Opublikowano 26 Lutego 201115 l nie ma to jak na gazie na krajowej 8 Wieluń Bełchatów 2.50 lpg stacja lotosa
Opublikowano 27 Lutego 201115 l Opole Lubelskie Orlen PB95 4,97zł łoo to musiało zdrożeć przez noc, bo wczoraj tankowałem i było jeszcze 4,89... VERVA 98 była w Opolu pare dni temu po 4,99...
Opublikowano 27 Lutego 201115 l ON na stacje Tesco 4,54 w Lublinie Wiec jeszcze takiej tragedii nie ma
Opublikowano 27 Lutego 201115 l PB95, Łódź, kilka stacji na Bałutach - od kilku tygodni bez zmian: 4.83 (Shell Limanowskiego) 4.84 (BP Aleksandrowska) 4.83 (BP Al. Włókniarzy/Drewnowska).
Opublikowano 27 Lutego 201115 l Ostatni poznałem pana, który pracuje w orlenie od 4 lat i wczęsniej zajmował sie dystrybujcją paliwa w województwie mazwieckim. Powiedział mi, że wszystkie paliwa standartowe Pb95 i zwykły diesel pochodzą z jednego źródła czyli z moscisk pod warszawą. Wiec czy to orlen, BP czy shell jak tankujemy zwykłe paliwo w stolicy to lejemy u wszystkich to samo. Dopiero ulepszone formuły paliwa mają dodawane specyfiki myjące, poprawiające spalanie itp. dostarczane są z macierzytych rozlewni i stąd ich cena. A ze względów ekonomicznych standard rozlewany jest z jednego źródła ala oszczednosci ( twierdził, że supermarkety też z stamtąd biora) Powiedział mi równiez, że jak wprowadzali paliwa ulepszone verwa, ultimate, gold czy tam inne to występowały problemy z dystrybutorami. Po 24h od zalania ulepszonej formuły paliwa puszczały uszczelki oryginalne w dystrybutorach i wymagana była natychniastowa ich wymiana na nowe. I tak od siebie dodał, że do leciwych aut nie zawsze lepiej jest zbytnio przesadzać z dbałością o silnik poprzez lepsze paliwo.
Opublikowano 27 Lutego 201115 l Verva,BP - ON 4.99zł Pb 95 - 4.99zł chore do lata podejdzie do 5.50 albo wyżej
Opublikowano 27 Lutego 201115 l Opole Lubelskie Orlen PB95 4,97zł A jednak nie! :gwizdanie: tankowałem dzisiaj i tak jak było 4,89 więc moim zdaniem nie ma tragedii...
Opublikowano 27 Lutego 201115 l Opole Lubelskie Orlen PB95 4,97zł A jednak nie! :gwizdanie: tankowałem dzisiaj i tak jak było 4,89 więc moim zdaniem nie ma tragedii... Masz racje... nie wiem skąd ta cena mi się wzięła... Byłem świecie przekonany że PB95 jest po 4,97zł. Ja właśnie teraz tankowałem i PB95 jest po 4,89zł Wiec tragedii nie ma...
Opublikowano 28 Lutego 201115 l u nas na wszystkich stacjach z dnia na dzień cena skoczyła z 4,69 na 4,81. Zmowa jakaś cenowa q...wa
Opublikowano 28 Lutego 201115 l ciekawe jak to sie przeloży na faktyczne ceny na stacjach skoro benzyna w hurcie idzie 6zł i 9zł w góre a ropa 17zł w dół http://moto.onet.pl/1638799,1,drozeje-benzyna-tanieje-olej-napedowy,artykul.html?node=2
Opublikowano 28 Lutego 201115 l wszystko przez tych oszołomów w Libii, od czasu zamieszek cena baryłki ropy mocno podskoczyła
Opublikowano 28 Lutego 201115 l A może znowu będzie powrót do ceny 3,60zł za 1l ON jak to miało miejsce rok temu po falach tych podwyżek Jak beduini się uspokoją. Jak na razie z tego co widzę ceny na stacje z dnia na dzień coraz większe.
Opublikowano 28 Lutego 201115 l a Libia to tylko 2% całego rynku ropy, poszaleli chyba wszyscy, wszystko przez te spekulacje na papierze bo tak ropa mogłaby być po 60 dol. za baryłkę a nie po prawie 120
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto