Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poznan

to jest masakra, Polska robi tak zblizamy sie do Europy, ceny w góre paliwo w gore wszystko do góry a pensja w dól

dla mnie paliwo moze kosztować tyle co w norwegii 8 zł diesiel ale co z tego skoro za średnią krajową maja ponad 2 tys litrów a u nas najtańsza i masz niecałe 600 litrów :confused4: :confused4: a biorąc pod uwagę jeszcze to że ty i pan minister = średnia krajowa

Średnia krajowa podawana jest brutto.

U mnie: PB 95 5,44

ON 5,49

tak zgadza się ale wolisz kupic 2 tys litrów za ponad 8 zł czy za 5,5 600 litrów? to mnie rozwala dążą do europy a pensje zostają na miejscu. co z tego że chcą minimalną podwyższyć? nie dla ludzi a dla siebie bo większość osób pracuje tak na umowe minimalna reszta do koperty a teraz jak podwyzsza koszty to pracodawca obciazy pracownika a nie, więc powalone jest te państwo. Jeszcze teraz budują ale co będzie po euro to ja nie wiem :shocked:. Ludzie w końcu się wkurzą i rewolucje zrobią na węgrzech po rewolucji panuje lepszy ład niż przed. Będzie tak jak w libi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Z podwyzka pensji minimalnej to sciema. Niby ludzie dostana wiecej, ale nikt na glos nie mowi, ze pensje na niektorych publicznych stanowiskach sa liczone wlasnie jako wielokrotnosc minimalnej. Wiec taki Kowalski dostanie moze te 100zl wiecej miesiecznie, ale juz taki X na stanowisku ma pensje = 3.5 minimalnej. Dla niego to juz 350zl wiecej...

Dodatkowo osoby prowadzace wlasna dzialalnosc beda mialy wyzsza sklade ZUS (bo jest liczona od minimalnej wlasnie)...

Zeby nie robic calkowicie OT.

Ceny w Brukseli na taniej stacji (takiej jak przy Tesco):

ON 1,368 EUR = 6,00 PLN

PB95 1,475 EUR = 6,48 PLN

PB98 1,528 EUR = 6,71 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany coś strasznego sie szykuje dla właściceli samochodów z LPG. W 2015 mają zwiększyć akcyzę na gaz i wtedy to koniec taniej jazdy.

Teraz na LPG = 82gr

Pb 95 = 1,66zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie to się bili się z policją o tańsze paliwo??

Nie. Z nudów. Jak się zacznie walka o tańsze paliwo to będzie na pewno większa rozpierdziucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie to się bili się z policją o tańsze paliwo??

Nie. Z nudów. Jak się zacznie walka o tańsze paliwo to będzie na pewno większa rozpierdziucha :)

Hugo :good: ..... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...