Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

do 1.8T zalozyc FMIC to nie problem ale tutaj trzeba juz troche pokombinowac bo tam ciasno troszeczke :rolleyes:

FMIC chinol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie znowu z jakeigioś lublina czy cuś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Z Tarpana albo z Żuka :decayed:

Dobra robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by wyglądał jak by go dać na czarno (fmic) :gwizdanie:

podobno lipnie z chlodzeniem wychodzi malowanie czymkolwiek FIMC'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by wyglądał jak by go dać na czarno (fmic) :gwizdanie:

podobno lipnie z chlodzeniem wychodzi malowanie czymkolwiek FIMC'a

dokładnie, sam miałem malować ale wyczytałem że gość po pomalowaniu na czarno stracił 10 stopni przy chłodzeniu :blink:

dziwne, ale nie ryzykuję :gwizdanie:

Nosb... jesteś moim idolem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ale nie ryzykuję

chodzi o to ze przewodnictwo cieplne sie zmniejsza po nalozenia nawet cieniutkiej warstwy lakieru, gole aluminium najlepiej wymienia temperature otoczenia z tym wewnatrz ICka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ale nie ryzykuję

chodzi o to ze przewodnictwo cieplne sie zmniejsza po nalozenia nawet cieniutkiej warstwy lakieru, gole aluminium najlepiej wymienia temperature otoczenia z tym wewnatrz ICka

noo to się domyśliłem, ale nie spodziewałem się że różnica będzie aż tak spora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież aluminium można anodyzować... i wtedy nic nie powinno stracić. Tą metodę stosuje się właśnie na wszelkiej maści radiatorach. a tak to się robi w hameryce http://www.audizine.com/forum/showthread.php?233495-AWE-FMIC-install-%28stealth-mode%29...&highlight=awe%20fmic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też chciałem o tym wspomnieć.

Jak dobrze pójdzie to również będziemy mieli w niedługim czasie w ofercie właśnie anodowane icki. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam mi sie widzi polerowany :) Chociaz cos rozjasnia ta ciemna morde :)

Generalnie miejsca malo ... Gdybym wiedzial ze bede przerabial wszystki wloty/wyloty zeby ipchac kratki i halogeny chyba wymodzil bym znow cos ze smieci a nie kupowal nowy :)

Taka tam ciasnota :

dscf4422.jpg

dscf4418.jpg

dscf4419.jpg

Dzieki chlopaki za pozytywne opinie i mile slowo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie okaze bo nie kosztowaly majatku ;) Wyszlo jakies 10 zl za zlaczke :):wink4:

Chyba ze masz na mysli tasme :naughty: Mysle ze wytrzyma troche nie ? :mysli: pozaciskam silikon na trytytki i Łogien :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych tajli w drodze wprost z ASO i Cristo :D Poje$%lo mnie 700 zl za kilka plastikow :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych tajli w drodze wprost z ASO i Cristo :D Poje$%lo mnie 700 zl za kilka plastikow :blink:

ja podszybie komplet za 150zł, z przesyłką wyrwałem, od paska też wykupiłeś? jak tak to za ile, no i prog leci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem podszybia idioci wolali jak posrani np 250 ... 200 to bym dal bo 280 to nowe wszystko ... Plast z VR5 no i prog :) a plastiki spod machy ida w strukturke o barwie light ivory :decayed:

obrazek.php?kod_kolor=FCEBCC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem podszybia idioci wolali jak posrani np 250 ... 200 to bym dal bo 280 to nowe wszystko ... Plast z VR5 no i prog :) a plastiki spod machy ida w strukturke o barwie light ivory :decayed:

obrazek.php?kod_kolor=FCEBCC

plasta z VR5 brałeś z ASO, jaka cena, bo nie mogę go nigdzie wyrwać, a nówki raczej kupował nie będę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z aso... Tez nie moglem znalesc :wallbash: chyba ponizej 200 :) Nie wiem dokladnie Cristoforo podal mi cene za wszystko razem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...