Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a im 3tys zl, ktore dostaja miesiecznie na paliwo nie wystracza, chca 2razy wiecej :polew: :polew:

chca więcej bo jej nie muszą rozliczać. Nie musza nawet mieć swojego samochodu żeby brac dodatek na paliwo. WIec jak by dostali więcej na paliwo to tak jakby dostali premie do pensji :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy robią drogę, jeden z Orlenów praktycznie został pozbawiony dojazdu, trzeba jechać na około i sporo nadłożyć aby się do nich dostać, cena ropy od razy spadła ok 25gr verva w cenie zwykłej. Jednak można zmniejszyć marże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy robią drogę, jeden z Orlenów praktycznie został pozbawiony dojazdu, trzeba jechać na około i sporo nadłożyć aby się do nich dostać, cena ropy od razy spadła ok 25gr verva w cenie zwykłej. Jednak można zmniejszyć marże

Gdzie ta stacja po ile ON Verva? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że mam 4 km do pracy to sobie rowerkiem będę jeździł :)

Ja zmieniłem pracę i mam teraz 1,7km więc chodzę na piechotę. A od wiosny rowerek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że mam 4 km do pracy to sobie rowerkiem będę jeździł :)

Ja zmieniłem pracę i mam teraz 1,7km więc chodzę na piechotę. A od wiosny rowerek :decayed:

no to zazdroszczę bo ja mam 50 km w dwie strony i szczerze mam już tego dosyć :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zazdroszczę bo ja mam 50 km w dwie strony i szczerze mam już tego dosyć :sick3

A co ja mam powiedzieć 115 w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zazdroszczę bo ja mam 50 km w dwie strony i szczerze mam już tego dosyć :sick3

A co ja mam powiedzieć 115 w jedną stronę.

masakra. Chyba tylko kupić kamper i do domu na weekendy wracac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za niedlugo w Polsce powroci jak za dawnych czasów modny auto - stop :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za niedlugo w Polsce powroci jak za dawnych czasów modny auto - stop :tongue4:

no jak jeszcze stracimy prace to na pewno powróci auto-stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za niedlugo w Polsce powroci jak za dawnych czasów modny auto - stop :tongue4:

no jak jeszcze stracimy prace to na pewno powróci auto-stop

Tylko żeby miał kto jeździć i zabierać na tego stopa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano zrobiłem trasę 200 km i widziałem 3 autostopowiczów (5 rano, -4 stopnie) - nigdy wcześniej nie widziałem na tej trasie nikogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01ryg6zplww7m30i8jv1fys.jpg

Niecałe 3 lata i wzrost ceny około 70% :kox: :kox: :decayed: :decayed:

ano mamy PO za....ne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE!

JESLI UWAZASZ ZE PALIWO JEST DROGIE I MASZ ZAMIAR PRZESTAC JEZDZIC- ODDAJ MI SWOJE AUTO ! POJADE PO NIE NA SWOJ WLASNY KOSZT I JESZCZE DAM CI 100 ZL ! SUPER OKAZJA ! ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ USLUGI ! DZIEKI MNIE, PODWYZKI CEN PALIW NIE BEDA CI STRASZNE ! REALNE OSZCZEDNOSCI ! 100 % SKUTECZNOSCI !

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE!

JESLI UWAZASZ ZE PALIWO JEST DROGIE I MASZ ZAMIAR PRZESTAC JEZDZIC- ODDAJ MI SWOJE AUTO ! POJADE PO NIE NA SWOJ WLASNY KOSZT I JESZCZE DAM CI 100 ZL ! SUPER OKAZJA ! ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ USLUGI ! DZIEKI MNIE, PODWYZKI CEN PALIW NIE BEDA CI STRASZNE ! REALNE OSZCZEDNOSCI ! 100 % SKUTECZNOSCI !

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

:polew: :oklaski: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01ryg6zplww7m30i8jv1fys.jpg

Niecałe 3 lata i wzrost ceny około 70% :kox: :kox: :decayed: :decayed:

ano mamy PO za....ne

sory ale to jest takie typowe pie.rdolenie... jakoś pod koniec 2008 roku tez za rzadów PO bylo tanio - ok 3.30 czy jakos tak ale to nie była zasługa PO tylko kryzysu połączonego ze spadkami cen ropy na swiecie i niskim kursem zielonego. tak samo jak teraz wysokie ceny nie są winą PO, tylko wysokim kursem dolara, unijnymi przepisami i znowu mocno zawyzona cena baryłki na giełdach. u nas i tak jest w miare tanie paliwo (w porównaniu do zachodu) tylko zarobki są sporo niższe i w tym tkwi problem. ale o ile nie pracujesz na państowym stanowisku to na małe zarobki idz sie poskarzyc do swojego szefa a nie do Donka - i nie mam tu na mysli konkretnie Ciebie tylko wszystkich tutaj narzekających.

zeby nie było OT:

22/12/2008r - 59L ON zatankowałem za 192zł

04/12/2011r - 60L ON zatankowałem za 332zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...