Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Shell, 10km od Poznania - 4,85 ON

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dania Shell Diesel 5,30 ale zarobki przynajmniej dobre :gwizdanie:

Jak bym zarabiał to co zarabiam :naughty: tylko z końcówką EURO a nie PLN to też mógł by tyle płacić za wachę nawet 6 zł niech stracę :tongue4:

Opublikowano

Orlen Kościerzyna ON 4,99....

Opublikowano

Wracając do tematu...podjeżdżam dziś na najtańszego, z tego co mi wiadomo, Lotosa we Wrocku, czekam aż wyzeruje się licznik na dystrybutorze...pojawia się cena za dm3 Dynamic Diesel... :disgust: ...aż popatrzyłem, czy ja na pewno Diesla leję, czy może PB'ka :no: Niestety Diesel, 5.09 za litr :thumbdown: Jeszcze w zeszłym tygodniu, na droższym Orlenie w centrum miasta Verva po 4.99 była...masakra :kwasny:

Przepraszam za OT ale kolego na spotach byś się pojawił :gwizdanie: :gwizdanie:

Bo te spoty zawsze w dni, które nie mam czasu, pomijając fakt, że w ogóle ciągle zabiegany jestem :confused4:

Wracając do topicu....porażka, że różnica w cenie pomiędzy dieslem a benzyną to już ledwo ledwo tylko coś ;( :thumbdown:

Opublikowano

BP Strzyżawa k/Bydgoszczy 5,19 ultimate diesel

Orlen Bydgoszcz-Fordon 5,09 verva on

:wallbash:

Opublikowano

orlen E95 przed chwilą 5.05 pln :fool: ostatnio lałem do pełna 17.02 to płaciłem 4.73 pln

Trzeba zrobić Egipt , Tunezję i Libię na Wiejskiej to może coś się zmieni ... :no:

Opublikowano

PO, PSL i Tusk musi odejść

Opublikowano

orlen E95 przed chwilą 5.05 pln :fool: ostatnio lałem do pełna 17.02 to płaciłem 4.73 pln

Trzeba zrobić Egipt , Tunezję i Libię na Wiejskiej to może coś się zmieni ... :no:

Popieram :good:. To jest jedyny skuteczny sposób. Tylko trzeba chcieć coś zmienić :hi:.

Jakbyśmy się zorganizowali to by przyniosło to skutki. Zrobić wjazd na sejm i tyle :good:

PO, PSL i Tusk musi odejść

Sami nie odejdą. Trzeba im w tym pomóc :przebiegly:.

Opublikowano

Polska to będzie za niedługo kraj wszystko po 5zł ( paliwo, cukier, chleb) :wallbash: (sorrka cukier już po 5,30zł jest na hurtowni u mojego taty :angry:)

Opublikowano
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polski-rzad-szykuje-kolejny-podatek,1608078. Może nie na temat, ale Panowie i Panie nie możemy czekać bezczynnie. Trzeba wziąć sprawy w swojej ręce bo jest coraz gorzej... BUNT BUNT BUNT!!! to jedynie rozwiązanie :good:. Okradają Nas w biały dzień, z Naszych ciężko zarobionych pieniędzy, a jeszcze im mało. Kolejne podwyżki, podatki. DOŚĆ TEGO!!!.
Opublikowano

Sami nie odejdą. Trzeba im w tym pomóc :przebiegly:.

kupiłem dzisiaj taczkę jak coś to dzwońcie , chętnie ich wywiozę .

Opublikowano

PO, PSL i Tusk musi odejść

a myślisz, że jak będą rządzić pisiory albo sld to będzie inaczej? szczerze w to wątpię

Opublikowano

Jakby teraz rządził pis to po katastrofie smoleńskiej Polska cofneła by się do epoki kamienia łupanego. Rosja zakręciłaby kurek z ropą i gazem; zamkneła by granice i tranzyt towaru odbywałby się przez południe europy; większość polskich firm by splajtowała poprzez brak handlu ze wschodnimi krajami. Wschodnia cześć Polski popadła by w straszną biedę bo już nie mogliby zarabiać na handlu przygranicznym, przemycie paliw, papierosów i alkoholi. Rolnicy nie sprzedali by 30% płodów corocznie wysyłanych na wschód.

Dopiero wtedy byście krzyczeli że trzeba isć na Wiejską i zrobić porządek...

Opublikowano

O kurde mamy wróżkę w klubie :naughty:

Strasznie denerwuje mnie myślenie w sposób - jest źle, ale mogło być jeszcze gorzej.. Trzeba walczyć o to, żeby było lepiej, a nie żyć ze świadomością taką jak piszesz..

Opublikowano

bajk Ty to cicho bądź :tongue4:. W normalnym kraju już byś nie jeździł samochodem sam już wiesz za co :polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Skoro oni takie ceny dyktują to ja idę szukać ropy na podwórku z łopatą :dziura:

Opublikowano

w Pile ceny bez zmian, cały czas tankuję za 50 zł :good:

:decayed:

Opublikowano

w Pile ceny bez zmian, cały czas tankuję za 50 zł :good:

:decayed:

Tak, tylko będziesz miał mniej w baku, chyba, że dosikasz różnicę :decayed::polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.