Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowszy sie troche wiesza ale ma o wiele wiecej podpowiedzi i 17, 7k baze danych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czy można kodować podświetlenie zegarów?Ostatnio byłem u kolegi który ma najnowszego KTS-a i kodowaliśmy pare rzeczy w moim B8. Byłem zadowolony do momentu gdy musiałem włączyć światła, co się okazało podświetlenie zegarów i kierownicy umarło.Uszkodzenie zegarów jest wykluczone ponieważ za dnia jak przyświeci słońce wszystko jest ok i zegary świecą. Dopiero jak przychodzi wieczór i zegary gasną to nawet po włączeniu świateł mam tylko podświetlone wskazówki. Byłem u niego wczoraj grzebaliśmy dwie godziny i nigdzie nie możemy tego się doszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Liczniku 17 masz w LongCoding jest podpowiedz co chcesz podswietlić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem VCDS 11.11. kolega mi go podłączył do internetu :)

teraz chce odkupic i widze ze poza 11.11 są też 12.10.3. wziac ten nowszy? będzie lepszy?

A sprzedajesz tego uszkodzonego VCDSa?? Ja sobie jego naprawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, a skąd Ty brałeś ten "mocniejszy" kabel do vcds?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba będzie trzeba o tym pomyśleć... :naughty: bo mój np Q7 nie obsługuje :facepalm: a cena 26$ nie jest jakaś super wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 26$ to ten mocny-mocy, bo ten tylko mocny to już aż za 22,50$ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak w VCDS wyłączyć całkowicie oświetlenie w drzwiach?

wyłącznik na podsufitce wyłącza tylko oświetlenie wnętrza a chciałbym wszystko zgasić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak w VCDS wyłączyć całkowicie oświetlenie w drzwiach?

wyłącznik na podsufitce wyłącza tylko oświetlenie wnętrza a chciałbym wszystko zgasić?

W podpowiedziach nic nie znalazłem...

Jedziesz na "JUME" ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz to wyłaczyć w kazdych drzwiach 42 ,52 ,62 ,72 masz w podpowiedziach na VCDS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za chiny nie mogę dojść do tego podświetlenia zegarów. Nie mam podpowiedzi w programie, przekopaliśmy już mnóstwo i nie świeci. Wydaje mi się że to powinno być w BYTE 1 bo moge tam wyłączyć i włączyć wskazówki ale podświetlenia nie. Może mam coś uszkodzonego ale błędów nie wykrywa. Ma ta funkcja jakieś powiązania z czujnikiem światła? Włączaliśmy coming home i leaving home w KTSie i była tam funkcja bez czujnika światła którą też zaznaczyliśmy, ale nie działało i wyłączyliśmy wszystko. Nie mam u siebie czujnika światła, a zegary umarły właśnie po tej operacji. Czy to poprostu zbieg okoliczności i jest to jakieś uszkodzenie licznika? Może założyć sobie czujnik światła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy orientuje się może ktoś jak jest z obniżaniem prawego lusterka przy wrzucaniu biegu wstecznego? Tzn czy da się wyregulować jak nisko ma się opuszczać, bo póki co schodzi troche za mało :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za chiny nie mogę dojść do tego podświetlenia zegarów. Nie mam podpowiedzi w programie, przekopaliśmy już mnóstwo i nie świeci. Wydaje mi się że to powinno być w BYTE 1 bo moge tam wyłączyć i włączyć wskazówki ale podświetlenia nie. Może mam coś uszkodzonego ale błędów nie wykrywa. Ma ta funkcja jakieś powiązania z czujnikiem światła? Włączaliśmy coming home i leaving home w KTSie i była tam funkcja bez czujhnika światła którą też zaznaczyliśmy, ale nie działało i wyłączyliśmy wszystko. Nie mam u siebie czujnika światła, a zegary umarły właśnie po tej operacji. Czy to poprostu zbieg okoliczności i jest to jakieś uszkodzenie licznika? Może założyć sobie czujnik światła?

Zrob to inny kabelkiem :wink: VCDSie masz w podpowiedziach

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

A czy orientuje się może ktoś jak jest z obniżaniem prawego lusterka przy wrzucaniu biegu wstecznego? Tzn czy da się wyregulować jak nisko ma się opuszczać, bo póki co schodzi troche za mało :kwasny:

Nie da rady :wink: jedynie w opcji z pamiecią lusterek obniza sie wiecej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

[/color]

A czy orientuje się może ktoś jak jest z obniżaniem prawego lusterka przy wrzucaniu biegu wstecznego? Tzn czy da się wyregulować jak nisko ma się opuszczać, bo póki co schodzi troche za mało :kwasny:

Nie da rady :wink: jedynie w opcji z pamiecią lusterek obniza sie wiecej .

No szkoda. A nie ma opcji przekodowania tego gdzies? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...