Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

zaczeło sie strzyżenie baranów na zielonej wyspie...Było głosowac na korwina a nie na PO.To teraz niestety bedziemy jęczeć

Ja nie głosowałem bo niestety nie mogłem. Brak zarejestrowanej listy w mym okręgu. Nie głosowałem na nikogo.

Brzesko

PB95 5.49zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja myślę że to nie jest wina rządu. I nie bronię tutaj PO. Jaki by rząd nie był, to my w tej chwili odczuwamy nastroje światowe. To co się dzieje na świecie odczuwamy i my. Jesteśmy w Europie i jesteśmy od niej uzależnieni. Niestety Polska nie ma zbyt dużo zasobów własnych i byliśmy jesteśmy i zawsze będziemy uzależnieni od innych krajów.

Moim zdaniem jaki rząd by nie był i jak by nie kombinował to i tak nie może odciąć Polski od reszty świata. Ważne że coś próbują zrobić i złagodzić skutki wpływu innych gospodarek na Polskę, raz im się udaje a inne ustawy to porażka. Ale tak to już jest, nie da się przewidzieć co by było gdyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: dokładnie. rozwala mnie jak słysze że jakby rządził PIS czy Korwin to bena była by dzięki nim po 3 zł/l.

Jedynie kaczynski swego czasu miał jaja obnizyc akcyze..a te nieudaczniki cosmy ich wybrali ani myślą o takim kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: dokładnie. rozwala mnie jak słysze że jakby rządził PIS czy Korwin to bena była by dzięki nim po 3 zł/l.

Jedynie kaczynski swego czasu miał jaja obnizyc akcyze..a te nieudaczniki cosmy ich wybrali ani myślą o takim kroku

Pamietam jak A4 tankowalem po ok 3.30... wtedy gaz byl po 2zl i rzeczywiscie nie oplacalo sie gazowac autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: dokładnie. rozwala mnie jak słysze że jakby rządził PIS czy Korwin to bena była by dzięki nim po 3 zł/l.

Jedynie kaczynski swego czasu miał jaja obnizyc akcyze..a te nieudaczniki cosmy ich wybrali ani myślą o takim kroku

A powiedz mi kiedy obniżył akcyzę i na jak długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy juz na stacjach jest zimowy ON ? Bo mysle czy nie podjechac i nie zalac do pelna.

Tak wogole, to ile musi byc stopni by ropka nam zamarzla ? Mielisie kiedys taki przypadek ? I co sie wtedy dzieje ? Cos mozna popsuc czy poprostu auto nam nie odpali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy juz na stacjach jest zimowy ON ? Bo mysle czy nie podjechac i nie zalac do pelna.

Tak wogole, to ile musi byc stopni by ropka nam zamarzla ? Mielisie kiedys taki przypadek ? I co sie wtedy dzieje ? Cos mozna popsuc czy poprostu auto nam nie odpali ?

nie stresuj sie tak, zimy jeszcze nie ma, a mrozy małe narazie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam za wczasu, bo poki co jest to moj pierwszy diesel i pierwsza nim zima :) Nie chcialbym, aby mnie cos zaskoczylo, a nawet jakby, to chce wiedziec co robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie boisz kupuj i dolewaj przy tankowaniu depresatory :) teraz jest na stacjach paliwo przejsciowe, do -15 czy jakos tak. jak Ci sie zrobi z ON parafina to samochód po prostu nie odpali

zeby nie bylo OT - łajno juz jest w wawie ponad 5,60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy juz na stacjach jest zimowy ON ? Bo mysle czy nie podjechac i nie zalac do pelna.

Tak wogole, to ile musi byc stopni by ropka nam zamarzla ? Mielisie kiedys taki przypadek ? I co sie wtedy dzieje ? Cos mozna popsuc czy poprostu auto nam nie odpali ?

W zeszłym roku tankowałem na 3/4 baku pod koniec listopada,

w grudniu przyszły mrozy ok -10* jak dobrze pamiętam i paliwo mi zamarzlo... przejechałem jakieś 500m i zaczął się dusić, po chwil zgasł.

Holowanie do mechaniora, wymiana filtra paliwa, odpalenie w ciepłym warsztacie i szybko po Ropkę do pełna z Shella.

w filtrze paliwa zrobila się galareta no i zonk.

Paliwo z LUKOILa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze gazeta, przedstawiciele koncernów przyznają nieoficjalnie, że podniosły swoje zyski "dla dobra klientów"

Większej bzdury w życiu nie czytałem :blink: :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście do Unii w 2004 roku było największym błędem... W Grecji, Hiszpanii, we Włoszech potrafią się sprzeciwić, postawić rządowi. Potrafią walczyć o swoje..., a my lubimy jak Nasz wspaniały rząd i Unia jedzie z Nami bez mydełka... Taka brutalna prawda... :hi:

Wprowadzić jeszcze euro do nas na dojebkę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"by żyło się lepiej" już nikt nie pamięta? i się zyje jemu i jego kolegom

O wielu rzeczach ludzie zapomnieli, Polacy mają to do siebie, że ich pamięć ma pojemność na średnio licząc niecałe 4 lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...