Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :hi:

@ melman_zyrafa zwykłym zderzaku zrobiłem według Twoich zaleceń, najpierw poprzykręcałem na wkręty a potem wymieniłem na śruby.

Teraz na tych 19" wygląda bosko. Jedyne co bym zmienił to delikatnie przycisną ją do ziemi :)

Pozdrawiam

Chętnie bym posadził nisssskoooo, ale wyjazd z garażu w bloku blokuje zapędy, jeszcze jakieś 1,5cm by się dało i przydało :wink:

Opublikowano

Zgłoś do wspólnoty żeby poprawili wjazd do garażu i będziesz mógł obniżyć:) . Ja na dniach zakładam gwint i 19" zobaczymy jak się będzie jeździć.

Opublikowano

Bardzo ładna maszyna :whistling:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Zgłoś do wspólnoty żeby poprawili wjazd do garażu i będziesz mógł obniżyć:) . Ja na dniach zakładam gwint i 19" zobaczymy jak się będzie jeździć.

Czasami mam wrażenie, że architekci są po zawodówkach. Wjazd to pikuś, tego już nie poprawią :facepalm:

d21fb7bcbcb9.jpg

Ja jeszcze mam zapas, ale brat accordem na eibachu -30mm nie ma szans.

Opublikowano

No to faktyczna lipa. Ja też się zastanawiałem czy nie będzie kłopotu ale udało się i nie zaczepiam :)

Opublikowano
Mogłem już wcześniej kupić te osłony, bo jednak duużo lepiej pod maską to wszystko się prezentuje :decayed: .

BYŁO:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3267290b7c63.jpg

JEST:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/51c2a1bd1f89.jpg

Tą zabudowę można w ASO dorwać?

Opublikowano
Sam się sobie dziwię :facepalm: (Skłoniło mnie tylko, że za tamto rabat mi wisieli)

Felgi są idealnie proste, miały być TYLKO (aż) pomalowane.

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 13:20 ----------

Koła na aucie. Zastanawiam się czy montować dokładkę od Leona, lotka czeka na swoją chwilę.

Felgi 8,5Jx19 ET35 + Fulda SportControl 235/35/19

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc6973fc0de7.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b1d33dd268f1.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d1d217a0a403.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4fc37e72e5c7.jpg

Naprawdę ładnie to wygląda... a widzę dalej że osłony na silniku to niezły bajer - muszę cyknąć fotę mojej zawartości pod maską, mój już tak miał :whistling:

Opublikowano

A lotke zakladasz ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Leży i czeka, muszę kupić klej i może się zmotywuję :wink:

Opublikowano

Po weekendzie moge Ci opchnac to co mi zostanie bo kleje u siebie lotke wlasnie :D

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, ale i tak muszę kupić nowy, bo jak widać już pół roku się przymierzam :wink:

PS: wyjąłem znaczek "S4" z grilla, i zostało paskudne mocowanie. Szkoda obcinać, więc muszę coś wykombinować.

61b28271b218.jpg

Opublikowano

Mat powieś gumowego kurczaka :polew:

Opublikowano

Ja Ci przysle metalowe logo a4 klub :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

Mam, tylko takie ładne, że szkoda zakładać :wink: i zrobił się limit edition.

Kurczak wygrał :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ładna:wink:

Opublikowano

Ładna i to bardzo. Ostatnio znowu ją widziałem na Połczyńskiej :)

Opublikowano
  • Autor

A byłem i przytarłem sobie listwy S4 na drzwiach :facepalm: (Będą szybciej lakierowane niż zimą), nie wypatrzyłem Twojej.

Opublikowano

O co zahaczyłeś? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.