Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Rotor nie jest zły jedyna rzecz jaka mnie wkurza to to że jest często spotykany jednak ;/

...i będzie jeszcze częściej :wink: te Vosseny co ma Wojtsen sa fajne :kox: albo nowy wzór RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rsy mnie się osobiście nie widzą. Vossen to mega kox ale też cena mega. Jakbym miał 6-7k na felge to na bank byłby to Vossen bez zastanowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację Vossen świetna felga, ale bez przesady nie ta liga dla mnie jeśli chodzi o kasę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek Ty wiesz które masz zakładać :P

3SDM

No zobaczę jeszcze model 0.06 kosztuje 1265euro:facepalm: , a 0.01 999euro w tym tygodniu muszę się zdecydować do tego jeszcze muszę 2 opony kupić no i będzie można zaczynać sezon:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem miałem, ale tak trochę już mi się opatrzyły a po drugie nie lubię jak ktoś mieszkając blisko mnie jeździ na tych samych felgach takim samym autem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż te felgi co Orzeł ostatnio wklejał z A8 w 19" też bardzo ładnie wyglądały ach już sam nie wiem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem miałem, ale tak trochę już mi się opatrzyły a po drugie nie lubię jak ktoś mieszkając blisko mnie jeździ na tych samych felgach takim samym autem:wink:

:polew: przecież też sprzedawał kiedyś nie sprzedał ? to faktycznie lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem miałem, ale tak trochę już mi się opatrzyły a po drugie nie lubię jak ktoś mieszkając blisko mnie jeździ na tych samych felgach takim samym autem:wink:

:polew: przecież też sprzedawał kiedyś nie sprzedał ? to faktycznie lipa

No wiem, że miał do sprzedania, ale czy sprzedał to nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rsy mnie się osobiście nie widzą. Vossen to mega kox ale też cena mega. Jakbym miał 6-7k na felge to na bank byłby to Vossen bez zastanowienia:)

I co byś tylko z dwiema felgami zrobił :grin::decayed: vossen to min. 2K od felgi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kolega na forum, który tym handluje :) więc znam cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano jak się sprawują te neony w kubkach , nić się z tym nie dzieje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano jak się sprawują te neony w kubkach , nić się z tym nie dzieje :wink:

Wszystko ok tylko tak jak już pisałem mi się ten biały nie podoba bo za bardzo w niebieski wpada dlatego będę zmieniał na czerwony mam już kupiony tylko czasu nie mam się za to zabrać:kwasny:

---------- Post dopisany 08-04-2014 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 11:55 ----------

Dalej mecze temat felg teraz prośba do Was zostały mi dwa typy:

Wheel Offset 2013 Volkswagen Passat Hellaflush Dropped 1 3 Custom Rims

Albo 3SDM 0.01 też w rozmiarze 4x 9,5"x19" ET40

Każda opinia mile widziana:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotor nie jest zły jedyna rzecz jaka mnie wkurza to to że jest często spotykany jednak ;/

Gdzie? Mam u siebie rotory na aucie i jeżdzę czesto do stolycy i jak żyje na żywo prócz swoich nie widziałem rotora. Tak samo jak RS4 b7 fela. Też może ze 2 sztuki z tym kolem widziałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...