Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Pawlo a to FIS pokazuje ci spalanie w l/km ? Jak to zrobiles ? Bo szukalem zmienialem i niedziala mi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem spróbować czy załapie mi kodowanie graficznej prezentacji tylnego parktronika ale przy próbie zatwierdzenia kodowania pojawia mi sie dziwny komunikat. Może ktoś pomóc co z tym zrobić? Wcześniej kodowałem np. test liczników i nic takiego nie było.

http://s1.postimg.org/omo24lb17/ostrzezenie.jpg

Seryjnie nigdy sterownik PDC 4 kanałowy nie ma wizualizacji, dlatego taki komuniakt wyskoczył .

I co zrobiłes ?

Dałem NIE i nic nie zapisał

Ale skoro mówisz ze sie nie da to o co chodzi z tym opisem:

Aktywacja wizualizacji przy sterowniku 4 kanałowym

10-Park Assist ---> Security Access 16 ( 71679 ) ---> Coding 07 ---> BYTE 0 ---> Bit 4 zmiana z 0 na 1

i w wątku o park troniku tu np. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index4.html#post3313574 czy tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index4.html#post3316785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz wypowiesz sie na temat mojej korekty spalania na FIS? :this:

Nie ma sensu nic przestawiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz wypowiesz sie na temat mojej korekty spalania na FIS? :this:

Nie ma sensu nic przestawiać :wink:

Czyli skoro liczy dobrze spalanie na trasie to i w mieście czy też średnie z miasta i trasy też FIS powinien prawidłowo obliczać tak? Dobrze to rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się ustawić w MMI 3G tak żeby podczas podgłaśniania było widoczne jaki obecnie jest zakres głośności

ostatnio siedziałem w a5z tego roku i ma taki "bajer"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wkleić dokładniej o ktora wypowiedz chodzi ?

w wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index4.html#post3300661

od postu #89 niejaki grom pisze

Panowie próbowałem zakodowac swój sterownik 4k pod wizualizacje ale nie chce przyjąć kodowania. Na filmiku wrclaguny widać że jednak można, i tu pytanie, czy to kwestia sterownika, jak w a6, czy trzeba jakieś dodatkowe czynności trzeba podjąć, adaptacje itd..???
i potem z 9 postów na ten temat aż do napisanego gdzie Staszek20VT pisze
W A5 też wczoraj załapało (4-ro kanałowy sterownik) i ładnie pokazuje tyły :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wkleić dokładniej o ktora wypowiedz chodzi ?

w wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index4.html#post3300661

od postu #89 niejaki grom pisze

Panowie próbowałem zakodowac swój sterownik 4k pod wizualizacje ale nie chce przyjąć kodowania. Na filmiku wrclaguny widać że jednak można, i tu pytanie, czy to kwestia sterownika, jak w a6, czy trzeba jakieś dodatkowe czynności trzeba podjąć, adaptacje itd..???
i potem z 9 postów na ten temat aż do napisanego gdzie Staszek20VT pisze
W A5 też wczoraj załapało (4-ro kanałowy sterownik) i ładnie pokazuje tyły :)

włączyłem wczoraj wizualizacje tyłu na 4-kanałowym i pięknie śmiaga :-):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wkleić dokładniej o ktora wypowiedz chodzi ?

w wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index4.html#post3300661

od postu #89 niejaki grom pisze

Panowie próbowałem zakodowac swój sterownik 4k pod wizualizacje ale nie chce przyjąć kodowania. Na filmiku wrclaguny widać że jednak można, i tu pytanie, czy to kwestia sterownika, jak w a6, czy trzeba jakieś dodatkowe czynności trzeba podjąć, adaptacje itd..???
i potem z 9 postów na ten temat aż do napisanego gdzie Staszek20VT pisze
W A5 też wczoraj załapało (4-ro kanałowy sterownik) i ładnie pokazuje tyły :)

Spytaj kolege grom jaki ma sterownik i jakim kablem to robił bo ja nie wiem czemu mu nie poszło kodowanie .

Co do Staszek20VT to kodowanie zrobił poprawnie i mu wszystko działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedmówcy piszą, robiłem jak napisane, krok po kroku i działa. W chwili wbicia biegu wstecznego wyświetla się sylwetka samochodu i pokazuje "widok" czujników z tyłu. Co prawda teraz i tak będzie wymieniany na przody i pod kamerkę, ale ten co mam - 4 kanałowy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, u mnie też dziala, robiłem błąd bo nie wpisywalem najpierw security code. Pomyślałem,że jak sterownik nie wola to nie ma po co. Oczywiście dopiero jak wpisalem to poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ruszyła grafika na 4kanałowym sterowniku.

Potwierdziłem aktualizację na tym proponowanym kodzie (patrz tu i bez problemu zakodował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ruszyła grafika na 4kanałowym sterowniku.

Potwierdziłem aktualizację na tym proponowanym kodzie (patrz tu i bez problemu zakodował.

Pytanie, czy da się zakodować 8-kanałowy, żeby pokazywał graficznie tylko tył ? Mam zamontowany 8 - kanałowy sterownik, ale przód jeszcze nie podłaczony(brak czasu), po właczeniu wstecznego jest tylko długi sygnał ciągły i koniec, Radio Concert kodowanie 100003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ruszyła grafika na 4kanałowym sterowniku.

Potwierdziłem aktualizację na tym proponowanym kodzie (patrz tu i bez problemu zakodował.

Pytanie, czy da się zakodować 8-kanałowy, żeby pokazywał graficznie tylko tył ? Mam zamontowany 8 - kanałowy sterownik, ale przód jeszcze nie podłaczony(brak czasu), po właczeniu wstecznego jest tylko długi sygnał ciągły i koniec, Radio Concert kodowanie 100003

Nie da się :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan tak jak rozmawialiśmy, dopiero jak podłączysz wszystkie czujniki z przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan tak jak rozmawialiśmy, dopiero jak podłączysz wszystkie czujniki z przodu...

Dzięki Chłopaki:wink: już wszystko jasne:decayed:trzeba brać się za robotę:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy mam pytanko.Czy ten manual z kodowania można zastosować do A6 2009 MMI 3G.Nigdzie nie mogę znaleźć nic tak opisanego do A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy mam pytanko.Czy ten manual z kodowania można zastosować do A6 2009 MMI 3G.Nigdzie nie mogę znaleźć nic tak opisanego do A6.

A co chesz zakodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...