Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

tzn brakuje paru pierdół i można instalować webasto ale to dalszy plan, aczkolwiek nie ukrywam że jak by się trafił komplt w dobrej cenie to bym brał go :decayed:

aaa takie buty, myslalem ze zyjesz w niewiedzy tyle czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Józek a Ty byłeś w Bydgoszczy w Realu i nic nie pisałeś?? !! chcesz wp***dol ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś mnie w realu ? :decayed: byłem tam tylko na moment :wink: A tak to spędziłem prawie cały dzień w focusie :heat::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś mnie w realu ? :decayed: byłem tam tylko na moment :wink: A tak to spędziłem prawie cały dzień w focusie :heat::decayed:

hehe ja nie ale zostałeś namierzony przez GCH i naklejka B6 DIVISION na szybie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś mnie w realu ? :decayed: byłem tam tylko na moment :wink: A tak to spędziłem prawie cały dzień w focusie :heat::decayed:

i tak powinieneś dostać, że się nie odezwałeś :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś mnie w realu ? :decayed: byłem tam tylko na moment :wink: A tak to spędziłem prawie cały dzień w focusie :heat::decayed:

i tak powinieneś dostać, że się nie odezwałeś :bicz:

nie planowany wypad to był :wink:

cały by musiał iść niżej, kupił bym sprężyny H&R -35mm

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błądzisz synu, błądzisz... Ale wierzę, że odnajdziesz właściwą drogę i zakupisz gwinta... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błądzisz synu, błądzisz... Ale wierzę, że odnajdziesz właściwą drogę i zakupisz gwinta... :wink:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na divisionie hammer wrzucił numerek diod, w ori to nie szło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie szło w oryginale ? uuuu :decayed: a mam 8e0 919 063 a :decayed: tylko to jest komplet 2 za te 71 zł ? :wink:

a podłączenie ich jest jakoś skomplikowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie szło w oryginale ? uuuu :decayed: a mam 8e0 919 063 a :decayed: tylko to jest komplet 2 za te 71 zł ? :wink:

a podłączenie ich jest jakoś skomplikowane ?

wpisz na chomiku micak1 tam masz w PDFie co i jak :wink: na B6D już doszli do wniosku, że bardziej się opłaca kupić lampkę z B5 w sufit całą i wytargać stamtąd - taniej wyjdzie :decayed: ja u siebie też będę to rezał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Atrójki możesz szukać chyba. :wink4: Gdzieś już o tym była mowa.

o proszę, fajnie wiedzieć, jak byś czasem natknął się na temat podrzuć mi go :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...