Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Stalowej Woli na Statoil Supradiesel (zwykłe ON) 4,79zł, na Orlenie ON 4,75zł, ON Verva 4,99zł

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dziś tankowałem ON w Rzeszowie - Shell w cenie 4,69 PLN

Opublikowano

Dzisiaj lałem ON na Neste w Lublinie - 4,57 :good:

Opublikowano

Poznański Shell ON - 4.62 :)

Opublikowano

Wrocławski Shell ON - 4.61

Opublikowano

ON 4,49

Pb 95 4,78

LPG 2,59

Opublikowano

Neste Kraków, 4,54 ON :decayed:

Opublikowano

Neste Łódź 4,54 ON

Ciekawe jak to będzie wyglądać po nowym roku :mysli:

Opublikowano

Katowice, ON VERVA 4,79... :disgust:

Opublikowano

Katowice, ON VERVA 4,79... :disgust:

to i tak dobrze u mnie w Bochni VERVA 4,99 :blink:

Opublikowano

Katowice, ON VERVA 4,79... :disgust:

to i tak dobrze u mnie w Bochni VERVA 4,99 :blink:

:confused4: Zobaczymy po Nowym Roku co będzie się działo! :kwasny:
Opublikowano

a w ogóle jest różnica między Vervą, a zwykłym ON?

czy to tak tylko psychicznie....

Opublikowano

a w ogóle jest różnica między Vervą, a zwykłym ON?

czy to tak tylko psychicznie....

nie wiem, ja nie tankuje verwy :wink4:

Opublikowano

Orlen Stargard

Pb95 4,96

Verva 5,19

jest gdzieś drożej ? :wallbash:

Opublikowano
a w ogóle jest różnica między Vervą, a zwykłym ON?

czy to tak tylko psychicznie....

Tylko psychicznie. 2 razy w życiu zalałem to paliwo i żadnej różnicy w spalaniu a tym bardziej osiągach nie zauważyłem. Znajoma, która pracuje na stacji Orlen, kiedyś po kilku głębszych przyznała mi się, że to i to paliwo idzie z jednego zbiornika, jedyną różnicą jest cena.

Opublikowano

ja zauważyłem, że na zwykłym ON z Orlenu spalanie mam 0,5 litra większe niż na Vervie... dlatego teraz zawsze tankuję Vervę :good:

Opublikowano
a w ogóle jest różnica między Vervą, a zwykłym ON?

czy to tak tylko psychicznie....

Tylko psychicznie. 2 razy w życiu zalałem to paliwo i żadnej różnicy w spalaniu a tym bardziej osiągach nie zauważyłem. Znajoma, która pracuje na stacji Orlen, kiedyś po kilku głębszych przyznała mi się, że to i to paliwo idzie z jednego zbiornika, jedyną różnicą jest cena.

Tak.. większość paliw różnych firm to jeden shit ;-), wiem o tym doskonale i gwarantuje to w 100%, niektóre cpn tylko dodają jakieś dodatki ale to BARDZO rzadko. Uwierzcie na słówko. :hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 18:03_________________________________________________jeżeli chodzi o benzyne z olejem nie wiem jak jest ale pewnie podobnie

Opublikowano

Ja dziś podjechałem zatankować a tam :shocked: ON za 4,85zł

Opublikowano

LUKOIL RADZYMIŃSKA

PB 95- 4,83

PB 98- 4,83

ON- 4,63

do poniedziałku będą takie ceny

zapraszam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.