Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swietne autko ;)

odnosnie filmiku i pytan o wskazowki - licznik z eS prawda ? ;)

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eSowy eSowy :wink4: jest o nim w temacie :naughty:

Opublikowano

Myslalem ze te 300 kuni bedzie lepiej jezdzic :polew:

Opublikowano
  • Autor

Esowy :) Na razie tylko licznik i tylni zderzak :evil:

Dzieki flyer ;) PRzyspiesza od 0-200 na poziomie S4 wiec wdg mnie jest dobrze :)

Dudi ty jako jeden z nielicznych byles przewioeziony wiec nie musiales myslec :P

Opublikowano

Fajnie jezdzi :cool1:

Dlaczego nie sprzedajesz zdezaka ja juz sobie na niego kredyt zalatwilem w prowidencie :kox:

Opublikowano

Nosb masz moze gdzies wykres ? hamowane bylo ?

czy te 300KM to tak na oko +/- ?

ps. fajna ta twoja a4 ;)

Opublikowano
  • Autor

nie bylo hamowane jest to moc na oko ;)

czas 0-200 chyba ciutke lepszy niz S4 seryjne wiec wiecej niz 265 koni ma ;)

Szkoda kasy na hamowanie : lepiej zbierac na mocniejszy silnik :D:kox:

Opublikowano

Tylko jakoś słabo sie zbiero od 0-100km jak na taką moc :mysli:

No ale dalej już ładnie idzie.

Opublikowano

Daniel mnie kiedyś tym przewiózł ładnie to bydle wciska w siedzenie :good:

Opublikowano
  • Autor

jak sie sprzegla nie katuje to jak ma przyspieszac ? Nie butuje z miejsca bo mi szkoda napedow itp ... Wazne jak przyspiesza pozywej 100 ;):P

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 23:56_________________________________________________Dorzucam filmik jak to smiga :

wiadomo ze ekstremalka to to nie jest ale mysle ze niezle ;)

Oj jak dzieciaki odchowam to sobie też taka zabawkę sprawię.

Gratuluje dobrego smaku !!!

Opublikowano
  • Autor

Chowaj chowaj ;) Tylko ciekawe ile ci zostanie $ po ich odchowaniu bo dzieciaki kosztuja :decayed: Hihi zarcik :) Dzieki :good:

Opublikowano

Kilka szybkich zdjęć niskiej jakości i bez przykładania się. Foty z dzisiejszej imprezy w Katowicach. Po raz kolejny powtórze, że kocham to auto :naughty: Daniel pozdrów Anie :decayed:

da8d00356fd91330m.jpg 6cb15aff0fbe023fm.jpg 5e0207238a62fb41m.jpg 78443c6b2ef572d8m.jpg 7b157533ffd564c5m.jpg

Opublikowano
  • Autor

musiales ujac roz#$%@y zderzak ? :D fajny ten twoj aparat : dawaj mi go :)hehe

Opublikowano

musiales ujac roz#$%@y zderzak ? :D

Mogłem poprawić photoshopie :naughty::tongue4:

Opublikowano

Po raz kolejny powtórze, że kocham to auto :naughty:

To czemu ty mi odrazu nie powiedział że ona Tobie podoba się :polew: :polew:

Fajny furacz. :good:

Opublikowano

pełen szacun za auto,pieknie zrobione :good: pozdro dla kolegi ze starego forum :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spokoj ona jest moja :decayed:

O Sewek :) Stary dobry kadeciarz ;):hi:

Opublikowano

Piękna audiczka,naprawdę wypasik! :kox: :kox: :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No powiem ci konkretna furka gratulacje za mody :) bardzo podoba mi sie ze tak niziutko siedzi ale na nasze drogi to aż szkoda :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.