Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie z jednej wypłaty, bez szaleństw :decayed:

Hmm gwint? Jakoś nie mam parcia na super obniżenie, a i też chyba wytrzymałość amorków w gwincie ze średniej półki (coś typu AP np.) nie będzie taka jak w tych bilsteinach... Zresztą nie znam się :decayed: Bądź co bądź myślę, że ten zestaw spełni moje oczekiwania, odnośnie obniżenia i prowadzenia (o tym drugim czytałem pochlebne opinie na forum) :wink:

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow *_*

Piękna :) Jak masz przyciemniane szyby, ile %, i ile kosztowało? Pytam się bo planuję u siebie zrobić podobnie jak u Ciebie, wycenę mam jurto więc chciałbym mieć orientację w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już kupiłem z przyciemnionymi szybami :wink: Więc nie wiem jak z kosztami to się przedstawia. Co do przyciemnienia to wiem, że boczne szyby z przodu mają przepuszczalność ok 23% - mierzone na stacji diagnostycznej. Im dalej do tyłu tym mniejsza przepuszczalność, ale tam już wartości nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za info :)

Jutro dowiem się więcej na miejscu już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odboje na tyle masz długie/1BA, a przynajmniej wydaje mi się,że takie właśnie są? słaba opcja do sprężyn które kupiłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet nie zwróciłem uwagi na to... :/ tylne amory kupiłem używki, i niezbyt przyglądałem się odbojom... To teraz mam zonka...

Osłony amorów na tył są takie same w przypadku 1BA i 1BE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup krótsze pod 1BE/1BV i po sprawie.

Na tych długich przy sprężynach, które kupiłeś, auto będzie praktycznie siedziało od razu na odbojach.

Osłony są takie same, ale jeśli kupisz odboje np. sachs'a, to osłony są w komplecie.

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie porównywałem wizualnie odboje i faktycznie mam te od standardowego zawieszenia. Dokupię komplet sachsa pod 1BE/1BV... Dzięki za czujność :wink:

Edit:

Ze spraw mechanicznych - zawieszenie zostało wymienione, teraz prowadzenie to bajka - auto sztywne, zwarte, a zakręty to bajka :kox: Jednak sprężyny sportline nie chcą obniżyć auta tyle ile powinny - jest podobnie jak na 1BE (może przód nie co niżej), nie mam pojęcia dlaczego... :kwasny:

Auto też w trakcie przygotowań pod większą moc... Wpadły nowe pompowtryski - korpusy BA po przelocie 97k km z końcówkami HF120 :naughty:

cp00C18.jpg

Taki tam roboczy wykres na gtb1756 :wink:

4kRHBYS.jpg

W niedalekiej przyszłości dalsza rozbudowa auta: big turbo, większy cooler, wydech, zegary na deskę, przepinanie map itd...

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wykres to tylko roboczy, bo za niedługi czas i tak setup będzie mocno modyfikowany :wink: Auto jedzie lepiej jak seria :decayed:

Na początku po przełożeniu wtrysków był niezły batory z tyłu :grin: ale po paru korektach, mocnym zdjęciu paliwa nie ma tragedii z dymem...

Tak to wygląda, lepiej włączyć full hd i przy głośnikach na kompie ;)


PS: Doradźcie co zrobić, by to auto usiadło na tych eibach sportline tak jak trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją radą, jak chcesz, zeby Ci auto siadlo na tych eibachach to poprostu załóż gwint. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit.

A ten zawsze musi wtrącić trzy grosze...nie odzywaj się nie pytany;)

wszystko wiem, fajna furka

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytaj se synek temat, bo masz duuuże zaległości. :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze 80-tki szybko odeszły w zapomnienie .

Ile planujesz wyciągnąć na tych wiadrach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...