Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

No jednak trochę tego było ale towar całkiem spoko będzie w ciągu tygodnia w aucie. I może też z nowej znajomości coś zyskasz jakiś nowy modzik:decayed:

Też coś czuję, że będziemy gościa częściej odwiedzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na obadana na żywo robi wrażenie :slina:

Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink:

A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co :decayed:

Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed::decayed:

Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś

No, ale szczerze to dobrze, że nie jechałeś B6 bo mało co byśmy się do Sprintera nie zładowali z tymi gratami co pokupiłeś :naughty:

sprinter chyba jest po jakimś koksie :decayed:

1,5 h z Wrocławia jechaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza była rolka z drugiego biegu z Audi Q7 odszedł tylko jedną długość:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wygląda - jak jesteś zainteresowany to mogę Ci sprzedać wydech z 3.0tdi i dokładkę zderzaka tylnego s-line oczywiście pod wcześniej wspomniany wydech - dokładkę wymieniasz klik - klak wykorzystując swój zderzak i furka będzie wyglądać znacznie agresywniej :naughty:

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

wpadniesz do mnie i wszystko poprzekładamy na miesjcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wygląda - jak jesteś zainteresowany to mogę Ci sprzedać wydech z 3.0tdi i dokładkę zderzaka tylnego s-line oczywiście pod wcześniej wspomniany wydech - dokładkę wymieniasz klik - klak wykorzystując swój zderzak i furka będzie wyglądać znacznie agresywniej :naughty:

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

wpadniesz do mnie i wszystko poprzekładamy na miesjcu

Dzięki za miłe słowo jeśli chodzi o wydech to wysłałem Ci PW :wink:

A z nowości to jak dobrze pójdzie to jutro wkładam gwint :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek sprintera nie będzie ze względu na zbyt wysokie ryzyko kradzieży tej rakiety z pod znaku Mercedes:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek sprintera nie będzie ze względu na zbyt wysokie ryzyko kradzieży tej rakiety z pod znaku Mercedes:decayed:

Jumany?! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint jaki ? Latałem B8 na KW V2 Inox na 19" i było za***iście... :kox:

W sumie ja nie kupiłem gwintu z jakieś górnej półki bo nie jest mi to aż tak bardzo potrzebne dlatego po zebraniu opinii i rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się na Supersporta głównie zależało mi na możliwości regulacji wysokości bo przy zmianie samych sprężyn nigdy nie wiadomo jak auto usiądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i założyłem gwint jak na razie pierwsze odczucia są bardzo pozytywne będę musiał trochę pojeździć i jak auto "się ułoży"

to ostatecznie się ustawi wysokość z efektu jestem bardzo zadowolony a poniżej zdjęcia na pierwszym wkleiłem na zapalonych halogenach ponieważ kiedyś padło pytanie żebym pokazał jak wygląda HID w halogenach.

239e7e48e1c29a94med.jpg

90fd0e2f845ee1c8med.jpg

Taki jest teraz prześwit chyba będę musiał pozdejmować osłony silnika:

c150740bff2c3b8dmed.jpg

cf6991966bed736fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie już siadł Adrian jak się jezdzi B8 na gwincie?

A w szkole czytać nie nauczyli :decayed: przecież napisał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...