Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

Auto jakiś czas temu odebrane po modyfikacjach :banan: Stage 2 ukończone :decayed: Wszystkie prace mechaniczne, strojenie itd wykonał Juby_p z naszego forum :hi: Jeszcze raz wielkie dzięki mistrzu :hi::notworthy::notworthy::notworthy:

Seryjne pompowtryski AN pozwoliły na zrobienie 200 KM (jako ciekawostkę podam, że mają trochę mniejszą dyszę niż pompki BA). Na wiosnę wpadną nowe końcówki AL, ewentualnie pompki BJ, więc góra obrotów będzie lepsza :naughty:

Teraz czas na wykres, podkreślam, że jest on roboczy, finalny będzie po ogarnięciu większych pompek na wiosnę :wink:

j5mplvtr.jpg

Wykonane modyfikacje:

- turbosprężarka GTB1756vk,

- FMIC 180x550x65 - wejście i wyjście IC przerobione tak by cooler znajdował się jak najniżej w zderzaku,

- dolot 54mm z kwasówki w polerce,

- DP 2,75",

- TIP w polerce,

- wycięty środkowy tłumik,

- EGR out - wspawana klapa gaszenia z 2.5 tdi,

- usunięty przepływomierz,

- tarcza sprzęgła 228mm obita kevlarem oraz wzmocniony docisk,

- kontrola startu.

Fotki z prac:

n8b4ke9j.jpg

8ftyks9f.jpg

uqxc6fpb.jpg

gz92kx3o.jpg

mcop7nqm.jpg

ak7ahlpb.jpg

Tak auto odpycha się obecnie :decayed:

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało mi do myślenia na zimowe wieczory co działać na wiosnę :drool3: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, teraz to dopiero jedzie ;) Też tak chcę :decayed: A jak to kosztowo wygląda? Może być na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosną wpadną pompki AL to będzie lepiej jechać ;) bo obecne wtryski są mało wydajne w górnych obrotach... Później skrobnę Ci PW ;)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz skrobnij mi też na PW info na temat kosztów,

jak sprawuje sie kontrola startu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu! Kadetem tera! :D ładnie sie odpycha

gdzie takie cuda można ze sprzęgłem zrobić ? :D bo moje przy 400nm sie poddało :decayed: i jak sie z nim śmiga? nie ma problemu jak na spieku?

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starą tarczę do obicia kevlarem wysłałem tutaj: http://www.sprzegla-regeneracja.pl/

Docisk wzmocnił mi Juby_p. Jak widać przenosi ładny moment ;) jeździ się jak na seryjnym sprzęgle.

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowych pompkach dojdzie pewnie jesz z ~10-15KM, czyli do autka na co dzien fajny secik. :D chociaz za jakis czas pewnie o tak na miejsce siedemnastki gtb22 wleci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko :P ale daleko nie mam... A czemu pytasz?

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci, moze bys kiedys wpadl na spota jakiegosc :wink: z piotrkiem rozamwialismy o Twojej furce bo tez na lato sie przymierzam do gtb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może wpadnę na spota, będę obserwował wasz temat ;) jakie gtb planujesz? ;)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawiam. Chcialbym miec porownanie jak to jezdzi na jednej i drugiej. Bardziej sklaniam sie ku 17 ale jak pozniej przyjdzie ochota na wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wpadłbym do Kutna to zobaczyłbyś jak jeździ 1756 :P obecne turbo raczej za parę miesięcy będzie na sprzedaż, bo w planach jest gruba moc ;)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci malo, juz Ci brakuje mocy? Kurde sam bym bardzo chetnie sie chcial tym przejechac i zobaczyc jak to gniecie. :D teraz co nastepne, BJ i GTB22 ? Czy jakis VKLR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij do centrum Polski to się przejedziesz :P mocy już brakuje, w sumie mogłem iść od razu w 2260vzk... Ale miałem pewne obawy o sprzęgło... Następne będzie większe turbo oraz końcówki do pompowtrysków, ale nieseryjne.... :P

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...