Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nie myta z 800 km a nie sprzatana z hmm...1800 ? :D Bubens tez mi sie widzi :) Zaraz wypelnie ten kwit bo palilismy to 1,8T do ktorego bralem stoz i zapominalem ciagle . Jutro puszcze przelew (tzn postaram sie bo musze ta coupe ogaranac do konca) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja nie myta z 800 km a nie sprzatana z hmm...1800 ? :D Bubens tez mi sie widzi :) Zaraz wypelnie ten kwit bo palilismy to 1,8T do ktorego bralem stoz i zapominalem ciagle . Jutro puszcze przelew (tzn postaram sie bo musze ta coupe ogaranac do konca) :good:

spox :good:

kufa chyba szybciej sprzedam swoja i biore eSe bo ten widoczek pod maska coraz bardziej mi sie podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny rycerz dotarl :D Z dziura w dolocie ale jezdzi :D Calkiem calkiem sie odpycha co bazyl w nim robil juz ? :)

ja mu zrobilem wieksze wtryski, wieksze turbo, sprzeglo z jednomasem i strojenie u Rogala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu zrobilem

Akurat jak ty boczkow nie umiesz przelozyc :polew::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace mocowe w A4 sa bez mala zakonczone :) Jest wydech , fmic , soft , na dniach domontuje jeszcze stozek ... Mialem plan robic 400+ ale przemyslalem wszystko i predzej zrobie bdy RS4 niz zwieksze moc ktorej i tak w tym aucie nie wykorzystam :) Jest za niskie , kola sa za duze wiec generalnie to nie jest auto do upalania tylko ma ladnie wygladac :) Pozatym jest cholerenie ciezkie na co nic sie nie poradzi bo nawet gole by wazylo z 1400 kg mieciutko. DO tego recaro skorzane w elektryce swoje waza , suby na caly bagaj waza , duze hamulce waza , wzmacniacze waa... Wszystko wazy :) silnik i tak generuje pewnie cos kolo 320 ps wiec slaby nie jest :)

Wiec mocy juz sie nie spodziewac :)

Jak bedzie kasa to podzialam grubo ze stylistyka a na razie bedzie jak jest.

Za to kupilem sobie audi 90 quattro za grosze i mam plan zasadzic tam mocne V8 :) Generujac 350 ps przy masie 1250-1300 i tak bedzie zapierniczalo na poziomie S4 z mocami rzedzu 400+ :) Do tego nie bedzie szkoda upalac itp a cale auto bedzie kosztowac mniej niz polowe kosztow robienia 450 ps w S4 :)

Tak to wyglada na ta chwile a czas pokaze co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace mocowe w A4 sa bez mala zakonczone :) Jest wydech , fmic , soft , na dniach domontuje jeszcze stozek ... Mialem plan robic 400+ ale przemyslalem wszystko i predzej zrobie bdy RS4 niz zwieksze moc ktorej i tak w tym aucie nie wykorzystam :) Jest za niskie , kola sa za duze wiec generalnie to nie jest auto do upalania tylko ma ladnie wygladac :) Pozatym jest cholerenie ciezkie na co nic sie nie poradzi bo nawet gole by wazylo z 1400 kg mieciutko. DO tego recaro skorzane w elektryce swoje waza , suby na caly bagaj waza , duze hamulce waza , wzmacniacze waa... Wszystko wazy :) silnik i tak generuje pewnie cos kolo 320 ps wiec slaby nie jest :)

Wiec mocy juz sie nie spodziewac :)

Jak bedzie kasa to podzialam grubo ze stylistyka a na razie bedzie jak jest.

Za to kupilem sobie audi 90 quattro za grosze i mam plan zasadzic tam mocne V8 :) Generujac 350 ps przy masie 1250-1300 i tak bedzie zapierniczalo na poziomie S4 z mocami rzedzu 400+ :) Do tego nie bedzie szkoda upalac itp a cale auto bedzie kosztowac mniej niz polowe kosztow robienia 450 ps w S4 :)

Tak to wyglada na ta chwile a czas pokaze co wyjdzie :)

no i wszystko co do szczescia potrzebne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu zrobilem

Akurat jak ty boczkow nie umiesz przelozyc :polew::wink4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to kupilem sobie audi 90 quattro za grosze i mam plan zasadzic tam mocne V8 :) Generujac 350 ps przy masie 1250-1300 i tak bedzie zapierniczalo na poziomie S4 z mocami rzedzu 400+ :) Do tego nie bedzie szkoda upalac itp a cale auto bedzie kosztowac mniej niz polowe kosztow robienia 450 ps w S4 :)

Tak to wyglada na ta chwile a czas pokaze co wyjdzie :)

to nie lepiej 2.2T albo 1.8T wyrezane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) nie chce laga , turbin c**ji muji :) Czysta moc i ryk v8 :evil: Zreszta dzisiaj dogadalem silnik :) ABZ 300 ps w A8 na standalone powinien wypluc kolo 350 ps :) Znajdz mi inna taka moc za 1300 zl bo tyle pojdzie na silnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na wiecej nie pozwalaja wtryski chyba :) Generalnie 350 ps osiagalne raczej bez wiekszych problemow :) Silnik mam miec za kilka dni i bede myslal co dalej :) Poki co masa zajec innych :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...