Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

jak myślicie po nowym roku ON przekroczy 6 zł tak jak zapowiadają ? czy bujdy na resorach ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

a po co takie wynalazki lać ? :mysli:

Żeby w przypadku mojego silnika 320d 136KM 280Nm żyć spokojnie i nie martwic się, że pompa wtryskowa VP44 zaraz padnie albo jakiś wtryskiwacz. Ty do swojego AFN zalejesz wszystko i spali :) Jak miałem 1.9TDI AHU to tankowałem na takiej stacji w gm. Tryńcza miejscowość Gorzyce, do tej pory mają najtaniej ON na podkarpaciu 5,39zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze w passacie dieselgold zamarzł i rozsadził filtr paliwa - taki to arktyczny wynalazek, a ludzie i tak biorą i się cieszą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni podnoszą ceny paliw o 15gr i pozniej obnizaja o 5 i ludzie sie cieszą że tankuja taniej :confused4:

Lotos 95 - 5.51

by żyło się lepiej... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

a po co takie wynalazki lać ? :mysli:

Żeby w przypadku mojego silnika 320d 136KM 280Nm żyć spokojnie i nie martwic się, że pompa wtryskowa VP44 zaraz padnie albo jakiś wtryskiwacz. Ty do swojego AFN zalejesz wszystko i spali :) Jak miałem 1.9TDI AHU to tankowałem na takiej stacji w gm. Tryńcza miejscowość Gorzyce, do tej pory mają najtaniej ON na podkarpaciu 5,39zł.

Nie oszukuj sie :gwizdanie: tez tankowałem super paliwo do transita 2.0 di i po 160 tyś pompa powiedziała pa pa i sama regeneracja pompy 2.5 tys :wallbash:

Dzis w gliwicach na statoil zatankowałem a4 do pełna za "jedyne " 5,39zł / l a na innych stacjach w mieście 5,69zł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super tanio jak na statoil 5,39zł za litr ON :) Ja rozumiem tam u mnie 15km przed Jarosławiem 5,39zł blisko granicy z UA ale w Gliwicach .hmm Do transita cały czas lałeś paliwa premium, czy może tylko zwykłe On z markowych stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super tanio jak na statoil 5,39zł za litr ON :) Ja rozumiem tam u mnie 15km przed Jarosławiem 5,39zł blisko granicy z UA ale w Gliwicach .hmm Do transita cały czas lałeś paliwa premium, czy może tylko zwykłe On z markowych stacji?

Tylko golda albo ultimate na BP a jak robiłem pompe to sie pytałem szpeca "to co lać żeby było dobrze?" to powiedział tylko zwykły ON najlepiej na dużych Orlenach... Ale sie nie przekonam ile pompa wytrzyma bo auto zmieniło właściciela przy 250tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...