Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie będzie, bo i po co dublowac informacje podawane kierowcy?

Edytowane przez edraven

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzysiek to ja wiem :decayed: przecież to nie ja pytałem temperaturę, myslałem, że Tobie ta informacja potrzebna :kox:

Opublikowano

zalezy do którego Krzyśka mówisz :) Mi ta informacja nie potrzebna jest bo mam 1 zone klime więc temperatura na ekranie. :D

Opublikowano

Prawy dolny guzik obok pokretla jak wcisniesz to będzie mapa

:grin: ...nie no na tyle to jestem ogarnięty, żeby to wiedzieć. Oczywiście chodziło o to aby mapa włączała się bezpośrednio po naciśnięciu NAVI a nie po dodatkowym kliknięciu prawego dolnego. Skoro z wypowiedzi kolegów wyżej wynika, że w MMI 3G+ tak właśnie to działa, to może jest jakiś sposób, żeby podobnie ustawić działanie nawigacji w MMI 3G. Stawiam na zielone menu, choć nie mam bladego pojęcia gdzie tego szukać...

Opublikowano

U mnie 3G+, po wciśnięciu nav od razu jest mapa, temperatura nie bedzie wyświetlana przy 3 strefach :kwasny:

uuu czyli przy 3 strefach muszę zapomnieć o temp na navi... ehhh :(

He, he, he, napisałeś pod moim postem a ja nie zauważyłem wpisu Krzycha z Torunia :facepalm:

hehe to się Panie sks nazywa.... starość kuwa starość :)

Opublikowano

Panowie mam pytanie czy w polifcie 2012r da sie włączyć halogeny jako doświetlenie zakrętów oraz kierunkowskazy jak w USA (zeby świeciły cały czas) ?

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam pytanie czy w polifcie 2012r da sie włączyć halogeny jako doświetlenie zakrętów oraz kierunkowskazy jak w USA (zeby świeciły cały czas) ?

Nie da sie , ta funkcje masz w lampach skretnych

Opublikowano

Jeśli nie mogę wejść do modułu 07-head control w celu odblokowania zielonego menu w mmi 2g low to jest to wina kabla?? Mam klona VCDS 12.12.0

Opublikowano
  • Autor

Jeśli nie mogę wejść do modułu 07-head control w celu odblokowania zielonego menu w mmi 2g low to jest to wina kabla?? Mam klona VCDS 12.12.0

2G LOW nie odblokujesz zielonego MMI bo nie ma

Opublikowano

Ok dzięki, a co może być przyczyną braku dostępu do modułu 07-head control

Opublikowano

Proszę o odpowiedz na pytanie! Czy w MMI 3 HIGH można odblokować potencjometr jak podgłaszam muzykę? Na dobra sprawę nawet nie wiem jak wyskalowane jest radio czy multimedia bo tego nie widać!

Opublikowano

Proszę o odpowiedz na pytanie! Czy w MMI 3 HIGH można odblokować potencjometr jak podgłaszam muzykę? Na dobra sprawę nawet nie wiem jak wyskalowane jest radio czy multimedia bo tego nie widać!

No co Ty!

Opublikowano
  • Autor

Kazde 3G to w standarcie :) jak regulujesz pokretłem to wyskakuje ci skala na monitorze

A co było robione w aucie ?

Opublikowano

Kazde 3G to w standarcie :) jak regulujesz pokretłem to wyskakuje ci skala na monitorze

Chyba każde ale 3G+ ?

U mnie w 3G High nigdy nie było i nie ma skali głośności na wyswietlaczu

Opublikowano

Kazde 3G to w standarcie :) jak regulujesz pokretłem to wyskakuje ci skala na monitorze

Chyba każde ale 3G+ ?

U mnie w 3G High nigdy nie było i nie ma skali głośności na wyswietlaczu

Potwierdzam, u mnie w 3G high też nie pokazuje skali głośności

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to już nie wiem czy jest czy nie! ? ! Niechcę nikogo urazić ale z tego co tu czytam to Grzesiek ma ogromną wiedzę, natomiast kilka osób potwierdza że też nie ma.

A może można dokodować ???????? Kminił ktoś?????????

Opublikowano

Ja też mam 3G HIGH i u mnie też nie wyświetla skali głośności przy regulacji. I tak zawsze się reguluje pod siebie czy ewentualnie pod rozmowy z pasażerami czy też nie. Więc jak dla mnie ta skala jest zbędna.

Opublikowano

---------------
z innej beczki,
czy ktoś kiedyś stwierdził działanie tzw. "Highway light"? Bo próbuje znaleźć o tym info na forum ale znaleźć nie mogę...

"[09 - Cent. Elect.] -> [Coding - 07] -> Long Coding Helper

-> Selecteer submodule 2 [Rain/Light Sensor (RLS)]
Selecteer Bit 0 om Highway Light te activeren"
Opublikowano
  • Autor

Ja też mam 3G HIGH i u mnie też nie wyświetla skali głośności przy regulacji. I tak zawsze się reguluje pod siebie czy ewentualnie pod rozmowy z pasażerami czy też nie. Więc jak dla mnie ta skala jest zbędna.

Mam juz chwile 3G+ i umnie jest regulacja .

Jest pewnie tak jak koledzy pisza w 3G HIGH , jakos tak sie dziwnie przyzwyczaiłem :)

Opublikowano

Próbowałem wyłączyć SS jednak gdy doszedłem do chanel 34 nie mogę wpisać tej wartości 34 pokazuje mi Error i niestety dalej nic nie zmienię. Mam przedliftową wersje 2010r


a gdy chcemy mieć aktywny guzik i od razu po zapłonie wyłączony system (czyli świecący guzik SS) wystarczy
09 MCE--->Adaptations 10---> chanel 34---> wartość 28 zmieniamy na 24 ( tak bylo w moim przypadku, nic innego nie przyjmował np. 60)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.