Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zyje zyje.Dostalo tylni zderzak z wersji poliftowej S4 ( a w sumie ladniejszy chybe ten przedliftowy ale teraz to juz po ptakach :/ ) Dzisiaj dostalo w koncu hamulce 300 mm na tyl :) Pozatym malo sie dzieje bo mam sporo innych zajec :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co to za padaka na kaledarzu klubowym na góórze po prawe?? :mysli: :mysli:

:good:

po prawej ??? jakieś plastikowe B7 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za padaka na kaledarzu klubowym na góórze po prawe?? :mysli: :mysli:

:good:

po prawej ??? jakieś plastikowe B7 :kox: :kox: :kox:

po jego prawej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj auto i robi wrazenie :good: :good:

No i "slabo" sie odpycha :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo miejsca na wyglupy :) I tak jak wracalem jaki koles mi glowa kiwal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb kiedy w przyszlym tygodniu mogę wpaść do Ciebie na chwilę-lgp jest wplanie i zobaczę wszystkie fury na podwórku [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 18:48_________________________________________________podobnosamym softem można 200KM wyciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobni nic**ja nie bardzo :) Soft , fmic , DP i IP i moze pod 200 by sie zblizylo w sumie nie wiem :) No od srody mozesz wpadac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobni nic**ja nie bardzo :) Soft , fmic , DP i IP i moze pod 200 by sie zblizylo w sumie nie wiem :) No od srody mozesz wpadac :)

nie zapominaj, ze jest jeszcze moje auto :tongue4: i czarny rycerz w kolejce [znaczy sie Golf :decayed:].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko się pięknie prezentuje-zdjęcia nie oddają efektu-nisko jak cholera-a felga na zdjęciach jest malutka w porównaniu do reala :good: :good: :good: :good: a mruczy aż miło

Daniel trzeba coś wymyśleć żeby u mnie też był taki dżwięk :gwizdanie: (bez swapa afkors :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny rycerz dotarl :D Z dziura w dolocie ale jezdzi :D Calkiem calkiem sie odpycha co bazyl w nim robil juz ? :)

Talib poszedl na zlom :naughty:

Marcin nie podlizuj sie ;) hehe :) Smrod , brud i graciarnia :D Po powrocie znad morza nawet nie sprzatnalem ani nie umylem :) Tylko suby wlozylem :D Aaaa moglem Ci puscic bo dobrze naku%^ia :evil: Panie 1,8T by sportec ;) Ladny dzwiek da Ci stozek :) PS : nasze 1,8T w coupe zagadalo przed 22-ga jak nalezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widok pod maska robi robote, zaden nedzny chrom swiecacy jak psu jajca :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie podlizuj sie ;) hehe :)

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: nie pie... fajna fura a że brudna-jak się jeżdzi to się brodzi-ja chciałem czyściutkim błyszczącym autem podjechać a tu masz deszcz i jedna ujeb..na w błocie b4 zepsuła cały efekt :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...