a co do oklejania to troche mnie zainteresowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniusi ICek :good: zostaw srebrny bo dodaje kilka KM samym wygladem zza zderzaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...