Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w A4 B6/B7


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dałem za przełączniki przód i tył 85 zł. Za boczki i silniczki 150 chyba. Wiązki zamka do słupka 50. Brakuje nowej rączki kierowcy za 85 zł. Wiązki drzwi sam swoje przerabiam.

Czyli nie jest źle. Bardzo dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś nr katalogowe pinów do czarnej kostki w słupku B tej od strony nadwozia, lub nr samej kostki, ostatecznie zdjęcia jak wyglądają? Chcę sobie przygotować wiązkę przed rozebraniem wszystkiego , poza tym piny które wyjmę z kostki chcę zaizolowac i zostawić a nie odcinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otóż w tylnych boczkach mam dwie różne wiązki jedna z końcówka L a druga z końcówka F, na wiązce z końcówka F wszystko śmiga, a na L nie działa podświetlanie lampek i klamki... ktoś wie jak ustawić piny aby to zabanglalo?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem gotowe wiązki do drzwi tyle ze w nowej wiązce kostka do zamka ma 8 pinów a stara miała 6 pinów poprzekładałem piny do tej starej kostki według schematu a dwa przewody zostały bez gniazda ktos wie od czego mogą one być lub czy będzie to wszystko działać ?

I jeszcze jedno pytanie na prawde te wszystkie przewody idą do wywalenia ? te nowe przewody które dokładamy czyli 5 zastępują te wszystkie które usuwamy ? ( po za masą i głosnikiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bo cała komunikacja idzie przez can. stare przewody przestają istnieć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą kostką od zamka doradzisz cos ? dlaczego w wiązce była kostka 8 pinowa do zamka a w starej tylko 6 jak na schematach ? po przekładałem kable zgodnie ze schematem ale zostały mi dwa kable nie obsadzone teraz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm :eusathink: zerknę jutro na Twój rocznik w schematy co i jak tam jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz pytanie czy to z moim zamkiem jest coś nie tak czy z tą wiązką hehe

Mi do głowy tylko przychodzi takie rozwiązanie wiązki i silniczki które kupiłem są z b7 młodszego rocznika i dlatego ta wtyczka która idzie do zamka ma 8 pin a nie 6 jak na schemacie ,ciekaw jestem czy zamek bedzie działał mi poprawnie.....

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam zamki takie jak w C5. ale to Ci potwierdze, na razie musze pare rzeczy ogarnąć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kaju masz u mnie flaszkę następnym razem jak zawitam u ciebie za chęci w pomocy. ale aż wstyd sie przyznać jakie człowiek robi błędy..... w paczce która do mnie przyszła miałem wszystkie cztery wiązki drzwi P/L P/P P/T L/T i do pierwszych dzwi których sie dobrałem to były te za kierowcą wyciągnełem pierwszą lepszą wiozke z paczki która jak dziś sie okazała była od drzwi kierowcy a tam jest więcej pinów w kostce niż w innych drzwiach............................... i dlatego mi to nie pasowało

Przepraszam za zaśmiecanie i zawracanie wam głowy głupota nie boli.

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrałeś :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie auto 2001r. Wiazki na tyl E czy silniczki montowac z 2002r czy z 2003? Dodam ze tapicerki mam z podswietleniem nóg oraz z podswietlanymi klamkami. Moduł AD -wymienie na AT lub BC .

Do tego jeszce klucz z b7 chce dodac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dawce Anglika i pytanie.  Czy da radę wiązkę ze słupka B do A przełożyć z Anglika do Eu czy trzeba te 5 kabli rzeźbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade, tylko lewą wiązkę montujesz jako prawą. Głównie dlatego że są rozne długości przewodu zasilania do bezpiecznika. Pozostałe przewody i tak wpinasz do kabli przy kostce przwdnich drzwi. Przynajmniej tak jest najłatwiej.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy słupku B będzie ori połączenie. Tylko przy A musze się w lutować i do bezpieczników.  Cała wiązkę od drzwi do słupka A musze przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...